Obrázok používateľa CEZ OKNO
Počasí modulované 24 hod denně

Když jsem začínal s pozorováním klimateroristických modulací počasí, naivně jsem si myslel, že se ho snaží upravovat jen v některých dnech. Letošní březen mne ale čím dál víc usvědčuje v tom, že klimateroristi počasí modulují nepřetržitě, 24 hod denně a to snad po celé planetě.

Nejméně jeden týden je teď u nás patrná jakási rutinní modulace počasí: před východem slunka je většinou docela klidno, poměrně klidno je i při jeho východu, proletí monitorák a vyhodnotí situaci. Slunko začíná přihřívat a jakmile se do toho víc opře, už se objevují první aerosprejeři s chemtrails. Většinou se tak stane kolem 8. hod ráno. Nasprejují systém čar, pak do toho pustí haarping a zanedlouho začne krajinou protahovat podivný vychlazovací vánek. Když se více rozproudí, docela nepříjemně odnímá teplo z tělesného povrchu. Problémy mají i stromy, jakoby jim to odsávalo energii. Jakoby někde otevřeli bombu s tekutým dusíkem a nechali jeho obsah vyprchat do prostoru. Nejspíš to ale zvládají jen s pomocí kovových částic programovaných HAARPem. Koukám na protější svahy nad údolím a vidím stříbřitý opar táhnoucí se až na zem. Čímpak dneska zase nakrmíme svoje plíce a průdušky?

Sprejují a haarpují obvykle tak dlouho, dokud se jim nepodaří vystabilizovat východní až severovýchodní proudění. Předevčírem jim to zabralo nejméně půl dopoledne. Vzduch chtěl přirozeně proudit od jihu, ale měl smůlu, klimouši mu to neschválili. Sprejovali a haarpovali tak dlouho, až srocené oblaky přicházející nad naší oblast chvíli pluly souběžně z jihu, východu a severu. K odpoledni je většinou zase na chvíli klid a když začne nebe více modrat a roste teplota vzduchu, dají se do toho znovu a v různých atmosférických výškách.

Včera jsem byl celé odpoledne na zahrádce a chvílemi jsem si připadal jak Jožin z bažin práškovaný letounem z JZD (co nedodělali jezeďáci s pesticidy, to nejspíš dodělá NATO s chemtrails).

Půda nevydává žádnou jarní vůni, je studená a energeticky jakoby zatuhlá. Chybí vzájemná komunikace vzdušného živlu se zemí a z půdních breberek jsem letos zahlédnul snad zatím jenom žížaly a stonožky. Včelky poletující nad sněženkami a bledulemi mají na nožičkách shluky oranžových roztočů.

K večeru přichází třetí etapa větších chemických náletů, obvykle dvě hodiny před západem slunce. Po nebi se roztahuje hliníková síť a rychle chladne vzduch. Na noc klesá teplota k nule nebo pod bod mrazu. Záměrné podchlazování krajiny a půdy při hvězdných nocích hodně potlačuje projevy radostného a vlahého jara. Kamarád citlivější na provoz HAARPu zaznamenal v noci z neděle na pondělí výpadek HAARPu a všiml si, že teplota vzduchu šla hned nahoru.

HAARP a chemikálie

Místo jarního života je tady sterilizující klima a kdo sázel na jarní obrodu sil, musí zatím zabrat ze svého a snažit se o rozvoj svých vlastních čaker schopných přivádět energii přímo z kosmu.

V posledním týdnu jsem se krom pozorování počasí podrobněji věnoval také průzkumu temných podzemních civilizací. Je jich tam několik a mají zde svůj vlastní životní systém, jež z astrálu přesahuje do tzv. mezihmoty (meziprostor mezi jemnou a hrubou hmotou). Energeticky vytvářejí jakéhosi pavouka podobného systému radioaktivních žil u nás v Čechách. Vzhledově vypadají jako lidi, skřeti nebo démoni. Můžou mít i různé polozvířecí podoby a v jejich podzemními městy prolézá mnoho červů. Našel jsem tam i tvory podobné těm žížalám. Jsou to technické civilizace a energeticky spadají hlavně do období dávné Atlantidy. Na půdním povrchu mají udělaný systém energetických nálevek, jimž odsávají z krajiny životní sílu. Zároveň odebírají ztemnalé energií z lidí a posílají do společnosti pokřivené energie na podporu ega. Takový malý koloběh temna mezi povrchem a podzemím. Některé svoje technické systémy mají napojené na různá souhvězdí včetně Orionu a Plejád, kde jsou další typy temných civilizací. Osobám ve fyzických tělech se snaží zacpávat jejich energetická centra, aby je drželi poddajnější a tolerantnější vůči temnému pasystému ega a zla. Zacpávají nám hlavně horní čakry, aby nám ztěžovali komunikaci s našim duchovním vedením a brzdili rozvoj naší intuice. Úsilí planety vymanit se z jejich nadvlády a navrátit se do multidimenzionálního systému čaker a úrovní zkratují různými implantáty, nejčastěji rovnoramenným křížem. Navíc ještě neustále uspávají a spoutávají řídící bytosti zemského živlu, aby měli klid na své temné aktivity.

