Obrázok používateľa CEZ OKNO
Zápisky z minulých životů: Před inkarnací - První setkání; Hraní (Poznání ve Světle)

Událost se odehrává strašně dávno.
Jsem energie a pohybuji se vesmírem.
Hraju si mezi hvězdama, skotačím.
Jsem celej neklidnej vzrušením.
Nemůžu se dočkat, až se narodím.
Už se mám narodit, hrozně se na to těším.
Mám z toho velkou radost.

První setkání

Najednou před sebou vidím energii, která mě k sobě přitahuje. Cítím k ní hodně silnou přitažlivost. Táhne mě to k ní, je mi u ní pěkně. Ty pocity jsem ještě nikdy předtím nezažil. Najednou se mi z toho motá hlava. Je to V. Ona o mě ale nestojí. Zabývá se právě něčím jiným. Něco řeší a vůbec si mě nevšímá. Snažím se jí říct, „já jsem tady, všímej si mě, chci se s tebou pobavit“. Dávám jí vědět, že bych s ní rád nějaký čas prožil, udělal s ní společné prožitky, narodil se společně s ní. Ona o to ale nemá zájem, řeší zrovna problémy s někým jiným. Je mi to líto. Je mi z toho smutno. Bylo by to hodně fajn se s ní narodit. Se žádnou jinou energií mi tak fajn nebude. Všechno ostatní bude jenom náhražka. Nechce se mi ani narodit. Říkám jí, že na ni chvilku počkám. Má to ale na dlouho, slibuje, že se mnou někdy příště půjde. Ale kdy? Říká, že neví, ale určitě za mnou přijde, teď to ale nejde. Cítím, že by chtěla jít hned. Je jí to líto, že nemůže jít hned. Chvilku si spolu hrajeme, je to hrozně fajn. Dobře, až přijde čas, tak se znovu setkáme.

Jdu na Zem, ale stýská se mi po ní. Na Zemi vidím nějakou jinou bytost, ale nepřitahuje mě to k ní tolik. Chtěl bych se narodit s V. Bez ní jsem úplně ztratil radost. V tom novém životě nevidím nic, nač bych se mohl těšit.

Není tu sice ona, ale jsou tu jiné energie, se kterými se postupně setkávám. Na Zemi je to vlastně hrozně dobrodružný. Už mi nevadí, že tu V není se mnou.

Hraní

Před sebou vidím “V“ jako světelnou bytost. (projevy silné nervozity) Děj se odehrává před dvěmi tisíci let v období mezi životy.

„V“ si se mnou hraje tím, že mi bere kousky mojí energie. Často si mezi životy takto spolu hrajeme, není to poprvé ani naposled. Snaží se mě k sobě připoutat. Vždycky mě kus vezme a pak mi to chybí. Chci být s ní, ale je to nepříjemné. Chceme být spolu, ale nejsme schopni spolu v klidu být. Je to divoký. Hodně si se mnou zahrává. Nechce mě pustit. Je to hodně nepřirozené, mám u toho hodně nepěkné pocity. Máme k sobě zvláštní vztah a přitažlivost. Cítím napětí v nohách a mám u toho nepříjemné emoce. (bolestný výraz)

Nelíbí se mi to, chci od ní pryč a zároveň u ní chci zůstat. Chtěl bych si s ní hrát. Ona má problémy v partnerských vztazích. Cítím napětí v nohách. Říkám jí, ať mě nechá být. Celou dobu jsem to vnímal, že ji otravuju a držím ji. Najednou vidím, že to bylo celou dobu naopak. Říkám jí, ať mě pustí. Najednou cítím úlevu. Buď si budeme spolu pěkně hrát, nebo ať si jde za někým jiným. Takto to nechci. Je z toho zaražená. Cítím kolem sebe energii. Je mi dobře i s jinými energiemi, ale ji mám nejradši.

Chci od ní pryč, posílám ji pryč. Ona mizí. Když mizí, tak vidím, že není úplně v pohodě. Najednou kolem sebe cítím velký energetický oblak. Trošku mi chybí. Mám ji rád, ale ne tak, jak to dělala. Ať se vzpamatuje. Až si bude schopná pěkně hrát, jako rovný s rovným, pak s ní budu rád. Do té doby by mě jenom vysávala. Cítím, že mi moc chybí. Hodně pro mě znamená. Když jsem ji odehnal, tak mi chybí. Pláče, protože je sama. Je mi jí líto, chtěl bych si s ní hrát. Mám pocit, že jsem jí ublížil.

Posílám jí lásku, jako energii ze srdce. Ona to už vnímá a dívá se na mě. Už nepláče, energie jí pomáhá, spravuje se. Taky začíná zářit, stává se z ní taky zářící koule. Říká, že by si se mnou ráda hrála, jestli může. Je to u ní nezvyklý, že se takhle ptá. Už na ni čekám, natahuji k ní ruku. Jde ke mně, hrajeme si spolu. Splýváme spolu, pak zase odskakujeme. Je to moc fajn. Je to moc příjemný. Mezi životy jsme spolu častěji než na Zemi, tam nás to stáhne vždycky někam jinam. Až se vrátíme zpátky, tak nám teprv dojde, jak jsme byli hloupí. Pak si řekneme, že to zkusíme znova. Škádlíme se navzájem. Je to příjemné a lásky plné. Už se těším, až se nám to na Zemi povede tak, jako mezi životama. Bude to pěkný a příjemný život.

Měl bych se jít znovu narodit. Ona ještě čeká. Říkám jí, že už musím jít, ale že si s ní pak zase budu rád hrát. Říká, že se na mě bude těšit. Vrhám se do života. Mává mi. Těším se na to, co mě v životě čeká. Pak se zase po životě sejdeme.

Už jsem se osvobodil od závislosti na ní. Vnímám, co cítí, když žije někde jinde. Ať si klidně hraje s někým jiným. Nemám při tom žádné negativní pocity. Držím jí palce. Ona si bude hrát s „B“ a já s „J“. Každý si hrajeme zvlášť. Občas se na sebe koukneme jak se ten druhý má. Přijde mi to tak fajn. Nevadí mi, že si hraje jinde a s někým jiným.

Zdroj: probuzeni.blogspot.com

október 23, 2011 17:14 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top