Obrázok používateľa CEZ OKNO
GMO kontaminace světa je mnohem horší než únik ropy v Mexickém zálivu

NaturalNews | Jako součást pokračujícího úsilí varovat veřejnost před nebezpečím GMO znečišťování naší planety, výkonný ředitel Institutu pro zodpovědné technologie Jeffrey Smith vydal nové video jménem „Cap the Gene Spill“. V tomto videu Jeffrey srovnává geneticky modifikovanou kontaminaci naší planety s katastrofou v Mexickém zálivu. Genetické znečištění naší planety je ve skutečnosti mnohem horší než ropa v zálivu, protože genetické znečištění nemůže být „vyčištěno“. Přetrvává v životním prostředí… snad po celou budoucnost života na planetě Zemi.

Zde úryvek z toho, co Jeffrey Smith říká ve videu:

[GMO znečištění způsobuje] intenzivní a zákeřné poškozování životního prostředí, které nemůže být nikdy vyčištěno. A stejně jako u úniku ropy, můžete zpětně zjistit vládní neschopnost, tajné dohody a průmyslové manipulace – použití technologií, které nejsou bezpečné dávno před tím než je věda připravena.

A co samorozmnožujícím se genetické znečištění? Jakmile se dostane ven, pak se rozšíří a křížením se opyluje…stane se samorozmnožujícím se znečištěním, které by mohlo přečkat dopady globálního oteplování, nebo jaderný odpad. To je věc, kterou nelze vyčistit a my odkážeme všem budoucím generacím pošetilost této generace.

Nikdy předtím jsme nekrmili celou populaci výrobky kojenecké vědy, nebo nepustili to do životního prostředí něco, co by pak nešlo zvrátit.

Takže potřebujeme uzavřít genetické znečištění. Dát jej zpět do laboratoře kam patří.

Možná někdy budeme moci předvídatelně a bezpečně manipulovat s DNA rostlin a vědět, jaké budou jeho dopady na životní prostředí a v naše tělo, ale tento den je daleko.

Osobně se domnívám, že Jeffrey Smith má být jednou z nejdůležitějších osob v čele boje proti geneticky modifikované kontaminace našeho světa. Tento muž si zaslouží Nobelovu cenu za mír za své statečné úsilí na ochranu lidstva od toho, co se doslova stává semeny naší vlastní zkázy.

Prosím také sdílejte odkaz na tuto stránku, a předávejte odkaz na toto video všem z vašich přátel jak je to jen možné. Potřebují jej vidět. Opravdu.

Překlad článku Cap The Gene Spill – New video says GMO contamination of world is far worse than Gulf of Mexico oil spill
http://www.naturalnews.com/032167_gene_spill_GMOs.html


VIDEO nájdete na tejto adrese

Zdroj: freepub.comehere.cz

Sekcie: 
apríl 25, 2011 21:43 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top