Obrázok používateľa CEZ OKNO
Klimateroristický útok na Itálii? Bleskové povodně!

Postižená oblast leží u moře - tam je obzvláště snadné "zvednout" uměle vyvolaným odpařením do vzduchu velké množství vody a shodit ji na určité místo. Několik satelitních snímků z 26. 10. 2011 kolem 6.00 - samozřejmě, že nejsou k dispozici ty fotky, které by nás nejvíce zajímaly, nebo satelitní weby (sat24) přestaly archivovat... tak aspoň něco.

Z jsmsg: Dlouhá umělá "fronta" či rozhraní, jak už psal Snowman (http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/rozpadajici-se-studena-fronta.html). Nad postiženou oblastí Itálie je velmi hustá oblačnost, z doby vydatného deště. Oblačnost "fronty" je jakoby "vystřelována" od jihu k severu - nad ČR se pak stáčí k východu. Zvláštní pohyb pásu oblačnosti - "fronty" od jihu k severu můžete vidět, když si najdete příslušnou animaci jsmsg.

Z družice Eumetsat, 26. 10. 2011, 7.00: Dvojí vrstva velmi husté oblačnosti nad postiženou oblastí Itálie. Na jihu Itálie jsou "zárodečná místa", odkud je jakoby vystřelována oblačnost - místa vydatných srážek. Jakoby tam oblačnost "vaří".

Spodní část téhož snímku (je hodně velký) ukazuje lépe "ohniska" husté oblačnosti. šířící se ve výsečích...

Z družice NOAA: Žlutý záblesk viditelný nad Itálií by mohl být nějaký umělý - haarpový energetický impuls k posílení destruktivní energie. (Noční snímky NOAA jinak žlutou barvu vůbec nemají v popisu...)

Radar ukazující srážky na oné "frontě".

Myslím, že právě teď probíhá podobný klimateroristický útok na jižní pobřeží Francie (viz radar Srážky - Evropa). Zvednout rychlým odpařením masy vody z moře a shodit je na malé území...

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Blesková povodeň zabíjela v Itálii
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/248628-bleskova-povoden-zabijela...


Sekcie: 
október 29, 2011 20:18 popoludní

 

 

Top