Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aktivizujme cloudbustry!

Ahoj, asi by bylo třeba na zítra zaktivovat všechny co budou moct... hlavně tedy asi octovat a vše co bude možné po několik dní. Protože NASA chystá výzkum hodně horních vrstev kolem planety (thermosféry) a bude k tomu používat trimethylaluminium (http://en.wikipedia.org/wiki/T​rimethylaluminium) a to znamená že to pokryje hodně velkou část planety, podle mě. Zdroj informace: http://www.nasa.gov/mission_pa​ges/sunearth/missions/atrex-ni​ghtlight.html
Aktualizace: http://www.nasa.gov/mission_pa​ges/sunearth/missions/atrex.ht​ml
Takže to vypadá na zítřek. Dík, zdraví Kukide

P.S. Orgonet:

Ano, Kukide, měli bychom to zkusit. Já to trochu shrnu, o co jde:

Podle uvedených zdrojů se NASA zítra (23. 3. 2012) chystá šeredit na samém okraji vesmíru, údajně zkoumat jet stream v extrémních výškách. Hodlá tam vystřelit 5 sondovacích raket, které mají vypouštět chemické značení, aby ten jet stream byl vidět - trimethylaluminium. To je extrémně nezdravá věc, už jsme tu o ní psali. (http://orgo-net.blogspot.com/2011/03/chemtrails-obsahuji-trimethylalumin..., http://orgo-net.blogspot.com/2011/04/jeste-k-nebeske-chemoterapii.html)

Sdělují to veřejnosti proto, že rakety budou vypuštěny ze základny ve Wallopsu a budou vytvářet světelné efekty viditelné z velké části USA a Atlantiku - tak ať se veřejnost neplaší, nýbrž ať na to zbožně kouká, na ten pokrok vědy. (Jinak se TMA vypouští nenápadně běžně.)
Vo co jim de, to už veřejnost nebude zajímat, spokojí se s tím, že je to "věda"... ale jak my konspiracionisti známe NASA, nic dobrého to nebude (:-)))

Takže, doporučujeme naprogramovat domácí cloudbustery (do thermosféry v pohodě dosáhnou) na zneškodnění té nedobroty. Stejně tak můžeme naprogramovat powerwandy. Lokální ocet, ten může neutralizovat to, co dojde do naší blízkosti. A jestli vás napadá ještě něco dalšího, vyzkoušejte.

Takhle to má být viditelné:

Tohle jsou ty signální stopy z trimethylaluminia - myslím, že nám to připomíná některé podivné žížalovité "stopy raket", co občas vídáme i u nás.

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

Gifting
http://www.cez-okno.net/rubrika/gifting


Autori: 
Sekcie: 
marec 23, 2012 19:36 popoludní

 

 

Top