Obrázok používateľa CEZ OKNO
Editoriál: TRHLINA V MÚRE

„Doba ďalšieho preletu Nibiru Slnečnou sústavou sa nezadržateľne blíži...“ Týmito slovami končil ›› predchádzajúci Editoriál a patrilo by sa tu teda uviesť o tom viac. Možno Vás zaskočím, ale nebudem písať o podozrivej aktivite pri teleskopoch strážiacich Južnú oblohu (odkiaľ sa má podľa prepočtov Nibiru priblížiť), ani o snahe celú vec zosmiešniť, či naopak o serióznych dokumentárnych filmoch na túto tému.

„Skoro tisíc stránok úvah vyzývavého multimediálneho obsahu, ktorý predstaví novú kozmológiu a budúcu víziu nášho vesmíru i nášho účelu v ňom. Zaručuje rozšírenie mysle každého, kto číta, počúva a hľadá v tejto prekvapujúcej zbierke filozofie, umenia, poézie, vedy, hudby integrovaný, viacúrovňový príbeh. Pôvod všetkého tohto materiálu je mystérium. Prenesené k verejnosti anonymne prameňom známym jednoducho ako James. Projekt Ancient Arrow (Staroveký Šíp) je rovnako tak duchovným odhalením, ako myseľ expandujúcim dobrodružstvom hlbokých objavov humánnosti na poliach metafyziky, kozmológie, psychológie a genetiky.“


Hoci sa chvíľu netom šírilo, že je to „len premyslená kampaň istej umeleckej škandinávskej skupiny“, niečo mi hovorilo, že práve v tomto prípade to nie je fake, ani premyslené PR i keď tam boli veci, že sa z toho človeku točila hlava.

Kto by odolal duchovným materiálom v podobe hudby, obrazov, poézie a filozofie? Najmä ›› hudba ma mimoriadne oslovila a bola mi skvelým spoločníkom pri dlhých večeroch pri počítači. Postupne som sa oboznamoval i s ďalšími formami – videli ste ›› obrazy? Jedinečné! Autorom všetkých materiálov je bytosť známa ako ›› James, Tvorca Krídel, ktorý sa vtelil za účelom preloženia tzv. dátovo-informačných tokov do jazyka, ktorému sme schopní rozumieť.

Ján Kaleta vytvoril ›› prvé Wingmakers stránky v českom jazyku a preložil knihu ›› „Projekt Staroveký Šíp“, ktorá je akýmsi uvedením do problematiky. Postupne som začal niektoré materiály tiež sprístupňovať a tak vznikol ›› slovenský web. Neskôr som sa skontaktoval s Ondřejem Průzračným, ktorý ›› českú verziu Tvorcov Krídel doviedol vlastne k dokonalosti a nájdete tam aktuálne materiály i dnes – je to živý web, ktorý drží krok s originálnymi stránkami www.wingmakers.com.

Projekt Staroveký šíp vzbudil nemalý ohlas. Príbeh z prostredia najšpičkovejších laboratórií Zeme a ich výskumnej úlohy točiacej sa okolo artefaktov nájdených v špeciálnej časovej schráne v Chaco kaňone nemohol nezaujať. Vlastne sa čudujem, že to ešte nesfilmovali...

›› Materiály Tvorcov Krídel ste mohli čítať i CEZ OKNO a iste ste si mnohí všimli mimoriadne rozsiahle ›› rozhovory s Dr. Nerudom. Sú to tzv. kontroverzné materiály, nečítajú sa ľahko a tak predpokladám, že od Á po ZET ich prelúskal len málokto. Chcem však upozorniť práve na v nich obsiahnuté informácie:


Novinárka Sára zverejnila rozhovor, ktorému sa tu budeme najviac venovať, 4. marca 2014, na vyslovenú žiadosť Dr. Nerudu, hoci bol uskutočnený už 2. januára 1998. Prízvukoval, že na jeho uverejnenie ešte nedozrel čas. Píše sa rok 2014 a my tu máme informácie, o ktorých pravdivosti môžeme viesť urputnú polemiku, navrhujem ale, aby sme sa zahrali už známu hru „ČO AK JE TO PRAVDA“ a nachvíľu sa začítali.

Dovolím si hlavné fakty prerozprávať, odporúčam však ›› prečítať si celý rozhovor, ktorý nájdete na tejto adrese.


Príbeh o Anunnaki začína v Atlantíde. Kvôli už známej nutnosti zlata dojednali s Atlanťanmi jeho ťažbu blízko jadra Zeme. Dr. Neruda uvádza, že Anunnaki ako netrojdimenzionálne bytosti, potrebujú zlato kvôli modulácii svojich tiel. Ibaže Zem sa začala viac materializovať a oni ho nedokázali ťažiť v hustom, fyzickom stave. Potrebovali teda vytvoriť „fyzickú nádobu“, niečo ako skafander pre kozmonauta. Medzitým sa s Atlanťanmi rozhádali a za pomoci Síriusanov a civilizácie zvanej Hadi sa im podarilo do opoľudí umiestniť dovtedy nekonečné bytosti – Atlanťanov!