Zkusili jsme radikálněji pročistit jejich podzemní prostory. Moc se jim to nelíbilo: rychle se soustředili k jádru planety a hned se tam začali zapouzdřovat. Výrazně u nich poklesl odběr a spotřeba temna ze zemského povrchu, asi se nám podařilo je svým zásahem docela překvapit. Po chvilce jsme však zaznamenali, že lidé kolem nás začínají podivně agresivnět. Vysvětlení bylo prosté: v lidské společnosti je velké množství jedinců, kteří nemají rozvinutý energetický systém na příjem energie z kosmu, nýbrž nabírají energii hlavně z jídla a ega. Kvůli nerozvinutému energetickému systému nevracejí přijímanou energii do koloběhu záření, nýbrž ji uzemňují a temné civilizace ji od nich odebírají samy a rozvádí si ji do svých vlastních systémů. Nu a my jsme svým zásahem dočasně omezili odběr ztemnalé lidské energie od temných civilizací, energie se začala v lidech hromadit a postupně to vyústilo v projevy agrese.

V podzemí jsem objevil i centrum tzv. „politické duše“, na které jsou napojeni pozemští politikové (včetně Obamy) a skrze různé implantáty ovládáni ve své práci. Z tohoto podzemního centra je politikům aj. lobbistům také posílána síla pro práci i pro osobní ochranu.

Temným podzemním civilizacím vyhovuje zdejší iluzivní systém života a zdejší rozumové a přetechnizované pojetí zdejšího světa. Kdysi v dávné minulosti byly naše duše roztříštěny do vícero kousků, čímž byla potlačena naše pravá identita a byla nám vzata síla k boji proti temným entitám. Temné podzemní civilizace lpí na starém, proto spoutávají a vězní mnoho kousků naší duše ve svých prostorách. Zkoušeli jsme nalézt systém, jak osvobodit kousky svých duší a dovtělit si je zpátky k sobě. A mám dobrou zprávu – kousky svých duší lze přivolat i dobře zkoncentrovanou myšlenkou. A další dobrá zpráva je, že se jedná o civilizace tvořené dušemi, jež byly do tohoto vesmíru zataženy luciferovci ze zcela jinorodých a cizorodých úrovní. Mělo by tedy stačit vyčistit z těchto duší všechny klíčové obaly, skrz které si tady udržují zakotvení do hmoty a potom je odeslat pryč z naší planety, zpátky do jejich domácích úrovní. Naše první pokusy dopadly dobře, ale šlo především o duše, které samy chtěly pryč. Průběžně odcházejí další duše a zůstávají hlavně ty, co lpí nejvíce a nejhouževnatěji. Tady bude potřeba ještě více zabrat a sejmout z nich temné krunýře, jimiž se zuby nehty poutají k podzemí planety. S každou větší etapou osvobozování odchází z podzemí naší planety i mnoho spoutávaných přírodních bytostí a také ty zajaté kousky našich dušiček.

Máte-li proto někdy pocit, jako byste se najednou cítili plnohodnotnější a celistvější, tak je vaše duše určitě bohatší o nějaký ten ztracený kousek. A aby tento proces probíhal ještě lépe a radostněji, je tu spousta světlých pomocníků, kteří se nám snaží rozvinout náš čakrový energetický systém. Zdaleka to není jen o rozvoji oněch klasických sedmi čaker, rozvinutý čakrový systém zahrnuje i mnoho a mnoho čaker vedoucích od našeho těla jednak dolů k zemskému jádru, jednak nahoru do kosmu, do vysokých světelných úrovní, až k řídícím centrům našich domácích skupinových duší (nadduší). A o to vlastně jde: získat zpátky napojení na svou domácí skupinovou duši. Pak budeme stát stabilně i tady dole ve hmotě a nerozhází nás už ani jediný temný pseudoprogram šílených nadvládců planety. Hurá na věc!

Aolian

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
marec 26, 2011 18:56 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Barbus
  Barbusmarec 26, 2011 21:39 popoludní

  Komentár: 

  Reagujem na prvu polovicu clanku o chemtrails,tiez mam ten nazor ze tuto jar nam to poriadne nakladaju.Je malo vzacnych chvil,kedy si mozme vychutnat pekne modre nebo a cisty vzduch.Vsimnite si,ze ten ocelovy opar na nebi posobi dost negativne na momentalne pocity a nalady ludi, je to ako keby sa uz uz malo zhorsit pocasie alebo zacat prsat,vsetci to podvedome vnimame,len malokto to nahlas povie.A ked si uvedomim,ze na nas hadzu realne chemicke latky-napr hlinnik,ktory je pre nas toxicky,a z tela ho uz tazko dostanete,tak ma napada jedna podobnost: fasisti zavreli ludi do miestnosti a pustili na nich plyn...my z tejto planety tiez nemame kam uniknut...

 2. Obrázok používateľa Lancelot
  Lancelotmarec 27, 2011 20:02 popoludní

  Komentár: 

  Tak mě napadlo že vlastně i nápoje v plechovkách jsou škodlivé, protože ty plechovky jsou taky z hliníku, tak jako ešusy.Takže ten hliník už v sobě dávno máme.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 27, 2011 20:29 popoludní

  Komentár: 

  Treba si zadovážiť chembuster, ten rozháňa chemtrails.

 4. Obrázok používateľa Lancelot
  Lancelotmarec 26, 2011 22:21 popoludní

  Komentár: 

  Jsem si sehnal merkabu (dva čtyřstěny v sobě), je to vlastně šesticípá hvězda ve 3D. To je dosti mocná ochrana proti temným sičákům

 

 

Top