Obrázok používateľa CEZ OKNO
Co to ten Klaus vlastně řekl, že všechny tak naštval?

Krátký, ale výstižný článek z Reuters. (Náš tisk to asi moc neprobírá, ani nevím?) Václave Klausi, seš dobrej! Sice tam nezazněly chemtrails, ale nevadí, světovým papalášům to řádně hnulo žlučí... On je ten Klaus fakt jedinej státník na světě, co dokáže říct pravdu (částečnou, ale aspoň tak)... Český překlad (možná spíš výklad?) jeho poznámek k projevu je tady. Na Klausově blogu jsou jeho poznámky k projevu z r. 2007. Na letošní konferenci Václava zjevně rozčílilo srdceryvné představení indické holčičky... Snad to někdo natočil a dá to aspoň na youtube, ať si taky užijem.

Český prezident: Schůze OSN o klimatu byla propagandou

OSN, Reuters: Český prezident Václav Klaus ostře kritizoval schůzi Spojených národů o klimatických změnách v úterý, na níž prezident Barack Obama byl mezi hlavními mluvčími, a popsal ji jako propagandistickou a nedůstojnou.

„Bylo to smutné a frustrující,“ řekl Klaus, jeden z nejhlasitějších světových skeptiků ohldně globálního oteplování.

„Je to propagandistické cvičení, kde 13leté dívky z jakési vzdálené země předvádějí předem nazkoušenou báseň,“ řekl. „Je to prostě nedůstojné.“

Na zahájení summitu, kterého se zúčastnilo téměř 100 světových vůdců, řekla 13letá Yugratna Srivastava z Indie publiku, že vlády nedělají dost pro boj proti hrozbě klimatických změn.

Klaus řekl, že ve vědecké komunitě jsou vzrůstající pochybnosti o tom, zda lidé způsobují změny klimatu, či změny jsou prostě přirozenými jevy.

Ale politikové, jak se zdá, docházejí ve věci klimatických změn spíše ke konsensu, řekl.

„Vlak se nedá zastavit a pokládám to za velkou chybu,“ řekl Klaus.

Generální tajemník OSN Ban Ki-moon zorganizoval vrcholnou schůzku ke klimatu, aby pomohl urychlit dohody před schůzí OSN v Kodani v prosinci, aby mohlo být dosaženo shody o nových cílech pro redukci takzvaných emisí skleníkových plynů.

Avšak nové návrhy Číny a sjednocující volání amerického prezidenta Baracka Obamy málo přispěly k tomu, aby byl prolomen mrtvý bod o tom, co je třeba učinit.

Klaus v r. 2007 vydal knihu o světové kampani za zastavení klimatických změn nazvanou „Modrá planeta v zelených poutech: Co je ohroženo – klima nebo svoboda?“

V knize Klaus řekl, že globální oteplování se změnilo v náboženství, v ideologii, která hrozí podkopáním svobody a světového ekonomického a společenského řádu.

Související stránky: Klaus - souhrn jeho aktivit na webu Climate Realists: http://climaterealists.com/index.php?tid=93&linkbox=true

To je ta indická holčička

To je ta třináctiletá indická holčička Yugratna, jejíž vystoupení na konferenci OSN o změnách klimatu popudilo Klause, takže jim to řekl od plic... Indické Timesy se s ní nezapomněly pochlubit.

Aspoň jeden souhlasný hlas pro Klause z webu novináře Grega Gutfelda, FoxNews.

"Proč jsou děti používány k levicové propagandě?"

http://www.foxnews.com/story/0,2933,555421,00.html

YUGRATNA SRIVASTAVA, děvenka starostlivá, řekla: Himaláje tají. Polární medvědi se topí. Dva z pěti lidí na světě nemají přístup k pitné vodě. Toto zanecháme příštím generacím? Prosím ne.

Ale je zde klíčové pravidlo jejich propagandy, které člověk musí znát: pokud otravují děti, víte, že vás právě krmí spoustou sraček velikou jako Al Gorův houseboat.

Užívání nedospělých figurek je založeno na úspěšné víře, že nikdo si nedovolí zpochybňovat děti, protože jsou menší než dospělí a (většinou) upřímné. Jsou také roztomilé a mohou si na vás něco vymyslet, pokud nevyhovíte jejich vrtkavým přáním.

Teď vidíte, že kdyby byl někdo na té schůzi vstal a řekl Yugratně: "Hej, holčičko, neměla bys být radši ve škole, namísto co by ses snažila zničit naši ekonomiku založenou na vymyšlené vědě?", byl by ukamenován k smrti pomocí nožů vyrobených z kamene... ve tvaru nože.

Takže díky Bohu za českého prezidenta Václava Klause. Tento nejodvážnější světový leader se pustil do OSN za tento nestydatý podfuk a řekl "Bylo to smutné a... frustrující. Je to propagandistické cvičení, kde 13 letá dívka ze vzdálené země předvádí nacvičenou báseň. Je to prostě nedůstojné."

Víte, Klaus je skeptikem globálního oteplování a není to žádný pitomec. Uvědomuje si, stejně jako rostoucí počet expertů ve vědecké komunitě, že klimatická změna je pravděpodobně přirozeným dějem, a nikoliv lidským. Ale je velmi zlé, že politikové, jako náš vlastní prezident, by raději poslouchali místo toho -náctileté děvče.

Možná, že kdyby Klaus nosil šaty a copánky, věci by byly jinak.

A pokud se mnou nesouhlasíte, jste pravděpodobně rasista."
Orgonet
Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
Rubriky: 
september 28, 2009 23:59 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top