Obrázok používateľa CEZ OKNO
Šlehání bouřkového mraku / Mrak jako květák

Tuhle jedu z práce, jasná obloha, a koukám, a přesně nad náměstím v ČB, velmi nízko, se vznáší obrovský bílý mrak "kumulus", vaří se a přibývá. Taky žlutý spodek, bílý vršek. Dělají bouřku přímo nad náměstím? Vypadalo to hrozivě, ale lidé si vůbec nevšímali... Foťák bohužel nebyl po ruce, škoda, byla by to pěkná fotka, mrak a historické budovy... Když dojedu domů, mrak už je slušně velký, ale z dálky už není jeho existence tak zarážející. I když... jaký je důvod, aby se z ničeho nic vytvořil takový obrovský mrak? Přirozený důvod to není, zajisté. Nějakou dobu šlehali, mrak ještě rostl. Taky ho pokropili chemtrails. Pak se začal rozpadat. Jako když šleháte šlehačku a přešleháte... tak se to rozteče. Za pár dalších nebylo po "bouřkovém" mraku ani památky, zůstala jen ucouraná obloha potahovaná chemtrails. Celá akce trvala tak hodinku.

Může se takovýhle mrak vytvořit přirozeným způsobem? Tento snímek je vypůjčený z aktuálně.cz a zobrazuje údajně včerejší bouřkový mrak v Praze. Typické dvě vrstvy, spodní je dokonce evidentně žlutá, tak jako je na satelitních snímcích místně odpařená oblačnost, možná i s nějakou chemickou přísadou. Horní bílá - chemií vydatně ovládaná. To celé prošleháváno EM vlněním vytvoří vydatný oblak do velké výšky, a když není v okolí dost orgonitu, tak spadne hodně vody/krup.

Včera jsme cestou z Vysočiny měli možnost pozorovat umělé vytváření bouřkové oblačnosti - ze strany, ze vzdálenosti několika (asi desítek) km. Z jasné oblohy se náhle vytvořila přes celý obzor obrovská hradba mraků dosahujících zřejmě mnoho kilometrů vysoko, kovadliny, td., vše se rychlým tempem vařilo a přibývalo. Žádný normální povětrnostní důvod pro to nebyl.

Normálně to nedělám, ale situace sváděla namířit tam power wand a trochu jim to překazit. Povedlo se, bouřka byla šlehaná zřejmě pro Pelhřimov a okolí, a když jsme tam dojeli, byla už scvrklá na zanedbatelné cáry, ani nekáplo.

Jinak, ani JČ ani Vysočina v dnešním hororovém bouřkovém zpravodajství opět nefigurovaly.

Gifteři, nespoléhejte na to, že máte ogiftované věže ve svém okolí. To nestačí. Aby byla krajina chráněna před extrémy umělého počasí, potřebuje orgonitovou síť, i tam, kde žádné věže nejsou. Moje teorie je, že když se dostane DOR sloužící k šlehání umělé oblačnosti do dosahu orgonitu, tak orgonit zabere a nedovolí našlehat tu hustotu ani tu výšky, prostě ji rozpouští.

Dokud ta šílenost světa nepomine, jiná ochrana před povodněmi není...


ORGONETOVU ORGONITOVÚ MAPU nájdete na tejto adrese.

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
august 16, 2010 14:28 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top