„Ľudský skafander“ V1.0 bol teda na svete. Navrhli ho Anunnaki, implantát bol navrhnutý Síriusanmi a jeho programovanie mala na starosti Anunnaki bytosť známa ako Marduk. Implantát bol akýsi druh mozgu a zabezpečoval základné fungovanie bytosti. A Nekonečno vnútri tela uverilo, že je telom...

Pravdaže v skutočnosti by po smrti žila V1.0 ďalej. A tak prišlo na rad vytvorenie poistky, aby si takto uväznení Atlanťania nezačali byť vedomí, že sú nekonečnými bytosťami – Anunnaki prišli s ďalším „vylepšením“ – vytvorili sadu rovín a dimenzií skúseností, ktoré zabezpečovali „recykláciu bytostí“ – reinkarnáciu!

Vesmír je tvorený dimenziami, ktoré sú výsledkom matematických rovníc a Anunnaki vedia, ako ich použiť, aby doslova naplánovali časopriestor – naprogramovanú realitu! Dr. Neruda uvádza, že akonáhle toto ovládate, nie je problém naprogramovať na individuálnej úrovni akúkoľvek osobu doslova až do tej miery, kedy si utrie nos!

Marduk V1.0 postupne vylepšoval a vládca Anu mal obavy keď videl, že naprogramoval emócie a cítenie – začínali sa totiž príliš podobať na svojich tvorcov. Ibaže okrem toho, že všetci vyzerali podobne a mysleli rovnako, nemali žiadne individuálne myšlienky a začali doslova šalieť. Anu sa ich teda rozhodol vyhladiť a to je príbeh veľkej potopy. Marduk jedného zachránil a vylepšil – tak vznikla V2.0, ktorá sa už vedela sama rozmnožovať. Vytvorili prostredie Raja a paradigmu Evy ako iniciátorky pádu ľudstva. Zároveň to bolo prvým dejstvom Anua ako Boha: „NEMYSLI SI ANI NA OKAMIH, ČLOVEČE, ŽE MÔŽEŠ BYŤ AKO JA!“

Celá evolúcia má predprogramovanú dráhu a zámerom bolo, aby sa Anu „vrátil na obláčiku“, aby ľudstvo chápalo jeho návrat ako dobrú vec, spásu!

A teraz dobré správy: Každá osoba môže z tejto ilúzie vystúpiť. Mnoho z tých, ktorí prišli na Zem, sa podvod pokúšali odhaliť, no „architekti klamu“ ich prosto zahrnuli do svojho plánu a vytvorili náboženstvá. Ľudia boli pôvodne navrhnutí tak, aby mali božské vedomie – teda uvedomenie a porozumenie ako Anu. Ten nám však túto vývojovú líniu odobral a naše božské vedomie „umiestnil“ tak ďaleko do budúcnosti, že sme ho nútení „navždy prenasledovať!“

Je tak ťažké si predstaviť, že doslova VŠETKO je hologram vnútri ktorého existujeme! Chcete vedieť kam až siaha? Boh, Svetlo osvietenia, Kozmický duch a individuálna duša. Hierarchia anjelov a majstrov. Koncept karmy a reinkarnácie alebo hriechu a spásy. Koncept neba a pekla. Koncept cesty nanebovstúpenia. Koncept knihy záznamov alebo akášických záznamov – môže byť tá káva ešte vôbec silnejšia??

VYŠŠIE ÚROVNE NAVRHLI ANUNNAKI. NIE SÚ OZAJSTNÝMI DIMENZIAMI. INAK BY SME PO SMRTI ZISTILI, KTO V SKUTOČNOSTI SME!!

A máme tu nasledujúcu V3.0. Buďto vystúpime z vykonštruovanej reality, alebo nás čaká predprogramovaná budúcnosť zblíženia technológie za účelom „biologického vylepšenia“ s cieľom vyrobenia „nekonečného človeka na pozemskej úrovni“. Spojenie človeka a technológie – ešte väčšie zotročenie Nekonečných Bytostí...

Takže – AKO Z TOHO VON?!

To bude témou ›› ďalšieho Editoriálu...

Zdroj: http://www.wingmakers.cz/texty/rozhovory_neruda/Rozhovor_Neruda_5.pdf

Sokol

vydavateľ a šéfredaktor
www.cez-okno.net


Tento článok z www.cez-okno.net môže byť šírený jedine celý, bez zmien a zadarmo, vrátane celej tejto poznámky (Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License)

Súvisiace:

Tvorcovia Krídel
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/tvorcovia-kridel

Nibiru (Maldek, Marduk)
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/nibiru

Anunnaki
http://www.cez-okno.net/rubrika/anunnaki


Autori: 
október 27, 2014 14:22 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Lanoo
    Lanoooktóber 28, 2014 20:45 popoludní

    Komentár: 

    MATRIX sme videli všetci, videli ste ale film DARK CITY? Vrelo odporúčam, je trochu strašidelný, no mám pocit, že nádherne pojednáva o všetkom, o čom sa tu bavíme. A myslím že dáva i riešenie;)
    http://www.csfd.cz/film/18233-smrtihlav/

 

 

Top