Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dnešní síla chemtrails nad Polskem

Díky Guessovi za upozornění na dnešní zajímavou oblačnost. Povšimněte si množství chemtrails nad naším územím i nad Polskem dnes v 7.00 UTC. Zřejmě mají zlikvidovat bezoblačné pásmo, protože ode dneška už je naplánováno listopadové počasí. Jenom připomenu, jak to funguje: chemtrails nasytí vzduch chemikáliemi potřebnými k tomu, aby se vzduchová masa dala snadno ohřát radiací (na dálku z haarpu nebo i z místních zdrojů - to nevím). Tím dojde ke snížení tlaku v ohřáté oblasti, která si začne "přitahovat" oblačnost. Toho jsme právě svědky.

(Vůbec nezáleží na tom, jaký tlak vám právě ukazuje váš domácí barometr nebo meteorologická stanice. To je přízemní tlak. Nad přízemním "vysokým tlakem", jak s oblibou tvrdí televizní vykladači, se často vytvoří - zajisté s pomocí chemtrails a příslušné radiace - tzv. "výšková tlaková níže". Nad nízkým přízemním tlakem zase bývá nasunuta vrstva tlakové výše - to je to jasné počasí za přízemního nízkého tlaku... Tohle umělé vrstvení tlakových oblastí je podstatou oněch často pozorovaných vrstev oblačnosti, které se pohybují nad sebou opačnými směry...)

A další snímek - všimněte si učesaných dlouhých bílých pruhů přes Moravu - to je zřejmě nějaká novinka v technologiích výroby počasí. Bílé pásy jsou běžné, ale ne takhle pravidelně "rozčesané".

Zdroj: Eumetsat http://oiswww.eumetsat.org/IPPS/html/MSG/RGB/EVIEW/index.htm

Samozřejmě že se hoši museli činit celou noc, aby vše do rána pokryli...

Zdroj: ČHMÚ, NOAA http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsavhrrview.html

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


„METEO VARTÁŠ“ - podrobné info nielen o počasí nájdete na tejto adrese.

november 15, 2010 22:37 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýnovember 16, 2010 12:56 popoludní

  Komentár: 

  uz niekolko noci u nás stale niečo hučí. je to dosť divné hučanie a mnohí si sťažujú , že nemôžu spavať a deti maju strašné sny. aspon , co ja viem. aj moja dcera. inak cez den je ticho.mozno preto, že je vyraznejšia hlučnosť aut..atd.
  košice-nad jazerom

 2. Obrázok používateľa FyM
  FyMnovember 16, 2010 19:07 popoludní

  Komentár: 

  No áno, alebo aj cez víkend bol obrovský chemtrails tu na západnom Slovensku... Som ani nebol prekvapený keď stále ďalšie a ďalšie lietadlá leteli tým istým smerom a vždy išiel normálny contrail, no keď sa blížilo k pásu oblakov (vlastne hmly) už aj sa začalo práškovanie :/

 3. Obrázok používateľa Richard
  Richardnovember 16, 2010 13:50 popoludní

  Komentár: 

  Ked tak sledujem Slovensko tak nas tiez nesetrili

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 20, 2010 22:47 popoludní

  Komentár: 

  ja tomu nejako neruzumiem.Zeby to naozaj tak bolo a vytvarali by zrazky?Mam pocit,ze to nieje pravda alebo ani neviem lebo dnesny svet je taky zvlastny,ze clovek uz ani nevie comu ma vlastne verit ...

 5. Obrázok používateľa 123
  123november 21, 2010 19:02 popoludní

 

 

Top