Obrázok používateľa CEZ OKNO
Editoriál: PLANETÁRNA MRIEŽKA

„Zem je obklopená neviditeľnou sieťou energie, vytvárajúcou po celom svete akési "geometrické diaľnice", známe ako Ley-Lines.“
Bethe Hagens

Koncept "Planetárneho Gridu" je našim čitateľom známy. Na celom svete sa nachádzajú významné stavby rôznych kultúr a civilizácií. Ich rozmiestnenie nie je náhodné, nachádzajú sa ►na pravidelnej mriežke.


Obr. Všimnite si obzvlášť líniu Gízy a Britských ostrovov. Náhoda?

Akému účelu slúži takéto umiestnenie? Obvyklý verdikt vedy keď si s niečím nevie rady – „rituálne účely“ – neobstojí. Veď si len predstavme divochov, ktorí za zvuku bubnov poskakujú okolo ohňa a v tranze budujú stavby, ktoré ani dnes nie sme schopní replikovať. Pre Bytosti, ktoré tieto stavby uskutočnili akiste nebol problém umiestniť ich presne tam, kde ich chceli mať – hoci „systém“ vidno len z obežnej dráhy...

Ale opäť je tu otázka: ZA AKÝM ÚČELOM?

Existencia energetických dráh človeka je u nás dostatočne známa vďaka osvete tradičnej čínskej medicíny a najmä kung-fu filmom, kde sa ich ovládanie prejavuje efektnými nadľudskými výkonmi.

Niekto si dal sakramentsky záležať, aby všetky tie stavby boli umiestnené presne na energetických dráhach Zeme. Uvedomme si, aké veľké časové obdobia jednotlivé stavby reprezentujú, všimnime si ich vytríbený štýl zrejme ovplyvnený kultúrou a lokalitou kde vznikali a hlavne nezabúdajme na účel, ktorý nám takto môže postupne vyplávať na povrch.

Dokonca i ►dráhy pozorovaných UFO akoby kopírovali tento planetárny grid!

Na mriežke sú umiestnené rôzne typy stavieb, hrobky, svätyne, chrámy, pyramídy – majú tieto stavby rozdielnu funkciu? Dalo by sa povedať, že rôzne využívajú energiu Zeme?

Alebo ju nejakým spôsobom USMERŇUJÚ??

So silami Matky prírody nie sú žarty, to všetci vieme, ale málokto si dal do súvisu naše činy s tzv. prírodnými pohromami. Nezabúdajme, že Zem je živý organizmus a môže zažiť ›› „energetické bloky“, či iné obtiaže, ktoré sa môžu prejaviť zemetraseniami alebo vulkanickou činnosťou.

›› Muldašev ide ešte ďalej a píše o týchto súvislostiach naozaj podrobne, ›› stojí za to prečítať si jeho knihy, len sa pokúsim zhrnúť a vypichnúť to podstatné.

Naše myšlienkové výtvory majú väčšiu silu a dopad, než si myslíme. A ak to vynásobíme zhruba 7 miliardami, máme tu vážny problém, pokiaľ sú to myšlienky negatívne a neuveriteľné možnosti pri myšlienkach pozitívnych. Ktoré zatiaľ prevládajú? Rozhliadnime sa vôkol a dostaneme odpoveď...

Celá táto mentálna tvorba, ktorá prebieha 7 dní v týždni, 365 dní v roku samozrejme nie je bez odozvy. Všetka tá negativita sa nestráca len tak kdesi v povetrí. Naša Zem sa s tým musí nejako vysporiadať a žiaľ niekedy je to formou nešťastia, ktoré postihne množstvo ľudí...

Kto rozhodoval o umiestnení stavieb? A za akým účelom? Muldašev prichádza s šokujúcim, ale veľmi logickým vysvetlením. Teda pokiaľ berieme ako fakt, že ich autormi sú „Bohovia, ktorým záležalo na našom osude a osude Zeme“. Stavby sú rozmiestnené tak, aby okrem iného pomáhali eliminovať negativitu a spomalili pád ľudskej civilizácie do hrôz Kalijugy, ktorej finále práve zažívame. Môžme sa len dohadovať, čo všetko by sa dialo nebyť stavieb schopných usmerňovať energiu – a týka sa to najmä pyramíd!

Muldašev hovorí o matematickom princípe, kedy vhodne umiestnené pyramídy dokážu negatívne myšlienky ›› eliminovať. Divoká teória? Sú tam ešte oveľa „hustejšie“ informácie, ›› zožeňte si tie knihy, kým sú v predaji!

Pyramídy neprestávajú šokovať, hoci sa zdá, že už dávno nie je nič nové, o čom by sa dalo písať. Skutočnosť je taká, že vždy, keď sa nám čosi z ich funkcie odhalí, uzavrieme to spokojní s vyriešenou záhadou. Ich funkčnosť je však zrejme natoľko komplexná, že predčí tie najbláznivejšie fantázie. Takže sa môžeme stále tešiť na nové odhalenia?

Azda sa niekedy naučíme tieto staro-nové znalosti naplno využiť. Je totiž čím ďalej zjavnejšie, že naši starovekí predkovia vedeli nepomerne viac, a čo je hlavné – vedeli to perfektne aplikovať spôsobom, z ktorého máme úžitok dodnes, či už si toho sme alebo nie sme vedomí!

Koľko ich ešte čaká na objavenie? A ktoré z nich sa nachádzajú na miestach pod hladinou morí a oceánov? Niektoré sme už objavili...

Sú aj ►v Bosne, kde všade na európskom kontinente ich ešte nájdeme??

VIETE O NÁLEZISKÁCH, ALEBO PYRAMIDÁLNYCH ÚTVAROCH NA ÚZEMÍ SLOVENSKA, ČIECH ČI INDE? NAPÍŠTE NÁM, NEZABUDNEME NA VAŠE AUTORSTVO A NAJZAUJÍMAVEJŠIE DOSTUPNÉ MIESTA NAVŠTÍVIME S KAMEROU! (posielať môžete i kmz súbory priamo z Google Earth na redakcia@cez-okno.net) | Základný program Google Earth je dostupný pre PC aj Mac — zadarmo! ►http://www.google.com/earth/

P.S. Základné pokyny pre skúmanie UVG mriežky s Google Earth nájdete ›› na tejto adrese

Sokol

vydavateľ a šéfredaktor
www.cez-okno.net
www.kemet.sk


Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)

Súvisiace:

OČKO: Planetárna mriežka - Posvätné chrámy
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko-planetarna-mriezka-posvatne-chramy

Duchovné miesta
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/duchovne-miesta


Autori: 
jún 22, 2015 18:39 popoludní

 

 

Top