Obrázok používateľa CEZ OKNO
Žhnoucí moře 2 a 3

Ani jeden ze snímků žhnoucího moře z včerejšího článku http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/zhnouci-more se nevyrovná tomu, co dnes klimateroristé zažehnuli kolem Itálie.
Už nějakou dobu si tohoto jevu všímám, a myslím, že tak silné to ještě nikdy nikde nebylo.

HAARP tam musel pražit na plný pecky. Možná že tak opravdu přímo ohřívají vodu a pevninu. Na zítřek mají naplánováno 40°C, jak přičinlivě a neustále do nás buší všechna média, takže není divu, že nás musí smažit, péct a pražit HAARPem, a že se to někde ukáže...




Promiňte, že s tím pořád otravuju, ale narůstá u mne přesvědčení, že "žhnoucí moře" souvisí i s dnešním extrémním horkem, které nám klimateroristé a jejich sluhové meteověštci vysvětlili horkým vzduchem ze Sahary. No nevím. Ze svého mládí v 70. letech a pobytu v jižní Francii si pamatuji, že tam někdy foukal dosti silný vítr horký jako z pece, třeba po několik dní, a tomu říkali vítr ze Sahary, a nepochybuji, že skutečně byl. Dnes ale žádný vítr nefoukal, nic se ani nehnulo, ani v předchozích dnech vítr nebyl, tak jak se teda k nám ty masy horkého vzduchu dostaly z takové dálky? (Doufám, že dorazí komentář ve smyslu, že horký vzduch je lehký, takže proudil ve výšce, a pak se unavil a sedl na zem (:-)))

Mám jinou hypotézu: horký vzduch k nám nepřišel odnikud, ale byl vyroben přímo na místě. Klimateroristé předhodili naivní veřejnosti teorii horkého vzduchu ze Sahary, aby zamaskovali svou akci: zahřívání kusu Evropy klimatickou zbraní. Ta peče buď odshora anebo smaží odsdola, nevím, spíše myslím, že zahřívá přímo zemskou kůru, tedy odsdola.

UPDATE - Proč si myslím, že pečou odspoda? Pozoruji podobné jevy jako čtenářka v následujícím dnešním mailu:

"Bydlím v Praze. Na teploměru je nyní ve 13 hod 36 stupňů tepla. Chodívám na kraj Prahy na zahrádku. Pěšky... Dříve při vyšších teplotách se tavil asfalt a byl problém do rozžhaveného asfaltu nešlápnout... Jinak byly problémy s botami na delší dobu.
Nyní žádný roztavený asfalt nepotkávám... takže asi to teplo, co tu máme nejde od slunce, ale od nějakých pozemních zdrojů... Žijeme snad v jakési mikrovlnce???
Zdravím srdečně... Irena L."

To působení klimatické zbraně určitou frekvencí vlnění se z nějakého důvodu zobrazuje na snímku NOAA jako "žhnutí" na moři, zde konkrétně na Jaderském a Středozemním. V zasažené oblasti září i vodní plochy jako třeba Balaton...


Jestli myslíte, že to se jenom odráží sluníčko na vlnkách, tak se podívejte na následující hodně přiblížený snímek: proč se sluníčko neodráží všude a nechává určité "díry", mimochofem tvořící "dvojčata" typická pro klimateroristícké úpravy počasí? Že by to byla místa, kde zrovna plavou lodičky?

Ke cti klimateroristům slouží, že se snažili nepřekročit oněch ohlášených 40°C, k čemuž by na plném slunci jistě došlo, a clonili slunce mlžným oparem vytvářeným pravidelnými přelety "geoinženýrských" letadel (hned se to za nimi rozpouštělo na mlhovinu).

Oblast horkého vzduchu byla "obklíčena" známými pásy vláknité oblačnosti, které udržovaly její tvar. Rozhraní horkého a chladnějšího vzduchu využili klimateroristé k večeru k nastříknutí explozívních "cake storms" - koláčovitých bouří.

Ty byly odshora intenzifikovány "žlutým třeskem" ("yellow bang"), viz oblačnost nad Polskem na nočním snímku.

O záření vodních ploch viz též starší články:
http://orgo-net.blogspot.cz/2012/04/haarpove-zablesky-se-odrazeji-ve-vod...
http://orgo-net.blogspot.cz/2011/05/zablesk-od-belgie-k-italii.html

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Autori: 
Sekcie: 
august 21, 2012 00:52 dopoludnia

 

 

Top