Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak je to s radary, kruhy a dírami

"Nechápu, proč pořád obhájci klimaterorismu typu Verthandiho tvrdí, že kruhy kolem radarů jsou naprosto neškodné a že naše teorie jsou fyzikálně nemožné nesmysly, případně se je snaží vyvrátit jakýmisi bludy o interpolacích dat. Věc se má ale úplně jinak, takže teď čtěte a pak už mlčte: Kromě své původní funkce, která se využívá jako zástěrka pro veřejnost, je radar používán jako vysílač vysokoenergetických paprsků určených k ohřevu vybraných sektorů atmosféry. Určitě namítnete, jak se toho dá dosáhnout - snadno. ty vaše slavné elevace jsou totiž přesně tím prostředkem - úhel vysílání totiž určuje výšku bodu působení a vzdálenost od radaru. Správný směr se pak jednoduše získá vysláním pulsu ve správný čas a ve správném úhlu do stanoveného cílového prostoru.

V tomto prostoru způsobuje ohřev vzduchu se dvěma hlavními důsledky - teplý vzduch stoupá vzhůru a vzniká oblak, nejlépe přímo bouřka (takže tak lze vyvolat bouřku nad přímo určeným místem). Navíc tak (podle vámi neustále omílaných fyzikálních zákonů) vzniká oblast nízkého tlaku, do které začíná foukat vítr a přesouvat se oblačnost z okolí - takže tím lze velmi snadno ovládat její pohyb a způsobit bouřky/povodně tam kde je zrovna libo. A ty kruhy? Ty jsou důsledkem výše zmiňovaných činností. Žádná interpolace dat, ale dokonalý obraz okruhu do kterého působí energetické pulzy. Proto jsou vždycky vidět v oblačnosti, protože ta je záměrně ohřívána."
AP-KT

Orgonetovo P.S.: Vypadá to, že píše někdo, kdo ví, na rozdíl ode mě, co jenom pozoruju a domnívám se. Takže o kruzích kolem radaru bychom měli, jak se zdá, jasno. Mně to dává naprostý smysl.

Ještě poznámka k ostatním kulatým "dírám", co na nás ustavičně "mrkají" z animací oblačnosti, většinou ve dvojících:


* Domnívám se, že i "mobilní věže", které jsou všude a z nichž mnohé mají různá viditelně zajímavá vybavení, mohou takové ohřívací paprsky vysílat.

* Myslím, že paprsky z věží způsobují ty "tečky" viditelné na satelnitních snímcích, které v (umělé) žluté souvislé nízké oblačnosti,co jí říkám "deka", někdy projeví jenom jako nadzvednuté "pupíky", při silnějším vyzařování jsou vidět jako díry.

* Myslím, že pomocí paprsků se vytváří oblačnost. Mnohé "mobilní panely" mají sklon k zemí, snad proto, aby mohly ohřívat zemský povrch. Z něho se (viditelně i za deště!) vypařuje voda, která tvoří velmi nízkou oblačnost, a to i za vysokého tlaku.

* Myslím, že podle potřeby zejména v noci vytvářejí tyto paprsky umělou nízkou souvislou oblačnou pokrývku ("žlutá deka").

* Myslím, že tyto paprsky mohou "uvařit" bouřku odspoda kdekoliv přímo na místě, pod různými úhly - podle toho pak vznikne bouřka kulatá jako koláč, nebo ve tvaru výseče. A podívejte se na jakoukoliv satelitní bouřku, vypadá to jako var. Totéž uvidíte, když začne vřít polívka obsahující drobné částice: vyvře to nahoru "komíny", stejně jako umělá bouřková oblačnost.

* A kromě "vaření" oblačnosti ty paprsky, co jsou patrné jako díry v oblačnosti, tu oblačnost směrují, urychlují apod.

Třeba dneska po poledni se mi nad hlavou (nad ČB) snažili našlehat bouřku. Na satelitním snímku v reálném čase je vidět díry, vzniklé zřejmě od těch paprsků, které tu oblačnost pořád z různých stran tvoří a postrkují. Pršelo, blýskalo, zafoukal silnější vítr. Nebýt tady fůra orgonitu a CB, mohla být slušná bouřka.

Díry můžete vidět kdykoli kdekoli, kde je nějaká oblačnost. Dokonce i kolem hurikánů. Zdá se mi, že v oku hurikánu Ivan vidím pět děr - co tam mají co pohledávat?

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
júl 08, 2010 12:50 popoludní

 

 

Top