Obrázok používateľa CEZ OKNO
Editoriál: ŠŤASTNÝ NOVÝ KROK

Chystáme malé zmeny, ktoré veľa prinesú. Tak poďme do toho!

Venujeme sa dvom portálom: CEZ OKNO a ›› KEMET.

Od Nového roku prácu na nich zosúladíme.

Každý párny pracovný deň vyjde článok na portáli CEZ OKNO a každý nepárny na portáli KEMET.sk

Cez víkend bude vydávaný výber videí ›› STREAMU CEZ OKNO na preskáčku so streamom ›› TV KEMET spolu s aktivitou na facebooku.

Zatiaľčo môžete pozerať zaujímavé videá a vybrané posty odinakiaľ, venujeme sa príprave nových seriálov a autorských videoreportáží.

A budeme viac v teréne. Zdokumentujeme miesta a témy, ktoré si to svojou hodnotou zaslúžia. Posielajte nám tipy, možno prídeme s mikrofónom a kamerou práve k Vám.

Vieme sa vybraným témam venovať do hĺbky a priniesť súvislosti dosiaľ inde nepublikované, nie sme však “výskumný ústav”. Uverejňujeme podľa nás zaujímavé a podnetné informácie, ktoré však už majú hlavu a pätu. Nič viac, nič menej.

Viac autorských článkov, viac exkluzívnych prekladov zo sveta ›› ARCHEO, viac videí a podcastov. Ďalšie preklady duchovných diel patriacich medzi tie najhodnotnejšie.

Ak to chceme všetko stíhať, musíme mať voľnejšie ruky. Preto tie zmeny. Výsledky sa možno neprejavia hneď, získaný čas venujeme najskôr príprave. Ak získame Vašu finančnú podporu, bude to v ešte väčšej miere a kvalite.

Nakúpime lepšiu techniku. Budeme môcť častejšie vyrážať na miesta a podujatia. Stojí to na Vás. Nikto iný nás nefinancuje. Každý z redakcie sa okrem práce na portáli ešte venuje práci, ktorá ho živí. V rámci tohto modelu sa darí robiť s Božou pomocou skoro zázraky. Vieme urobiť veľa svojpomocne, vo voľnom čase, ale je tu určitá hranica, cez ktorú sa bez Vašej podpory nedostaneme. Ďakujeme všetkým, ktorí už pomáhajú.

Do redakcie pribudli nové posily. ›› Lanoove a ›› Jediho príspevky sú veľmi osobité a myslím, že také niečo tu chýbalo. Okno je otvorené i pre ďalších kvalitných autorov. Stačí sa ozvať a poslať svoj text, ak s nami ladí, vydáme ho. Za tie roky už iste viete, akým témam sa venujeme.

Spätná väzba je dôležitá, budeme radi, ak nám necháte v komentároch odkaz. Znamenáte pre nás veľa, čo pre Vás znamená CEZ OKNO? Čo by ste tu chceli vidieť a počuť? Čo sa Vám páči, ktoré témy Vás zaujímajú viac než ostatné?

NOVÝ ROK je pre nás NOVÝM KROKOM. A verím, že šťastným.

Ak je Vám naša Cesta sympatická, podporte nás. Lajkovaním, zdieľaním, odporúčaním i pravidelným finančným príspevkom, pomáha nám to.

Chceme byť v mori geopolitiky i naďalej ostrovom Poznania.

Venujeme sa sprístupňovaniu hodnotných informácií, ich dôstojnému spracovaniu a prezentácii na internete.

Vo februári to bude už 9 rokov.

Podstatné je pre nás priateľstvo a férová spolupráca.

To je naša ›› ALIANCIA.

KAŽDÝ DEŇ NA VÝPRAVÁCH ZA POZNANÍM.

Sme radi, že ste v tom s nami.

Sokol

vydavateľ a šéfredaktor
www.cez-okno.net
www.kemet.sk

Je to o poznaní hlbokej minulosti i o top poznatkoch súčasnej alternatívnej vedy. Tieto dve témy majú viac spoločné, než sa zdá...


Súvisiace:

Spoza okna
http://www.cez-okno.net/sekcia/sekcie/spoza-okna


Autori: 
Sekcie: 
december 30, 2016 23:55 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top