Obrázok používateľa CEZ OKNO
Počasí pod umělým příkrovem

Omlouvám se za opětnou absenci - přepadlo mě náhle a bez varování horečnaté onemocnění se čtyřicítkama, což je pro mě značně nezvyklé, takže si to užívám (:-))) K tomu se přidružila lenost a nechuť zajímat se o dění, výsledkem je výpadek blogu, začež se omlouvám. Pořád mě ještě silně bolí oči, nemůžu číst. No, snad se zase chytím... i když moje kibicování zde už přestává mít smysl. Všechno funguje tak, jak má, informací k přílivu nové doby je všude tolik, že ani není v lidských silách je vstřebat...

A YurYno informuje neúnavně, takže si můžu dáchnout ...

Trochu mi to přece jen nedá, takže se musím mrknout aspoň na povětrnostní situaci. Proč mi připadá, že venku je (při 7°C) větší zima, než když byly dvacetistupňové mrazy?

Jak jinak, žlutá chladicí umělá deka nad Evropou leží jako mrcha a nehne se, občas ji zvarhánkujou, občas počárujou, viz snímky z 11. 3. 2012. Bez péče klimoušů bysme tu dávno měli dvacítky (teploty), jak se sluší a patří.

Ale slibujou nám je vbrzku, tak už se těším... doufám, že jim to konkurenční banda klimoušů nepřekazí. A stejně to mají za pár (:-)))


Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Súvisiace:

Sněhová bouře v Bratislavě: viditelné haarpové paprsky?! (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/snehova-boure-v-bratislave-vidi...


Autori: 
Sekcie: 
marec 14, 2012 16:21 popoludní

 

 

Top