Obrázok používateľa CEZ OKNO
Editoriál: ROZPRÁVKY O DOBROM ZDRAVÍČKU?

Je len otázka času, kedy na dvere zaklope nejaký zdravotný problém. Nalejme si čistého vína. O zdraví oveľa viac čítame, než preň niečo naozaj robíme – ak niekde nejaké zásady dodržiavame, inde ich porušujeme. Aj keby sme žili na zdravom mieste, boli šťastní a jedli len živú stravu, čas sa nezastaví. Po dnešku ale budete vedieť, že nič nie je stratené...

Snaha nájsť recept na nesmrteľnosť, či aspoň na poriadnu dlhovekosť, je stará snáď ako ľudstvo samo. Čakalo sa na niečo ako zázračnú pilulku alebo čarovný prútik, skrátka aby človek preto nič extra nemusel robiť a mohol ďalej žiť ako mu chutí. Márne. Dnes je už situácia lepšia, dovoľujem si povedať, že máme veľmi slušný prehľad a rozumieme tomu čo môžeme a čo radšej nie. 21. storočie však so sebou prinieslo isté špecifiká, vďaka ktorým to čo fungovalo ešte pred desaťročiami už akoby nestačilo. Inak povedané – i disciplinovaný a striedmy človek naráža na zdravotné problémy v čoraz skoršom veku. Nechystám sa moralizovať, súdiť čo je lepšie, ani apelovať na pud sebazáchovy. Budem len písať o niekoľkých úžasných ľuďoch, ktorí zasvätili svoje životy pomoci v tak zásadnej oblasti, akou je zdravie.

Príbehy ozajstných dobrodincov sa ani po tisícročiach príliš nezmenili. Výsmech, šikana, celoživotná perzekúcia a neraz... Predstavte si, že týchto ľudí to neodradilo. Videli zrejme takú obrovskú možnosť zlepšenia, že nepozerali na ťažkosti a príkoria, a svojim životom dokazujú, aká obrovská môže byť sila dobrého zámeru.

Royal Raymond Rife (1888-1971) začal svoju kariéru v tridsiatych rokoch minulého storočia. Sponzorovaný zámožným zamestnávateľom vynašiel jedinečný univerzálny mikroskop, ktorého princíp spočíval v zložitej sústave optických hranolov. Tento prístroj svojim 60.000-násobným zväčšením umožňoval pozorovať živé mikroorganizmy v ich prostredí. Postup nevyžadoval usmrtenie a zvláštnu preparáciu pozorovanej vzorky bežnú pri elektrónovom mikroskope! (Popis a jediný´!´ dochovaný obrázok Rifeho prístroja je v žurnále Smithsonian Institution z februára 1944.) Rife teda bol schopný pozorovať živé vírusy a ich reakcie na rôzne stimuly v reálnom čase.
›› Viac


Hulda Regehr Clarková študovala biológiu na Saskatchewanskej Univerzite v Kanade. Po absolutóriu a ďalších dvoch rokoch štúdia na McGillovej Univerzite, začala študovať na Univerzite v Minnesote biofyziku a fyziológiu buniek. Doktorát obdržala v roku 1958. V roku 1979 opustila vládou financovaný výskum a začala súkromnú prax. O šesť rokov neskôr objavila elektronickú techniku merania frekvencií patogénnych mikroorganizmov. V priebehu svojich výskumov znovuobjavila ničenie patogénnych mikroorganizmov vysokofrekvenčnými impulzmi a vypracovala mnoho postupov a metód pre netradičnú liečbu takmer všetkých chorôb. Hulda Clarková prednášala a robila semináre po celom svete a pomocou jej postupov už tisíce ľudí získalo späť to, čo je najcennejšie – zdravie. Dr. Clarková priniesla do modernej doby mnoho nových informácií pre liečbu pomocou frekvenčných generátorov. Jej hlavný prínos však spočíva v tom, že sa nebála a praktické výsledky svojich výskumov zverejnila v niekoľkých svojich knihách, ktoré vydala vo veľmi krátkom čase. Tieto informácie sa tak dostali k širokej verejnosti a tak nasledovali pokusy a výskumy ďalších vedcov a lekárov, ktorí výsledky Dr. Clarkovej potvrdili a stále potvrdzujú.
›› Viac
›› Autorkine knihy
Oľga Ivanovna Jelisejevová, skúsená praktická lekárka, kandidát lekárskych vied, už veľa rokov uzdravuje tisíce svojich pacientov. Vzdelaním oftalmologička, v priebehu svojej 35-ročnej lekárskej praxe viedla výskum nových a netradičných spôsobov liečenia. Posledných desať rokov sa zaoberá diagnostickou metódou vegetatívne-rezonančného testovania (VRT), a niekoľko jej kníh bolo venovaných prezentácii výsledkov týchto výskumov. V súčasnej dobe vedie lekárske Centrum pre detoxikáciu. Ako ukazuje doktorkina liečebná prax, mnohé vážne ochorenia, vrátane onkologických, majú parazitárnu príčinu.
›› Viac
Hana Bláhová vlastnými slovami. „Vážení priatelia detoxikačnej medicíny, sedem rokov pracujem ako detoxikačný poradca v rámci metódy MUDr. Jonáša. Špecializujem sa na nervové ochorenia typu roztrúsená skleróza, parkinsonizmus, epilepsie a depresie. Na parazity som prišla tak, že som si robila siahodlhé tabuľky so všetkými možnými vírusmi, baktériami, parazitmi a neživými záťažami, ktoré som v týchto ľuďoch našla, a snažila sa nájsť spoločného menovateľa. Nakoniec som eliminovala asi šesť skupín patogénov, ktoré mali VŠETCI moji klienti. Postupne som ich ale redukovala. Buď preto, že se dali relatívne ľahko odstrániť, ale na zdravotný stav mojich klientov to nemalo nijak zásadný vplyv (neisserie, mykoplazmy, chlamýdie). Ďalším podozrivým bola borrélia, ktorá je väčšinou lekárov považovaná za možného hlavného páchateľa. Nedávalo mi ale zmysel, prečo by borrélia, ktorá je tak častá, že ju má skoro každý (máme ju často vrodenú), spúšťala RS alebo depresiu len u niekoho, a desiatky tisíc ľudí bylo zdravých. Nesedelo to ani u vírusov (podozrieva sa EBV, CMV), z podobného dôvodu, ale začali sa vynárať zaujímavé súvislosti s parazitmi a zoonózami. Hľadala som takého mikróba alebo parazita, ktorý by nebol vyložene exotický, ale aj tak dostatočne výlučný, a bol spoločný ľuďom z rovnakou diagnózou. Tiež by mal byť relatívne závažnejší. A myslím, že som ho našla.“
›› Viac
›› Autorkine knihy

