Obrázok používateľa CEZ OKNO
Americký létající talíř

Dokumenty leteckých sil Spojených států, divize pro aeronautické systémy, odhalili plány z 50. let na vývoj létajícího talíře. Národní archivy nedávno uveřejnily podrobnosti o projektu s názvem Projekt 1794. Internetové stránky Wired.com vysvětlují, že měli dokončený letoun, který by byl schopen “kroužit kolem zemské atmosféry průměrnou rychlostí 4 184 km za hodinu”.


Technické parametry ukazují, že letoun byl navržen tak, aby vzlétal a přistával vertikálně “za využití tryskového pohonu”.

Dokumentace odhaluje, že letectvo mělo kontrakt s nyní již zaniklou kanadskou leteckou společností Avro Aircraft Limited v Ontariu, aby sestavila létající talíř.

Mnoho badatelů UFO vědělo po dlouhá léta, že letectvo má takové projekty na létající talíře. Vzdušný historik Michael Schratt uveřejnil článek na těchto stránkách v roce 2010, a to o projektu letectva na létající disk. Takže nedávno odtajněné informace týkající se Projektu 1794 nejsou takovým překvapením. Ale je zajímavé vidět oficiální podrobnosti uveřejněné a dostupné pro veřejnost.


O letounu se uvažovalo, že poletí téměř čtyřikrát rychleji než zvuk při výšce kolem 32 kilometrů, ale na omezenou vzdálenost 1 600 kilometrů.

Dokonce s rozpočtem, který se odhaduje kolem 26,6 miliard dolarů v roce 2012. Tato snaha údajně nikdy nedosáhla svého cíle, několik let skomírala a v roce 1960 byla zrušena.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Jason McClellan, 8. 10. 2012, OpenMind

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

UTAJOVANÁ PRAVDA – ZAPOVĚZENÉ POZNÁNÍ
http://www.cez-okno.net/serial-utajovana-pravda-zapovezene-poznani


Štítky: 
november 28, 2012 13:33 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa micky
    mickydecember 01, 2012 00:18 dopoludnia

    Komentár: 

    A kde je ten dokaz o projekte a fukcnom lietajucom tanieri? V tom videu je len nejaky stary pokus o lietajuci mini tanier, ktory sa ledva odlepil od zeme a s tymi turbinami tazko mohol dosiahnut nejaku srioznu ryxhlost, vysku alebo nebodaj letiet mimo atmosferu.:-D

 

 

Top