Obrázok používateľa CEZ OKNO
Radar Brdy opět pohání dnešní srážky, radar Skalky taky

Radar Brdy dnes ráno (27. 5. 2011 7.00) opět výrazně krouží, aby aktivoval a rozprostřel srážky. Jsme rádi, že prší, déšť je velice potřeba. Až na jednu věc. Voda, která na nás padá, nepřišla z oceánu či z moře. Evropa je totiž právě v režimu vysoušení. Oblačnost nad Atlantikem je manipulována tak, aby srážky spadly již tam. Předlouhé mnohatisícikilometrové pruhy umělé oblačnosti zadržují vzduchové masy od normálního proudění nad pevninu.

Proč nás udržují v suchu? Jednak to má neblahý vliv na úrodu, vodní hospodářství a tak. A dále, dává to klimateroristům obrovské možnosti, jak rychle a snadno škodit... Při suchém povrchu země se voda nestačí vsáknout, stéká a hromadí se - čili vhodné podmínky pro místní a větší záplavy.


Všimněte si na satelitních snímcích ze včerejška (najděte si - Eumetsat, jsmsg), že ani včerejší a dnešní "fronta" odnikud nepřišla. Vznikla přímo určeném na místě, s využitím sání místní vlhkosti. Dnešní ranní snímky (kliknutím zvětšíte): Žlutá vrstva na horním snímku je oblačnost získaná nočním vypařováním. Černobílý snímek ukazuje, jak je tato oblačnost odshora "ošetřována" letecký rozptylovanými chemkáliemi.

Takže voda, která na nás padá, byla předtím "ukradena" nám či našim sousedům intenzívním vypařováním pomocí mikrovlnného ohřevu povrchu země z radiačních zařízení, pomocí chemikálií shromážděna v atmosféře a na určených místech je nyní pomocí různých radiací, včetně radarů aktivován déšť. Čili voda je pouze vysávána z povrchu země a uměle přenášena na jíná místa. Vodu vidíte vypařovat se i v průběhu deště... stále se vrací do koloběhu. Jakmile je po dešti, ohřívaný povrch země okamžitě uschne, i když nesvítí slunce, i v noci, i když je chladný vzduch (pokud nejsou záplavy. Ale pokud máte kolem sebe dost orgonitu a ještě navíc trošku zaoctujete, neměly by být...)

Včera navečer, když nastříkli bouřkové koláče, tu bylo opět trochu zaoctováno (pekáčem na balkóně). Spustil se kratičký prudší déšť, a pak příjemný zalejvák. Pak se tu dokonce vytvořila úplná mezera v oblačnosti, během níž bylo možno pozorovat intenzívní blýskání v okolí, ale pouze asi 1 blesk z 20 měl nějaký zvukový doprovod. Během toho se silně snažili mezeru zašlehat, takže nade mnou vznikl oranžově svítící oblak (známka silného použití radiace), a pak začalo pršet. Zase příjemný zalejvák... Zajímavá byla i teplota, která i po dešti ve 23.00 byla 20°C. A samozřejmě, během "přechodu fronty" nedošlo k žádné změně vysokého tlaku, který tu setrvává asi měsíc.

Aby to radaru Skalky nebylo líto, tak ho taky zveřejňuju, jak krouží a aktivuje srážky v sobotu ráno.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
máj 30, 2011 23:24 popoludní

 

 

Top