Obrázok používateľa CEZ OKNO
DVD: Meditácie v ČasoPriestore (+VIDEO)

DVD Meditácie v ČasoPriestore je zložené zo štyroch multimediálnych meditácií. Každá z nich je vytvorená so zámerom poskytnúť prežitie vedomia WingMakers. Trvanie vhľadu, expanzie či pocitu rozspomenutia nie je určujúcim faktorom. Tým je hĺbka, s ktorou je vhľad preciťovaný a vnesený do ľudského nástroja.Toto nové DVD je určené k tomu, aby sa dotklo struny rezonujúcej v ľudskom nástroji, ktorá pomáha jedincovi poznať samého seba ako nedeliteľnú súčasť plánu expanzie. Plán expanzie nahrádza osobné, miestne, národné či dokonca globálne udalosti našej doby. Tieto meditácie sú určené na vytvorenie nových prepojení medzi jedincom a mnohoúrovňovým Veľkým Vesmírom.

MEDITÁCIA 1:


V tejto meditácii je použitá hudba Komory 18 s originálnou animáciou meditačnej komory v Galaktickej Podpornej Zóne. So znamenitým umením a technickými schopnosťami Goy z Liquid Buddha Studios, ukazuje tento animovaný film jednu z meditačných komôr, ktorá inšpirovala lokalitu Ancient Arrow. Galaktické Podporné Zóny sú zdrojom kódovaných dátových tokov, ktoré vytvárajú materiály WingMakers. Viac sa o nich môžeš dozvedieť v Glosári.

KOMENTÁR K FILMU:


Tri biele svetlá prezentujú trojjedinú osobnosť sprievodcu meditačnou komorou, ktorý slúži ako sprievodca tým, ktorí komoru v snení navštevujú. Pozvaní členovia ľudskej rasy môžu cestovať svojim vedomím duše do tejto Podpornej Zóny a prežívať tu kódované dátové toky, ktoré sú unikátne prítomné v týchto špeciálnych komorách.

Použitie posvätnej geometrie je tu prevládajúce z dôvodu jej súvzťažnosti s univerzálnym jazykom matematiky a jej spojenia s dokonalosťou a pôvabom. Zlaté tvary, ktoré sa formujú do rôznych geometrických útvarov, prezentujú Navigátora Jednoty – známeho tiež ako Merkaba alebo vozidielko svetla. Toto je podoba, ktorú všetci prijímame behom návštevy týchto meditačných komôr.

Toto vozidielko svetla je božské najvnútornejšie vedomie ľudského nástroja. Hovorí Jazykom Svetla, ktorý je prezentovaný symbolmi, ktoré plynú z Navigátora Jednoty do a skrz obrazy, ktoré sú portálmi poznania. V týchto portáloch je uchovávané kódované poznanie Centrálnej Rasy – zakladateľa ľudstva, známej tiež ako WingMakers.

„Bubliny“, ktoré vystupujú z modrých valcov, prezentujú kapsule poznania, ktoré sú v týchto valcoch uchovávané; ľudstvo by ich možno nazvalo organickým počítačom. Kapsule poznania sú spojené s každým z portálových obrazov a aktivujú sa, keď Navigátor Jednoty vchádza do meditačnej komory. Sú poskytované ako svätá potrava pre návštevníka a môžu byť absorbované Navigátorom Jednoty ako duchovná potrava, ktorá pomáha ľudskému nástroju pri procese rozspomínania sa.

Formácia DNK prezentuje most medzi Navigátorom Jednoty a ľudským nástrojom. DNK je osobnou matricou duchovného účelu, nielen úložiskom genetických vlôh a charakterových dispozícií. DNK je inštruovaná v týchto meditačných komorách Galaktickej Podpornej Zóny a môže byť re-informovaná za účelom podpory zrýchlenia misie a zámeru ľudského nástroja.

Môžeš si predstaviť Galaktické Podporné Zóny ako základne, ktoré sú konštruované za účelom ochrany a prenosu živého poznania od Centrálnej Rasy k Navigátoru Jednoty, ktorý je obsiahnutý v nosiči duše či v ľudskom nástroji. Ľudské vedomie nie je vystavené týmto vibráciám – len Navigátoru Jednoty v ľudskej forme je dovolené vstúpiť do týchto meditačných komôr.

Zmyslom tohto animovaného filmu je umožniť ľudskému vedomiu získať malý vhľad do týchto fascinujúcich miest, aby mohlo lepšie cítiť skutočnosť ich existencie. To, čo je tu prezentované, je prispôsobené troj-dimenzionálnej forme ľudskej existencie a je len tieňom skutočného vyžarovania Galaktických Podporných Zón.

