Obrázok používateľa CEZ OKNO
Orgonitová mapa Slovenska

Toto jsou nejkrásnější informace pro orgonitový blog... doufám, že budou inspirovat i další. Moc děkuju autorovi za činnost i za zprávu. O.
Dobrý deň, sledujem vašu stránku už nejaký čas, ale až teraz je príležitosť zagratulovať a poďakovať vám za jej existenciu.
Posielam - ponúkam príspevok. Je to mapa pokrytia orgonitmi (a krištálmi, ale to tam zatiaľ neuvádzam) + nejaký pokec, ktorý by mohol pritiahnuť nejaké kontakty alebo skoordinovať činnosti...
Majte sa krásne.
F. K., Bratislava


http://2.bp.blogspot.com/-e3tP8hEkDg4/TjUntG9yxmI/AAAAAAAAGIU/NMTRfA5GRl...


http://2.bp.blogspot.com/-jYMoMN6Vg94/TjUnwFpHR6I/AAAAAAAAGIY/iIC-47lckG...

Komentář F. K.:

Mapa pokrytia územia Slovenska orgonitmi má slúžiť hlavne ako inšpirácia pre každého, kto nie je lenivý a občas dokáže svoje peniaze vymeniť nielen za čokoládu a kofolu. Ak tieto plochy dokázali pokryť počas pár mesiacov 2 – 3 ľudia, pri zapojení sa viacerých by bolo Slovensko pokryté za pár týždňov... Územia vyznačené na mape nie sú pokryté rovnomerne, intenzita závisí na hustote osídlenia, hustote zdrojov negatívnej energie, charaktere prírodného prostredia a pod. Napríklad v koryte Dunaja vo vyznačenej oblasti pôsobí asi 70 TB orgonitov a množstvo nainformovaných krištáľov (voda je výborný nosič energie a informácie).

Uvažujeme nad paralenou mapou pokrytia Slovenska kryštálmi (predovšetkým kryštálmi krištáľu). Takáto mapa by určite vznikla, ak by sa ozvalo viac ľudí, ktorí sú aktívni týmto spôsobom. Všetky územia sa teraz mohutne prebúdzajú na energo-informačnej úrovni, ožívajú staré silové miesta. Je ideálne prispieť k tomu prácou s orgonitmi a kryštálmi a vztyčovaním kameňov kryštalickej štruktúry (antény pre príjem kozmickej energie). Tzv. „obdarovanie prírody“ (pojem z gifftingu) nemôže byť pre nikoho z nás žiadnou stratou ani obetovaním financií – je to úžasne dôležité tvorenie svojho prítomného i budúceho životného prostredia od roviny ekologickej až po mentálnu.

Kontakt pre zasielanie akýmkoľvek spôsobom zaktivizovaných území, koordináciu aktivít, nápady, atď.: modryvietor@gmail.com

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
august 01, 2011 22:42 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 03, 2011 22:57 popoludní

  Komentár: 

  Zdravim som z Piešťan a len my mame doma 3 ks .. a viem este o nejakych inych ako to ze to neni na mape dik :)

 2. Obrázok používateľa Mima
  Mimaaugust 04, 2011 16:37 popoludní

  Komentár: 

  hihi, ja mam tiez doma dva!:)

  Komu to nahlasit?

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 05, 2011 21:25 popoludní

  Komentár: 

  Ak nie ste blbí, tak si všimnite KONTAKYNÝ MAIL po článkom....

 4. Obrázok používateľa mariankosnac
  mariankosnacaugust 05, 2011 19:18 popoludní

  Komentár: 

  A ako ste to zmerali že tie oblasti sú pokryté? čo to sú za orgonity kde sa dajú zohnať a čo to stojí? A to ich máte na dvore alebo len tak po lese, či pri vysielačoch? Veď je to celé blbosť, ak máte orgonit doma konštrukcia ho tieni, a aj tak bežný orgonit má dosah len niekolko desiatok m2.

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 25, 2011 19:30 popoludní

  Komentár: 

  Aj my máme doma dva kusy.B.B.

 

 

Top