Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Longitudinálne perzistentné expandujúce contrails“, prosto CHEMTRAILS a ďalšie...

Že by přece jen šlo vyrábět počasí? Dodneška nám mainstream a meteorologové tvrdili opak (leda prý tak v Rusku a v Číně se nějací blbečci snaží poručit větru a dešti... ha ha ha... netušíce, že to nejde). Toto přiznání je ovšem opět velkou manipulací: neškodná "výroba počasí v malém" se přiznává, ale vojenská velkovýroba zůstane co nejdéle skryta (věřím, že ne navěky) a dál bude páchat klimateroristické činy. Odhaduju, že 99% manipulací, které se nepřetržitě odehrávají na celém světě, mají na svědomí vojenské projekty, a nikoliv ty, které vystavuje WMO a NASA a vědci v Abu Zabi na svých webech. Ty jsou jen kapičkou v oceánu.

Mainstream přiznává, že lze vyrábět lijáky

Vědci v Abú Zabí tajně vyráběli lijáky, loni zapršelo padesátkrát

http://zpravy.idnes.cz/vedci-v-abu-zabi-tajne-vyrabeli-lijaky-loni-zaprs...

Čeští meteorologové pochybují o umělých lijácích

Čeští meteorologové na portálu ČHMÚ popírají možnost výroby umělého deště v následujícím článku, rétorikou, na kterou jsme již od nich zvyklí. Zajímalo by mě, kteří jejich kolegové v zahraničí také sdílejí jejich pochyby, rozhodně o tom zapátrám na netu, protože by si je jistě nenechali pro sebe.

http://www.infomet.cz/index.php?id=read&idd=1294129610

Hoši meteorologičtí, co kdybyste si přečetli třeba patent vynálezce metody aplikované v Abu Dhabi, kde je vše popsáno? Snad to zvládnete i v angličtině. Odkaz zde: http://www.wipo.int/pctdb/en/wo.jsp?WO=2010012354&IA=EP2009004905&DISPLA...
Odkaz na společnost Meteo Systems provádějící modifikace: http://www.meteo-systems.com/
Proč se neobrátíte přímo na zdroj, dr. Fluhrera, a nezeptáte se na jeho zkušenosti?

A proč se domníváte, že "kolega z Ománu" o tom něco musí vědět? Ani vy přece nevíte nic o modifikacích probíhajích u nás a v Evropě, aspoň to tvrdíte. Tamější modifikace jsou záležitostí bohatých fundací z kapes bohatých šejků, a ti si mohou dovolit koupit i počasí, a nemají důvod se svěřovat insignifikantním meteorologům, co s ním provádějí (:-))))

P.S.: V článku http://www.arabianbusiness.com/abu-dhabi-backed-scientists-create-fake-r... dr. Fluhrer praví, že zapínali ionizátory celkem 74x, tehdy, když vzdušná vlhkost dosahovala 30% (požadovaných pro fungování metody.) Celkem 52x se podařilo vyvolat z jasné oblohy lijáky, bouře, kroupy, blesky, a tím šokovat místní obyvatele... To mi nezní jako přirozené počasí a drobné zásahy. Při 30% vlhkosti nemá co pršet...

Longitudinální persistentní expandující contrails nad Francií

Longitudinální persistentní expandující contrails (;-)))), lidově chemtrails, vytvářející dnes oblačnost nad Francií. Podotýkám, že chybí dva snímky pro dobu, kdy musely být příkladně zřetelné...

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

január 06, 2011 16:33 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Illapa
  Illapajanuár 06, 2011 19:51 popoludní

  Komentár: 

 2. Obrázok používateľa Kalífa bin Zajéd Al Nahján
  Kalífa bin Zajé...január 07, 2011 13:29 popoludní

  Komentár: 

  Fakt zaujimave. Ak by sa im to naozaj podarilo, tak investicia radovo miliony EUR by im priniesla obrovske prinosy, kedze v tej lokalite je zrejme voda drahsia ako ropa.

  Znovu sa mi potvrdilo, ze UAE sejkovia su oproti inym bohacom pomerne vinimocni - kym ostatne "ropne" krajiny davaju peniaze napriklad do zbrojenia, tito maju uplne inu strategiu.

 

 

Top