Obrázok používateľa CEZ OKNO
Energetický svet supermarketov

Človek vidiaci za hranicu bežného popisuje svoje dobrodružné zážitky z návštevy nákupného strediska:
Nad posuvnými dverami visela podstata (bytosť) podobná medúze. Jej chápadlá zvinuté do pletenca sa spúšťali dolu a dotýkali sa hláv prichádzajúcich ľudí. Bytosť sa snažila dotknúť každého vchádzajúceho človeka.


V hale pod stropom zaberala všetok viditeľný priestor tmavá pohybujúca sa živá masa, ktorá sa „nalievala“ na každého človeka bez výnimky a napojila sa na energetiku nad temenom hlavy. K niektorým ľuďom sa jej pripojiť nedarilo a tí odchádzali slobodní od jej energetického informačného vplyvu. Evidentne niečo hľadala. Videl som, ako sa bytosť začala zaujímať o staršieho muža v klasickom kabáte. Chápadlá bytosti sa náhle predĺžili, uchopili muža a energetickým pletencom ho prebodli v oblasti čakry srdca. Muž sa zapotácal a chytil sa rukou v oblasti srdca. Bytosť rýchlo vytiahla z hrude obete jasnú energetickú zrazeninu, s ktorou sa zrejme kŕmila a uvoľnila chápadlá.

Mňa sa podstata nedotkla, iba zvlnila chápadlá a hladko ma nechala prejsť, ale takých ľudí bolo málo. Väčšina prichádzajúcich sa menila na bábky „priviazaných“ za nitky k mase pod stropom.

Na stenách v lepkavom energetickom odpade číhalo niekoľko rají. Viete čo sú raje? Zacitujem z „príručky cestovateľa po jemnohmotnom svete“: „Raje patria do čeľade astrálnych parazitov. Je ich možné často stretnúť v energetike chorého človeka. Raja sa akoby prilepí na chrbát a zozadu prenikne „chvostom“ do chrbtice. Je ich možné taktiež vidieť v oblasti pásu a pohlavných orgánov u žien. Raje sa podobajú vizuálne na raje, alebo lietajúceho netopiera. Majú vždy veľmi dlhý a tenký „chvost“, ktorý preniká do dôležitých energetických kanálov človeka. Raja spôsobuje organické poruchy orgánov, systémov a vážne psychické poruchy.

Pri komunikácii s človekom „postihnutým rajou“ je možné sa infikovať a rovnaká bytosť sa môže rozvíjať aj vo vašom biopoli. Niektoré druhy raj majú schopnosť kontrolovať nervovú sústavu človeka, preto sa často využívajú pri voodoo. V tomto prípade je raja menšieho rozmeru a prilepená je k zadnej časti krku pri základne lebky a chvost mieri do mozgu.“

A taký „sladký“ pár sedel na stene sliediac v priestore špicatými chvostami. Zrazu jedna raja spadla na krk mladému dievčaťu. Myslím, že dievča nosilo nejaký ochranný prvok, pretože raja sa okamžite od nej odtiahla a začala sa horúčkovite preháňať po miestnosti. Potom náhle skočila na krk mamičke tlačiacej pred sebou kočík s dieťaťom…

To nie je zápletka z hororu, ale tak očami psychotronika vyzerá obyčajný priemerný supermarket. V niektorých supermarketoch niekedy čistia halu od energetických parazitov, ale častejšie psychotronik na plný úväzok, alebo objednaný, „trénuje“ astrálnych parazitov tak, aby nútili človeka kupovať a kupovať.. Pre zvýšenie odbytu sa uplatňujú aj tvrdšie metódy. Psychotronik vytvorí špeciálnu energoinformačnú konštrukciu, ktorá doslova rozbíja ľudskú myseľ a robí ľudí náchylných k tomu, aby míňali peniaze, skutočných otrokov nakupovania.

Podelím sa o dojmy zo známeho hypermarketu M…

Tu to bolo vážne. Všade bolo mnoho konštrukcií pre zvyšovanie kúpychtivosti ľudí. Zdá sa, že aj reklamný vývesný štít tohto obchodu je zvláštnym spôsobom „spracovaný“. V obchode je ohromné množstvo parazitických energií nekompromisne odsávajúcich a programujúcich zákazníkov. Sila rozbíjajúca myseľ ľudí je veľmi silná a je napájaná z nejakého silného zdroja. Brániť sa je ťažké aj profesionálnemu psychotronikovi. Všetko je vytvorené veľmi profesionálne. Dostanete kartičku, ktorá sa nachádza vo vašom energoinformačnom poli a egregor vás môže odsávať aj keď sa nachádzate ďaleko od obchodu.

Podľa mojich pocitov, sila pozvaná za účelom zvýšenia odbytu už dávno vyšla spod kontroly ľudí a funguje samostatne. Z profesionálneho hľadiska by ma zaujímal osud zakladateľa obchodu, pretože už som mal dočinenia s podobnou silou..

Zdroj: http://www.biosferaklub.info/


Súvisiace:

AURA A ASTRÁLNI PARAZITI
http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/aura-a-astralni-paraziti

Astrál
http://www.cez-okno.net/rubrika/astral

Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


august 23, 2016 14:23 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Ramil
  Ramilaugust 23, 2016 16:42 popoludní

  Komentár: 

  Je toho oveľa viac, než je sila predstavivosti akéhokoľvek "psychotronika". ;-)

 2. Obrázok používateľa Vítězslav Kopečný
  Vítězslav Kopečnýaugust 31, 2016 09:11 dopoludnia

  Komentár: 

  Chtěl bych též přispěti svým viděním jemněhmotných energii,že nejenom obchodní střediska oplívají nechtěnými přílepky na auru člověka,tak též v nemocnicích při vstupech se děje totéž,obdobně,kde se nachází i hnízda hadů,měl jsem s nimi do činění i v Brně.Jsou i zde otevřené portály,kde se chodí dívat, jak při exkurzích mimozemské entity,jak se léčí u nás,zvláště na CT,kde dostanete při proceduře CT i vypálenou značku do těla aury,jako bonus.V okolí nemocnice byly i otevřené jiné portály,které kradly energii.Celé je to i časově propletené,některé dimenze vás dostanou až do dob Atlantídy,kde mají z Vás prospěch,z vašich energii.Přiživuje se zde mnoho parazitů jiných entit,např.hmyzáků,jde to vortexama,otevřenými okny i na různé planety,a v kostelech o tom už ani nemluvým,lidi si myslí ,jak jsou svatí, ale opak je pravdou,málokterý duchovní je čistý,prost nečistých energii.To coby měly vyučovat ve školách,jak se bránit průniku,do obalu těl,těla,jak vytvářet ochranné pole kolem těla,o tom se mlčí,veškeré výzkumy v tomto oboru jsou utajené armádou lidí,kteří jsou též napojeni na agregor strachu,a sosání energii z nich.

 

 

Top