Obrázok používateľa CEZ OKNO
Souvislost aktivity HAARPU a našeho počasí?

Naše čtenářka a přispěvatelka Jitka V. je citlivá na energie a vždycky se ozve, když cítí mimořádnou radiační aktivitu HAARPu. (Aktivitu HAARPu možno sledovat zde: http://137.229.36.30/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi) 30. 11. 2010 napsala:
Milý Orgonete,
nevím, jestli sis všiml, jak je nyní HAARP aktivní, už od 28.11. večera jede na velký výkon, mně už též od nedělního večera šumí kolem hlavy, v levém uchu o stošest. Nepochybuju, že to má spojitost počasím u nás.

Akce zimní kalamita se tak úplně nepovedla, jak bylo plánováno, proto se v akci musí pokračovat!
Nyní mám nad hlavou modrou oblohu díky mému CB, na sever od něj v centru Prahy nenapadlo více než 7-10 cm sněhu (co jsem tak viděla z tramvaje), u mě napadlo asi 10-15 cm, v Ruzyni napadlo prý 20 cm, potřebovali by též nějaký ten CB.
Přeju Ti, abys ve své bohulibé práci pokračoval. Jitka V.

A dneska (1-12-2010) napsala:

Ahojky Orgonete,
Probudila jsem, se ve 4hod. a zjišťuju, že mi šumí velmi málo, tak se hned jdu podívat a skutečně - Haarp je skoro vypnutý (zůstávají pouze frekvence 1,5 Hz a 2,7 Hz), zato radary Brdy a Skalka mají kolem sebe kruhy - nastává další fáze výroby kalamitního počasí. Kolem radaru nad Brnem jsou zřetelné kruhy díky srážkám, kolem Brd je jen náznak kruhu, málo srážek. Oba radary však zároveň mohutně "nasávají" oblačnost z okolí. Šumí mi pořád, ale trochu jinak a méně než večer.
Jitka

Níže obrázek aktivity HAARPu 29. 11. - 1. 12. 2010: Je to přesně tak, jak říká Jitka. Extrémní aktivita, pak výrazný pokles.

Radar Skalky dnes asi od 3.00 UTC krouží a vyrábí/přitahuje oblačnost: Začíná nová etapa sněžení, ta předchozí se asi dostatečně nepovedla. Je pravda, že od pátku až do dneška radary nekroužily. V poslední době vlastně už nějaký čas nekroužily, jenom vysílaly "šlehy". Začaly kroužit dnes v noci, jaká náhoda, že zrovna je ohlášeno další sněžení...

Naopak dneska nad oblačností nejsou vidět chemtrailsové cik cak čáry, které tam byly před sněžením v sobotu a v neděli.(Viz zde: http://orgo-net.blogspot.com/2010/11/jak-klimateroriste-chystaji-snezeni...)

Takže klimateroristé zkoušejí sněžení znou, ale používají tentokrát radarovou technologii místo chemtrailsové.

P. S. Teď už jsou k dispozici odpolední snímky NOAA, na kterých je vidět opět důkladné letecké čárování... takže radar to asi jenom postrkuje, a chemie z letadel to spouští... Chemtrails jsou přes celé Polsko až do Skandinávie... (viz snímky b3 na NOAA... http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsavhrrview.html)

A ještě aby bylo vidět zachemtrailsování až po Skandinávii:

P.S. Postřeh z komentářů, přesný:

"Ještě jen jeden dnešní postřeh. Píší, že je kalamitní stav a některá letiště se zavírají. A přitom skoro po celý den a zrovna dnes nad sebou slyším hřmění letadel v několika minutových intervalech... To jsou asi zase ty zapřažené vagóny za sebou s nákladem, který se jim nevlezl do jednoho letadla."

Ano, přesně tak to mám i tady nad hlavou. Ale není divu, když museli načárat tolik chemických čar...

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
december 02, 2010 22:12 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 03, 2010 11:37 dopoludnia

  Komentár: 

  To šumenie v ľavom uchu počúvam tiež. V noci sa mi potom zdá, že mi lieta komár okolo hlavy :D (a keď mam ucho položené na vankúši, tak zas, že mám komára vo vankúši...)

 2. Obrázok používateľa bo
  bodecember 04, 2010 16:45 popoludní

  Komentár: 

  Ty vtipálek, odkedy komár šumí - on píska, že ?
  Tiež mám šum, asi 30 perc. populácie má tzv. Tinitus.
  Takzvaný, lebo doktori v ô b e c nevedia zistiť čo to šumí, píska, syčí, jednoducho urobili škatuľku. Keď sa s tým narodí dieťa je to pre neho prirodzený stav, ale keď to zrazu "získaš" je to š o k .
  Že to zhoršujú elektrosmog a iné faktory snáď uznáš, či nie ?
  Prajem ti aby si to nezažil.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 05, 2011 10:30 dopoludnia

  Komentár: 

  Preco graf ukazuje aktivitu HAARP aj na zajra?

 

 

Top