Obrázok používateľa CEZ OKNO
Eisenhower o AREA 51: “Rozneseme je tam na kopytech!”

Během úžasné výpovědi, přednesené poslední den občanského slyšení o odhalení UFO, šest bývalých členů Kongresu Spojených států uslyšelo od bývalého agenta CIA o incidentu, který se týkal prezidenta Eisenhowera a mimozemšťanů. Na video-nahrávce, natočené před bývalými členy Kongresu, údajný agent vypověděl...


...že prezident pátral a chtěl získat informace od utajené řídící skupiny, nazývané MJ-12, o projektech vztahujících se k mimozemšťanům - blízko střediska Area 51 a střediska označovaného jako S-4, z nichž obě leží ve vzdálené oblasti letecké základny Nellis v Nevadě. Když mu byly tyto informace odepřeny, Eisenhower údajně schválil jakousi osobní zprávu pro ty, kdož mají na starosti Area 51 a S-4, kterou jim tento dotyčný agent a ještě jeho přímý nadřízený měli doručit. Tato zpráva byla přímou hrozbou, že prezident schválí vojenskou invazi do Area 51 a S-4, pokud jeho žádosti o tyto informace nebude vyhověno.

Bývalému agentovi CIA je v současné době 77 let, trpí akutními potížemi s ledvinami a má jen několik měsíců života. V 15ti-minutovém segmentu se odehrál delší rozhovor, kdy agent vyšel na veřejnost s tím, jak byl získán vyšší operativou CIA se sídlem v Langley, ve Virginii, aby pracoval pro CIA v rámci záležitostí mimozemského života. V době svého náboru, v roce 1958, právě dokončil výcvik ve signalizačním výcvikovém středisku amerických leteckých sil a začal pracovat jako vojenský kryptolog (šifrant). Řekl, že byl naverbován operativou CIA, protože mu dali výrazně více peněz, než jaké si vydělával v armádě. Jeho prvním příkazem mělo být prohlížet spisy o UFO a mimozemském životě, které mu předložili z letecké základny u Fort Belvoir, které se zcela lišily od spisů projektu Blue Book z letecké základny Wright Patterson, které byly nakonec uvolněny veřejnosti!

Po otázkách historika a UFO-badatele Richarda Dolana bývalý agent CIA pokračoval ve vysvětlování toho, jak v roce 1958 on a jeho šéf – operativec CIA – byli povoláni do oválné pracovny prezidenta Eisenhowera. Prezident, kterého doprovázel viceprezident Nixon, řekl agentovi a jeho šéfovi, že se snažil získat informace o mimozemském životě a mimozemské technologii. Agent řekl, že podle prezidenta Eisenhowera: “Skupina MJ-12 to měla zjišťovat, ale nikdy mu neposlala žádnou zprávu.” Agent CIA dále řekl, že on a jeho šéf byli zavoláni do oválné pracovny, kde jim prezident Eisenhower řekl:


„Volali jsme lidi ze skupiny MJ-12, pracovníky z Area 51 a S-4, ale oni nám řekli, že vláda nemá nad tím, co dělají, žádnou jurisdikci… Chci po Vás a Vašem šéfovi, abyste tam letěli. Chci Vám dát pro ně osobní vzkaz… Chci po Vás, abyste jim řekli, komukoli, kdo to tam má na starost, že jim vzkazuji, že mají týden na to dostavit se do Washingtonu a osobně mě informovat. A pokud odmítnou, hodlám povolat První armádu z Colorada. Hodlám přistoupit k převzetí základny. Nezajímá mě, jaký utajovaný materiál tam mají. Rozneseme je tam na kopytech!”


Na Dolanovu otázku: “Eisenhower chtěl obsadit Area 51?” agent CIA potvrdil, že Eisenhower vskutku plánoval toto s První armádou v Coloradu učinit. Poté, co odjeli do Area 51 a S-4, agent CIA řekl, že viděl několik dveří (připomínajících garáže) s létajícími talíři uvnitř. Popisoval, že viděl u střediska S-4 šedého mimozemšťana, s nímž jeho šéf „částečně vedl rozhovor”. Když se vrátili do Bílého domu, tento agent a jeho šéf předali to, co v S-4 viděli. Významné je, že během hlášení agenta CIA a jeho šéfa, byl také jejich výpovědi o tom, čeho byli na S-4 a Area 51 svědky, přítomen ředitel FBI J. Edgar Hoover. Podle tohoto agenta CIA byl Eisenhower šokován.

Svědectví tohoto agenta CIA bylo do občanského slyšení zahrnuto hlavním organizátorem, Stephenem Bassettem, protože došel k názoru, že bylo prozkoumáno badatelkou s hodnověrným kreditem - Lindou Moulton Howe a Richardem Dolanem. Výpověď agenta CIA byla podrobena důležitým vhledům, mezi kterými jsou:

Prezident Eisenhower ztratil kontrolu nad projekty s mimozemskou účastí, a tu převzala skupina MJ-12. To je přesně to, co řekl Stephen Lovekin, který sloužil v Bílém domě u vojenských zvláštních jednotek. Tedy že to bylo to, co motivovalo Eisenhowera vystoupit s projevem ohledně odklonu Vojensko-průmyslového komplexu v lednu 1961.

CIA byla zaúkolována do studie mimozemského života i technologie a měla přístup do spisů vojenského letectva se sídlem ve Fort Belvoir. To pomáhá potvrdit uniklé dokumenty z Majestic, že prezident Kennedy nejprve kontaktoval CIA, aby dostal přístup k dokumentům MJ-12, pojednávajících o UFO a mimozemském životě.

Na tajných střediscích S-4 a Area 51 byla zkoumána mimozemská technologie. To pomáhá potvrdit výpověď Roberta Lazara, který byl první, kdo popsal tajné středisko S-4, kde se nacházelo několik mimozemských plavidel.

Mimozemšťan, Šedivák, byl tajně ubytován na středisku S-4. To pomáhá potvrdit svědectví svědků jako je Bill Uhouse, že mimozemšťané asistovali inženýrům při práci na černých projektech, snažících se o reverzní inženýrství mimozemských pohonných technologií.

Michael Salla, Ph.D. - 3. 5. 2013

http://exopolitics.org/eisenhower-threatened-to-invade-area-51-former-us...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech
http://www.cez-okno.net/clanok/prezident-eisenhower-vedel-o-mimozemstanech

Bývalý poradce Pentagonu pro britský tisk: Eisenhower se několikrát sešel s mimozemšťany
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/byvaly-poradce-pentagonu-pro-...

Stretol prezident Eisenhower dva druhy mimozemšťanov v roku 1954?
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/odkaz-mimozemstanov-l...

INFORMÁTOR LAURA MAGDALENE EISENHOWEROVÁ
http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/informator-laura-magdalene-ei...

Od Laury Eisenhowerové po Victorii Beckhamovou: nekončící záhady UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/od-laury-eisenhowerove-po-vic...


Autori: 
Štítky: 
máj 12, 2013 22:38 popoludní

 

 

Top