MEDITAČNÉ TECHNIKY:


Slovo, hudba a umenie sa môže hlboko dotknúť psychiky a centra pociťovania. Tým, ktorí sú tomu naklonení, je odporučené „vstúpiť“ do týchto meditácií a dovoliť im dotknúť sa ich najvnútornejšieho ja. Inými slovami – zahodiť všetky svoje obrany. Pristúpiť k týmto meditáciám zo svojho centra pociťovania a dovoliť im, nech sa tu napoja – mimo myseľ alebo ego.

To môže byť docielené prípravou ľudského nástroja:

1. Vytvorenie svätého priestoru. Či sedíš za počítačom alebo relaxuješ vo svojom obľúbenom kresle pri televízore, pamätaj, že nie si iba telo a myseľ, osobnosť. Pamätaj, že si prítomnosťou duše. Priprav priestor okolo seba pomocou vizualizácie gule priezračného svetla, ktorou sa obklopíš. To je tvoj posvätný priestor, kde vedomie duše môže vystúpiť na povrch tvojej osobnosti. Pozvi k prítomnosti celé svoje ja.

2. Nadýchni svojho ducha. Posvätný priestor, ktorý si vytvoril, je stále prítomný, ako guľa, ktorá ťa obklopuje. To je prítomnosť tvojho ducha. Môžeš nadychovať túto esenciu ducha a načerpať ju do svojho tela; dovoliť jej sa v tebe usadiť. Urob si čas pre nadychovanie ducha do tela a pociťovanie skutočnosti, ako svetlo vstupuje do tvojich pľúc a usadzuje sa v tvojom tele a mysli.

3. Nechaj prísť nevinnosť. Môžeš relaxovať s vedomím, že si vo svojom svätom priestore a že tvoje najvnútornejšie ja sa vynára v tejto guli svetla. Teraz si lepšie pripravený prejsť meditáciou v stave nevinnosti, kedy je myseľ vypnutá a nesnaží sa pochopiť a dekódovať obsah symbolov; kedy si viac schopný jednoducho prijať zážitok s dôverou, že zmysel sa dostaví neskôr.

MEDITÁCIA 2-4:


Táto druhá sada meditácií kombinuje hudbu komôr 19, 22 a 24 s umením a poéziou prevzatou z projektu Ancient Arrow. Hudba a poézia evokujú tklivý tón zápasu jedinca bojujúceho za odhalenie svojej duchovnej identity vo svete oddelenosti a získania pocitu znovu-zjednotenia so Stvoriteľom. Poézia, umenie a hudba zaznamenávajú tento proces oddelenosti, zúfalstva. Zaznamenávajú tiež prichádzajúcu víziu neznámeho, cestu zjednotenia a konečnú realizáciu najvnútornejšieho ja, ktoré je Božským fragmentom spojeným so všetkými ostatnými Božskými fragmentmi, bez ohľadu na ich formu.

Tieto špecifické meditácie 2-4 sú určené pre introspekciu a kontempláciu. Nie sú aktívnymi animáciami, ako je to v prípade prvej meditácie; skôr sú animovaným pozadím vyvolávajúcim zameranie mysle na zjednotenie poézie a hudby. Ak sa tak stane, jedinec môže precítiť ich obsah hlbšie vo svojej osobnosti a lepšie tak uvažovať o jeho význame a dôležitosti.


http://WingMakers.com
http://lyricus.org
http://eventtemples.com
http://spiritstate.com


Zdroj: Wingmakers.sk

© 1998-2008, WingMakers LLC, All Rights Reserved
Zdroj: wingmakers.com

Sčasti čerpané z: tvurcikridel.lyricus.cz
Preklad z angličtiny a češtiny:
© 2006-2008, Golden Wing, Všetky práva vyhradené

Materiál je voľne šíriteľný iba ak je bezo zmien, vcelku a zadarmo, s uvedením zdroja autorstva a prekladu.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel

Seriál: James Mahu BLOG
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-james-mahu-blog

Seriál: ROZHOVORY S JAMESEM (apríl 2013)
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-rozhovory-s-jamesem-april-2013

Seriál: ROZHOVORY S JAMESEM (apríl-august 2008)
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-rozhovory-s-jamesem-april-august-...

Seriál: James – Otázky a odpovede
http://www.cez-okno.net/serial-james-otazky-a-odpovede

Seriál: James Interview (WingMakers)
http://www.cez-okno.net/serial-james-interview-wingmakers


marec 21, 2008 01:13 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďamarec 21, 2008 09:49 dopoludnia

  Komentár: 

  Moc hezky zpracováno. Vaše stránky se mi velmi líbí, přeju hodně chutě do další práce a přání požehnání pro Vás a všechny co přiložili ruce k dílu.

 2. Obrázok používateľa admin
  adminmarec 25, 2008 01:12 dopoludnia

  Komentár: 

  A budeme sa snažiť aby to bolo ešte lepšie;)
  za redakciu
  Yezid

 

 

Top