Obrázok používateľa CEZ OKNO
V listopadu tepleji než v srpnu

Včera bylo nádherné počasí (aspoň tady v ČB), vůbec nepřipomínalo listopad. (Na rozdíl od léta, kdy připomínalo listopad velmi často). (Na obrázku: na Vysočině včera měli naopak smůlu - naplánovali jim tam celodenní listopad - zima, vítr, mlha... Všimněte si roztomilých umělých vlnek v umělé oblačnosti, i nad Slovenskem.)

Při nedělním výletě po kopcích kolem ČB přemýšlím o tom krásném počasí - od koho je to asi dárek? Od klimateroristů? Nebo od matky Země, která pomalu mění své klima na mírnější? Tipuju to spíše na matku Zemi.

Ovšem večer byly v televizi zprávy o nevídaných povodních v Belgii, 3 mrtví... Aha, takže to spíše je tak, že klimateroristé prostě soustředili své síly tam. Nechali srazit velmi teplý vzduch od Afriky s chladným od západu právě nad Belgií, aby vytvořili velké srážky. Proto tady nad námi drželi ten teplý vzduch... přitom samozřejmě vydatně sprejovali, aby neztratili kontrolu nad vzduchem, který tu dýcháme.

A dnes ráno tu mám příspěvek od čtenáře na stejné téma. Díky!

Od čtenáře:

Je 14. listopadu krátce po obědě. Slunce krásně svítí, doslová cítím tu energii, kterou mě nabíjí. Obloha je bez jediného mráčku. Podle předpovědi počasí je to poslední teplý den. Teploměr na slunci ukazuje 34°C. Prosím každého, aby nad tímto faktem popřemýšlel. Máme polovinu listopadu a sluneční aktivita je na tuto dobu obrovská. Zamyslete se prosím nad tím, proč je předpověď teplot naprosto shodná s předpověďmi, které byly v srpnu. Ve skutečnosti v srpnu byla díky manipulacím s počasím daleko větší zima než je v těchto listopadových dnech. Co to znamená? Jakpak nám toto zdůvodní meteorologové? Řeknou nám vůbec něco mimo to, že jde o teplotní rekord za posledních 100 let? Vzpomínáte si, že v létě nám ti samí "meteorologové" říkali, že extrémně nízké teploty, které byly v létě, jsou taky stoletým teplotním rekordem? Těmto nastrčeným panákům přestává čímdál víc lidí věřit. Lidé se probouzí. Slunce vyzařuje daleko větší energii než kdy dřív. Planeta to potřebuje. Lidé to potřebují. A proti lidem a celé planetě stojí psychopati, kteří nám zastiňují slunce chemickými pásy plnými hliníku, který zabraňuje proníkání tepla a světla k lidem, zvířatům a rostlinám. Ten samý hliník likviduje rostliny po celém světě (viz dokument What in the world are they spraying). Dívám se znova na oblohu, objevují se chemtrails, systematicky rovnoměrně zaplňují oblohu. Podle předpovědi je tohle poslední teplý den. Asi to tak bude a my víme proč.

Až budou přeloženy titulky k dokumentu What in the world are they spraying, všichni se na něj podívejte.

Potom si vzpomeňte, která média toto zatajovala a ke všemu urážela nás, kteří jsme jim kladli otázky a bojkotujte tyto média!

Přestaňte je sledovat, přestaňte je číst, dejte jim tak najevo, že stojí na opačné straně než my lidé, kterým záleží na naší planetě a našem zdraví.

Kin

p.s. orgonete budu rád, když to vyvěsíš na svém webu. Měj se fajn

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
november 15, 2010 15:36 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa cocker.ba
  cocker.banovember 17, 2010 20:29 popoludní

  Komentár: 

  1) teplota sa zasadne meria v tieni v 2 metrovej vyske-na slnku je logicke, ze predmety sa prehrievaju.A 14.11.10 v Bratislave bolo v tieni cca 15 stupnov, co nie je az tak hrozny extrem.
  2)obrovska slnecna aktivita na slnku? Na tom nasom? Ved je nizka az velmi nizka-toto je jej hodnotenie z dneska 17.11.:
  Analýza slnečných aktívnych oblastiach a aktivity z 15/2100Z
  to 16/2100Z: Slnečná aktivita bola veľmi nízka.
  Predpoveď: Slnečná aktivita sa očakáva, že bude veľmi
  nízka až nízka.
  Zdroj:http://www.solarcycle24.com
  Treba si najprv overit informacie a potom ich zverejnovat, lebo nahodou sa niekto zlakne, ze tu mame leto a uz sa na nas kazdy den ruti elektromagneticka burka :-).

 2. Obrázok používateľa jajo
  jajonovember 18, 2010 07:12 dopoludnia

  Komentár: 

  o zvysenej aktivite slnka uz davno aj vrabce cvirikaju, co neznamena, ze niekto nemoze tvrdit opak, co si nam krasne dokazal;)

 3. Obrázok používateľa cocker.ba
  cocker.banovember 23, 2010 20:18 popoludní

  Komentár: 

  ale len pozorujem merania tych, co sa tym zaoberaju-vid link uvedeny vyssie.takze ke niekto tvrdi, ze aktivita slnka je velmi vysoka a opak je pravdou, tak ten niekto len blazni hlavu ludom, ktori si udaje nedokazu skontrolovat.nic viac nic menej.takisto aj s tou teplotou na slnku +34 st v polovici novembra-to je co za nezmysel? teplomer mal pripevneny na juznej strane domu-potom sa tomu nedivim.

 

 

Top