Obrázok používateľa CEZ OKNO
Několik příkladů zásahů do počasí

Aktualizoval jsem své webové album fotkami, které jsem nafotil na Severní Moravě 29.5.2011 večer a 30.5.2011 ráno. http://skywatch.rajce.idnes.cz/Sunset_29.5.2011_Sunrise_30.05.2011/ 30. 5. to pak vypadalo, že práškování nemělo žádný efekt, ale celý den měla obloha do blankytně modré hodně daleko.

Zřejmě vytvářejí clonu, pod kterou opět hodlají přívést studenou frontu ze severozápadu. Jako vždy. Viz foto z družice MODIS.

No a HAARP opět pečlivě zkoumá polární záři (i když si myslím, že Evropu ovlivňuje více EISCAT v Tromsö).

Guess

P.S. Orgonet: Já mám taky pár stažených fotek z víkendu, tak je přidám

(Výše) V sobotu čmárali nad Polskem.

(Výše): Řeky se zaleskly zvláštním zábleskem od Jaderského moře až kamsi na sever.


(Výše) V neděli v noci a ráno čmárali nad Moravou.

(Výše): Včera a dnes drží dlouhý pás umělé oblačnosti srážky nad Atlantikem, aby nemohly vstoupit do Evropy (možná až do Ruska). Střední Evropa je v režimu intenzívního vysoušení.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
jún 01, 2011 16:45 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 01, 2011 22:43 popoludní

  Komentár: 

  prosím Vas chodim na stranku cez okno občas a neviem pochopiť čo to tu stale vypisuje ake nezmysli s tým praškovaním,prosím Vas s komu a načo by si daval nikkto namahu a puštal niečo z oblohy to su len vaše mýlne predstavy. To je príroda ,a nie akési Vaš e chemtrail alebo čo to tu píšete.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 03, 2011 14:53 popoludní

  Komentár: 

  hento nema s prirodou nic spolocne, otvor oci konecne

 3. Obrázok používateľa ArchimondS
  ArchimondSjún 10, 2011 21:18 popoludní

  Komentár: 

  To není blbost, ale holý fakt. Koukni někdy na oblohu na letadla. Příjde ti normální, že za nimi zůstávají až několik kilometrů dlouhé čáry, které se postupně roztahují? Mě tedy ne... Viděl jsi taky někdy normální mrak? Je takový nepravidelný... prostě mrak, ale obvykle to jsou takové "paskvily", které pomalu prosvítají a jsou takové roztáhlé a je v nich vidět jakoby struktura mřížky - tvorba moderní doby. Navíc si všimni, že někdy je obloha úplně modrá kam dohlédneš a za pár minut je tam všude bílo. Celé tohle probíhá tak, že letadla práčí podle rovnoběžek a pak ještě křížem, takže není problém vidět na obloze v jeden moment 10 letadel, jak za nimi zůstavají dlouhé bílé čáry. Mimochodem, toto práškování je i v oficiálních dokumentech pro boj proti oteplování, bohužel každý přehlíží to, že to probíhá už dlouhá léta a ne někdy v budoucnu jak to tam tvrdí oni. A to nemluvím ani o různých videí, kdy lidé přejížní detetorem kovu po sněhu a pípá to tam o 107 a další věci, které rozhodně nejsou přirozené a jsou způsobeny právě tímto...

 

 

Top