Obrázok používateľa CEZ OKNO
Podívejme se na dnešní akcii "Orkán a sněžení"

Konečně se po dlouhém nanicovatém období něco u nás děje v počasí, Orgonet se má aspoň čím pobavit (:-))))) Scénář je obvyklý, jednotlivé kroky viz satelitní fotky níže. Novinkou dnešní akce možná je, že radarové kroužení se v evropském měřítku "globalizovalo" - viz vydatné kroužení mnoha německých radarů - to zatím nepamatuju, (ale vlastně je skoro nikdy nesleduju).

Nicméně to připomíná typické radarové obrázky z USA, kde to skoro pořád intenzívně krouží, viz třeba Conus, http://wdssii.nssl.noaa.gov/web/wdss2/products/radar/rconusloop.shtm. Na evropských snímcích mi to přijde jako novinka.

1. Vše začalo samozřejmě "velkým žlutým třeskem" v časných ranních hodinách: to jest radiační aktivací určitých oblastí za účelem vytvoření extémního počasí, které se projeví okamžitě či do několika hodin po třesku.). (Červená barva - vysoká vrstva oblačnosti. Růžová - bez oblačnosti nebo nízká. Žlutá - radiační pecka.)

2. Vysoká vrstva oblačnosti je kolem svítání průběžně ošetřována chemickými látkami z letadel. Čáry jsou roztažené pruhy chemikálií v šířce až desítky km. Nad ČR vidíme i různě pokroucené čáry - to je obzvláště intenzívní přísun chemikálií.


Čáry a haarpové vlny jsou patrné i na eye-view:

Klimateroristická akce postihuje velkou část Evropy, odehrává se zejména nad Německem, jak ukazují snímky z německého srážkového radaru http://www.t-online.de/wetter/info/niederschlagsradar.html
Všimněte si, jak německé radary pilně krouží a přitahují/roztahují od jihu k severu vysokou vrstvu oblačnosti, (najdete to na animaci). Celá akce má tvar "haarpového kruhu", Česko je na jeho okraji.

V Česku, které je na vnějším okrají dnešního velkého haarpového kruhu, byl vytvořen dlouhý rovný pruh intenzívních srážek (jakási tečna celoevropské kružnice), který postupuje od Prahy k Brnu... České radary do toho snaživě vystřelují své radiační vidlice.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Akce "Sucho pro Evropu" trvá už 5 měsíců!
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/akce-sucho-pro-evropu-trva-uz-5...


Autori: 
december 16, 2011 22:03 popoludní

 

 

Top