Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ernst Muldašev: Draci krištáľového ostrova

Vedecká expedícia vedená profesorom Ernstom Muldaševom vo Veľkej Británii a Írsku dokázala dospieť k záveru, že tri prstene Elfov opísané v „Silmarillione“ a „Pánovi prsteňov“ vytvorili nový život, prenášajúc živé bytosti z tajomného nehmotného sveta do nášho hmotného sveta. Podľa vedcov bolo na tomto území postavených mnoho starobylých pamiatok. Ako sa predpokladalo, nielen ľudia, škriatkovia a hobiti sa zhmotnili, ale aj... draci.


Všetky národy sveta majú legendy o drakoch. Ak draci existovali, kde sú teraz?

V „Silmarillione“ sa uvádza množstvo strašných tvorov (orkovia, nazgulovia, trollovia, isterlingovia, haradrimovia, vargovia, vlkolaci, atď.), ktorých nazývali jedným slovom – draci. Z tohto starého písma je možné pochopiť, že všetci draci mohli byť neviditeľní, t.j. zostávali v beztelesnom stave, ale taktiež mohli prejsť do materiálneho stavu. To znamená, že to boli MD-bytosti, schopné ovládať fenomén „materializácie-dematerializácie“. Kde sú teraz? Je celkom možné, že sú v beztelesnom neviditeľnom stave alebo v podsvetí.

Podarilo sa vám nájsť nejaké tie tvrdenia?

Ešte v čase našej predchádzajúcej expedície „Po stopách Drakulu“ sa nám podarilo vyrátať nejaké „body Drakulu“, symetricky umiestnené vo vzťahu k hore Drakulu v Transylvánii (Rumunsko). Jedným z týchto bodov bola pyramídová stavba v Anglicku, nazývaná Glastonbury Tor. Keď sme tam prišli, nášmu počudovaniu nebolo konca, pretože symbolom tohto miesta je drak, hlavný symbol Drakulu.


Glastonbury Tor

Povedzte nám o tejto pyramidálnej stavbe...

Je to jednoznačne umelý pôvod oválneho kopca vo forme stupňovitej pyramídy. Stupne idú k vrcholu špirálovito. Na vrchole sa nachádza veža, ktorú postavili križiaci. Výška stavby je 150 m (vyššia ako Cheopsova pyramída – 146 m), dĺžka základne je 500 m, šírka je 200 m. Na vrchol stúpa mnoho ľudí, ktorí tam pociťujú neobyčajne silnú energiu. Ale najzaujímavejšie je to, že ak na základe satelitných snímok urobíte hrubú čiaru od vrcholu Silbury Hill k vrcholu Glastonbury Tor (bod 6666), dostanete presne 66 km... to je opäť „šesť“, ktoré, ako je vidno, zohráva základnú úlohu v nám neznámych zákonoch tenkého sveta.

Ide o obrovskú pyramídovú štruktúru, ktorú ľudia z nejakého dôvodu nazývajú „krištáľový ostrov“, aj keď neexistujú žiadne analógie. Dokonca aj každá z dračích figúrok, ktorými sú naplnené obchody so suvenírmi, drží v pazúroch krištáľ. Predpokladá sa, že pod Glastonbury Tor v podzemí je jazero s krištáľovým ostrovom v strede, ktorý chráni život drakov a určuje, kedy získajú silu znovu sa objaviť v pozemskom svete.

Existuje veľa legiend, že pod touto pyramídou, spolu s drakmi, žije magický ľud Sidi, ktorý dokázal prechádzať očistcom a navždy zostať v podsvetí. Hovorí sa, že tu je ukrytý Svätý grál... Historické fakty naznačujú, že archeológ Fridericus Bly-Bond v roku 1907 dosiahol pozoruhodné výsledky výkopov len preto, že mal spojenie s mníchom Johannesom Bryantom... ktorý zomrel v roku 1553. Ale najdôležitejšia vec, ktorá existuje medzi ľuďmi, je to, že toto miesto je považované za vstup do Podsvetia.

A kde je ten vchod?

Ľudia povedali, že je na území Opátstva, ktorý sa nachádza na úpätí Glastonbury Tor. Prirodzene sme tam šli. Bolo vysvetlené, že majestátne budovy Opátstva sú napoly zničené a že kedysi mocná “tajná spoločnosť Podsvetia” teraz prešla do tieňa, označujúc len tie miesta, kde je možné vstúpiť na zem. Začali sme hľadať tieto miesta.

A potom, ako sme uvideli do zeme vloženú nejakú kamennú plošinu s deviatimi stĺpmi v strede, tak člen expedície Radik Galiachmetov zvolal: „Pozrite! Oproti každému stĺpu je „Kurací domček“!“ Takže, kto iný, ako on, ktorý sa podieľal na väčšine expedíciách, vedel, že „kuracie domčeky“ na Veľkonočnom ostrove nazývajú hromady kamenia, ktoré zakrývajú vchod do podsvetia, aby odtiaľ nevyleteli takzvaní „vtákoľudia“. Presne také isté domčeky sme videli na ostrovoch Malta, Kréta a v Mongolsku. Tak aj tu, v Anglicku, máme dojem, že týchto deväť úhľadných hromadiek s takmer rovnakými veľkosťami kameňov zakrývajú deväť vchodov do Podsvetia.


„Kuracie domčeky“ v Opátstve – miesto vchodu do Podsvetia

Ale to sú len predpoklady...

Ak sa však predpoklady v rôznych častiach sveta „zhromaždia“, vedie to k špekuláciám, že v rozumnom svete nie sme len my – ľudia, a že svet bol kedysi iný a... že sa to môže zmeniť.

Chcete tým povedať, že tie neznáme bytosti, ktoré ľudia nazývajú drakmi alebo upírmi, sa teraz ukrývajú v Podzemí?

Áno. V Anglicku je však ešte jedno miesto, ktoré je spojené s kráľom upírov Drakulom. Je to mesto Whitby...

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


S láskavým dovolením autora

Zdroj: http://muldashev.ru/articles/004_Drakony_khrustalnogo_ostrova.pdf

Preklad: Miroslava

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Exkluzívny rozhovor s profesorom Muldaševom a beseda
http://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivny-rozhovor-s-profesorom-muldasev...

Seriál: Knihy HLEDÁNÍ MĚSTA BOHŮ
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-knihy-hledani-mesta-bohu

Mýty alebo skutočnosť?
http://www.cez-okno.net/rubrika/myty-alebo-skutocnost

Seriál: Filmová fikcia alebo fakt?
http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt


apríl 06, 2018 22:54 popoludní

 

 

Top