Zapper. Frekvenčný generátor určený na rýchlu likvidáciu vírusov, pliesní, baktérií a parazitov.

Princíp metódy spočíva vo využití generátora kmitov obdĺžnikového tvaru, ktoré pri dostatočne veľkom napätí (min. 8V) ničí patogénne mikroorganizmy (baktérie, parazity, vírusy, plesne, a ďalšie) v ľudskom tele. Tento jav je založený na nasledujúcom princípe:

Každý živý organizmus „vyžaruje“ určité, pre svoj druh typické vlnenie (čiže frekvenciu – kmity). Základnou jednotkou frekvencie je 1 Hertz=Hz=jeden kmit za sekundu).

Toto vlnenie je pre každý mikroorganizmus špecifické a takmer nemenné. Royal Raymond Rife zistil, že ak sa toto vlnenie (frekvencia) namieri na mikroorganizmus, ktorý ho produkuje, ten po chvíli zahynie.

Tieto cielene zamerané kmity (frekvencia) rozkmitajú obal (membránu) mikroorganizmu, tá nevydrží a po chvíli praskne, čím dôjde k usmrteniu mikroorganizmu a teda k jeho deaktivácii. Membrány ľudských buniek sú voči tomuto napätiu 100.000(!) krát odolnejšie než membrány patogénnych mikroorganizmov a preto je použitie tohto prístroja pre ľudský organizmus neškodné.
 
Podľa Dr. Clarkovej sú iba dve príčiny vzniku akejkoľvek choroby: Prítomnosť znečisťujúcich chemických látok v tele a prítomnosť parazitov, baktérií a vírusov (aj ich vývojových štádií). Po dlhoročnom výskume Dr. Clarková zistila, že parazity (ktoré sa dostanú do ľudského tela väčšinou s potravou), je možné zničiť v priebehu niekoľkých minút. Nejde o niečo „tajomné“ či o nejakú nadprirodzenú energiu. Je to skrátka likvidácia parazitov, baktérií a vírusov vysokofrekvenčnými impulzmi.

Patogénne organizmy sa do orgánov dostanú napríklad mikroskopickými trhlinkami v črevách. Parazity sa týmito trhlinkami pretlačia do krvného obehu a ak je pečeň zaťažená znečisťujúcimi látkami, imunitný systém nie je schopný vyvíjajúce sa štádia parazitov ničiť. Niektoré parazity majú vývojových štádií až šesť. Neskôr dochádza k zhoršovaniu funkcií postihnutých orgánov čo vedie k vzniku choroby.

Pri pokusoch, vykonávaných touto metódou bolo niekoľko dobrovoľníkov sa začínajúcim chrípkovým ochorením pripojených na prístroj a u všetkých došlo k výraznému ústupu ťažkostí a do troch dní všetky príznaky ustúpili. 

Plesne na nohách, rukách a vo vlasoch likviduje táto metóda úplne spoľahlivo a dokonca bradavice odpadnú už po niekoľkých aplikáciách. Začínajúca angína je likvidovaná takmer vo všetkých prípadoch.

›› Tu je „Celosvetový zoznam overených liečebných frekvencií CAFL“

Viac už čoskoro...


Ak je všetko, o čom som tu písal pre Vás silná káva, berte to hoci ako rozprávku. Nezabúdajme však na jeden veľkú pravdu, slovami majstra Milana Rúfusa:

„Rozprávky sa nerozprávajú preto, aby deti zaspali, ale aby sa dospelí zobudili...“

Sokol

vydavateľ a šéfredaktor
www.cez-okno.net
www.kemet.sk


Upozornenie: Zapper nie je zdravotnícky prístroj a nenahrádza lekársku liečbu.
Zapper nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom, tehotné ženy, ľudia s kovovými implantátmi a ostatné osoby, ktoré by mohlo ohroziť nízke striedavé napätie.
Používanie Zapperu je na vlastnú zodpovednosť.
Autor, redakcia, ani vydavateľ CEZ OKNO, nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia tu uvedených informácií.

Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)


Súvisiace:

Nová Medicína
http://www.cez-okno.net/rubrika/nova-medicina


september 21, 2015 00:16 dopoludnia

 

 

Top