Obrázok používateľa CEZ OKNO
Kruh nad Belgií - UFO? (+HAARPový kruh nad Austrálií)

Díky čtenáři za odkaz na hezké video o podivném kruhu nad Belgií, 28. 2. 2010. Opět haarpová záležitost? Nebo UFO? Technická porucha obrazu? Je pravda, že 28. 2. proběhly ony velké bouře na pobřeží Atlantiku v Francii (přes 50 obětí, i když... holt si lidi postavili nízké baráčky v záplavovém území, bylo to tam levnější). Bouře pokračovaly na pobřeží Severního moře, to by byl ten kruh oblačnosti na videu. HAARP tedy určitě onoho dne byl tvrdě v akci, ale jestli způsobil i ten pravidelný kruh? Na jiných satelitech to tak dobře není vidět. Zajímavé, můžeme spekulovat. Autor videa na youtube stojí o příspěvky, co by to mohlo být.

Video: Freiheitsberger, YouTube.com


Taky nad Austrálií se dělají hezké kroužky. Umí to zřejmě tamější HAARPové zařízení. Barevný deštník je přímo nad ním, město Broome, 22. ledna 2010, zdroj: Colin Andrews, ufolog, kamarád Rauni Kilde. Pokud čtete anglicky, vřele doporučuji, velmi zajímavé. Asi tam najdeme vysvětlení i pro kruh nad Belgií.

http://www.colinandrews.net/HAARP.html


Ještě zajímavější jev pozorovaný na radaru, 27. 1. 2010. Spirála/kruh v jižní Austrálii, kolem tektonického zlomu zvaného Ohňový kruh | Australský HAARP v městě Exmouth

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

marec 05, 2010 16:48 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Azeol
    Azeolmarec 05, 2010 21:16 popoludní

    Komentár: 

    Zaujímavé. Lebo presne v ten deň okolo 23:30 sa na Slovensku objavil objekt z vesmíru, ktorý všeobecne identifikujú ako meteor, no na 3 sekundy osvietil polku Slovenska a nasledoval aj silný nárazový zvukový efekt (a v niektorých častiach aj tlakovú vlnu, v Maďarsku ho dokonca zaznamenali aj seizmológovia, preto tvrdia, že na zem musel dopadnúť meteorit) a môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že spôsobil aj akýsi vnútorný nepokoj, ba až úzkosť.
    Zaujímalo by ma však jedno - dokáže táto HAARP technológia urobiť niečo s hodinami s funkciou radio controlled? Všimol som si totiž po "páde meteoru" určitú - ako by som to - disfunkciu týchto hodín. Aj preto hľadám iné objasnenie "pádu meteoru".

 

 

Top