Obrázok používateľa CEZ OKNO
Klimateroristický útok na Moravu

Před víkendem klimateroristé ústy Dagmar Honsové ohlásili útok na jižní Čechy, ale krajina to tady celkem ustála. Možná proto, že je tu dost orgonitu (velký déšťodhalil nějaké slabiny, opět v kopcovitých oblastech, aspoň mohou být napraveny). Nebo možná sem nenamířili plnou intenzitu proto, že to byl falešný poplach, protože ve skutečnosti měli zájem o Moravu. Tomu by také nasvědčoval tajemný kruh kolem moravského radaru, který se objevil 12. května. A vždycky když se podobné kruhy objevily v Austrálii, nebo USA, následovaly povodně.

Právě teď (neděle večer) je vidět, jak klimateroristé využívají proudění ze západu a z východu, mezi nimiž se snaží stlačit oblačnost na území Moravy tak, aby dala co nejvíce srážek. Voda se sbírá právě teď i nad Polskem, jak svědčí ochemtrailsovaná oblačnost, a cílem je vylít desetitisíce (možná daleko více?) tun vody na co nejmenší území. (Satelitní smyčku si můžete prohlédnout třeba na www.sat24.com, tam je vidět, jak to sem mačkají a snaží se to točit na místě. Spousta chemtrails a děr.) Jestli to vydrží dělat až do úterý, pak potěš pánbu. Ale myslím, že nevydrží, že se jim to rozplyne.

Moraváci, držte se.

Teď se vám hodí ti, kteří sem píší, že umějí zastavit déšť myšlenkou :-))

No nevím, já věřím spíš orgonitu.

Kdo máte powerwandy, naprogramujte je, aby rozpouštěly oblačnost z DOR v napadené oblasti, funguje to i na dálku. Já už ho mám naprogramovaný, když nás bude víc, třeba to pomůže.

Snímky z neděle večer: Chemtrailsovaná oblačnost. A následuje oblíbená "porucha družice" - jaké manipulace asi zakrývá?

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Užitočné odkazy (pozn. red.)

http://www.sat24.com/

http://www.flightradar24.com/


Sekcie: 
máj 18, 2010 17:31 popoludní

 

 

Top