Obrázok používateľa CEZ OKNO
Hrátky s počasím

Někteří zde postrádají příspěvky o počasí (a jiní zase mi říkali, že právě ty je vůbec nezajímají), tak tu máte jeden od čtenáře. Po pravdě řečeno, mě už moc nebaví počasí sledovat, je to pořád stejné. Úpravy počasí jedou až do dnešního dne ve stálém rytmu, před Vánocemi jsme tu měli pokus o záplavy, nebo alespoň o všeobecný zmatek vytvořený nenadálou ledovkou.

Filozofie klimoušů je stále stejná. Takže, všudypřítomné technologie jsou stále v provozu, vypařují, bičují radiacemi, ale možná už se to vše nějak mísí s novými energiemi, že některé věci jsou opravdu nevídané. Jako velmi zvláštní barvy oblohy, které zdokumentoval čtenář ve svém příspěvku. I mě téhož dne navečer v ČB ty barvy překvapily... U nás byla ta obloha chvíli dokonce modrozelená, azurová, fotku bohužel nemám...


Dobrý den,
posílám příspěvek. Snad to bude zajímavé. Možná někdo někdy pozoroval také takový úkaz.
Hodně štěstí a zdraví do nového roku 2013.

I.

V Praze bylo docela pěkné odpoledne 26. 12. 2012. Sluníčko svítilo, když najednou se v pozdním odpoledni zatáhlo a přišel pěkný slejvák, který trval 5 minut. Pak zase vysvitlo sluníčko. Kouknul jsem se z okna a zaujaly mě zajímavé úkazy na obloze. Bylo krásně vidět, že zase si někdo hrál s počasím. Bylo kolem 17:28 hod. Vzal jsem foťák a vyfotil to. Již se stmívalo.

1) obr. – mapa z 26. 12. 2012 17:56 – objekt ve tvaru písmene C u té žluté šipky je to místo na obloze v Praze, co jsem nafotil

2) obr. č. 58 – 63P. S. Orgonet: Na následujícím videu vidíte, jak toho dne přes ČR přecházel dlouhatánský rovný pás vytvářený pavučinovou chemtrailsovou oblačností, oblíbená to technologie klimoušů k ovládání velkých vzduchových mas. Ani na vánoce si nedali pokoj (:-)))


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/capitaneam

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Ekopohľad
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/ekopohlad


Sekcie: 
december 29, 2012 19:02 popoludní

 

 

Top