Obrázok používateľa CEZ OKNO
Německý meteorolog: Střední Evropu zasáhne „Hororová zima“

A ani CO2 ji nemůže zastavit! | Německé noviny Bild on-line tady predikují další drsně chladnou zimu, která nás čeká ve Střední Evropě. Počátek listopadu bude mírný a skutečná zima nepřijde až do konce listopadu – pak ale pozor! Článek v Bild začíná slovy: Zimotřasový poplach: Během čtyř týdnů začne hororová zima!


Bild cituje meteorologa Dominika Junga z www.wetter.net:
„Tahle zasněžená zima se potáhne přes tři měsíce a rozšíří se i od nížin. A bude to třeskutý mráz. Pro Německo už čtvrtá chladnější než normální zima v řadě leží před námi. Čtvrtá zima pod normálem v řadě bude malou senzací.“

Wetter.net na prosinec předpovídá, že bychom v Německu měli vidět pohádkové množství sněhu s dobrou šancí na bílé vánoce. Teploty budou kolem normálu. Leden zažije propad teplot a měsíc bude považován za chladnější než normál. Středoevropané by mohli očekávat pokles teplot až na -25°C.

A co se stalo s těmi vlahými zimami, co nám před nedávnem předpovídali CO2 modely opojení klimatologové? Pamatujete, jak nám říkali, že sníh bude v budoucnu „vzácný a vzrušující“ a jak se budeme muset stěhovat do Antarktidy, abychom unikli vedru?

Jung také povídal, že únor bude chladnější než normál a že sníh bude padat až do konce měsíce a možná se to natáhne do března. Takže zapomeňte na brzké jaro. Kdo ví, možná i na velikonoce budeme prohazovat sníh.

Všimněte si, že tyto předpovědi predikují sníh a led jako normální teplotu v nížinách. Jen před několika lety CO2 opojení klimatologové předpovídali konec lyžování v Alpách...

P Gosselin, 24. 10. 2011

http://notrickszone.com/2011/10/24/german-meteorologists-horror-winter-t...

Zdroj: NWOO.org

Súvisiace:

Taková hororová předpověď před sezónou možná způsobí zvýšení prodeje zimního vybavení
http://orgo-net.blogspot.com/2011/10/diky-za-odkaz-na-podnetny-clanek-z-...

Sekcie: 
október 26, 2011 19:21 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa GST
    GSToktóber 27, 2011 15:42 popoludní

    Komentár: 

    takze nas caka obycajna slovenska zima... co tam toho..

 

 

Top