Obrázok používateľa CEZ OKNO
Bleskové záplavy i v USA a pás vláknité oblačnosti přes celou Evropu

15. 6. 2010 proběhly "bleskové záplavy" v Oklahoma City. Hlavní město státu bylo zaplaveno až 4 stopami vody (přes metr). Nikdo tam nikdy nic takového nezažil. http://uk.news.yahoo.com/5/20100615/twl-rescuers-stranded-by-oklahoma-fl... Škody jsou velké, ale nikdo nezahynul. Tahle holčička se zachránila...


Před několika dny proběhly bleskové povodně v Arkansasu, při nichž zahynulo 20 lidí v kempincích.

Američané ale naprosto nemají tuchy, co se děje, že počasí je manipulováno. Maličká část z nich tak leda tuší něco o chemtrails. Klimateroristi si tam můžou dovolit úplně všechno - ostatně jako zatím všude na světě.

My u nás aspoň vidíme na satelitních snímcích, že se dějí manipulace počasí, ale americké satelity to neukazují - buď mají zobrazení z velké dálky, nebo různě "vybarvené", a stejně to nikdo nesleduje...

Je to celé tak šílené, že mám takové tušení, že brzy se to všechno kolem počasí provalí. Zajímavé bude, odkud to přijde.


Dnešní uměle vytvořená situace je opět pozoruhodná: rozhraní vzduchových hmot rozdílné teploty od severu a jihu vytváří rovný pás vláknité oblačnosti od Španělska až do východní Evropy.


Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
jún 19, 2010 10:08 dopoludnia

 

 

Top