Obrázok používateľa CEZ OKNO
Američtí důstojníci letectva podali svědectví o UFO!

Sedm bývalých členů amerického letectva se sešlo v pondělí ve Washingtonu, aby podali svědectví o spatření UFO na základnách jaderných zbraní v minulých desetiletích. Jak říká badatel o UFO, mimozemské bytosti se zajímají o světové závody lidské rasy v jaderném zbrojení a možná tím posílají lidstvu vzkaz. Na tiskové konferenci v Národním tiskovém klubu předneslo 6 bývalých důstojníků a jeden vojín své osobní zážitky či zprávy od podřízených a dalších lidí o tom, jak se UFO vznášela nad sily jaderných raket či jaderných zbraní v 60., 70. a 80. letech.

Tři z těchto důstojníků – i když osobně neviděli UFO – řekli reportérům, že UFO vznášející se nad leteckou základnou Malmstrom v Montaně v roce 1967 zřejmě dočasně vyřadilo z provozu několik jaderných střel.

Mnohá z těchto svědectví se již objevila v knihách, na webových stránkách i jinde. Ale badatel o UFO a autor knihy Robert Hastings, který tiskovou konferenci organizoval, řekl, že nyní přišel čas, aby návštěvy UFO byly přiznány americkou vládou.

„Domnívám se, stejně jako tito pánové, že tato planeta je navštěvována bytostmi z jiného světa, které z nějakého důvodu mají zájem o závody v jaderném zbrojení, které začaly na konci druhé světové války,“ řekl Hastings, a dodal, že o tom, že UFO navštěvují jaderné základny, mu řeklo ještě dalších více než 120 bývalých členů vojenského personálu.

Na obrázku jaderná základna ve Wyomingu, kde došlo 23. 10. 2010 ke "znehybnění" raket

„Pokud jde o incidenty se znehybněním zbraní, podle mého názoru ti, kteří jsou na palubách těchto strojů, vysílají signály jak Washingtonu, tak Moskvě, že si hrajeme s ohněm, a že vlastnictví a hrozba použitím jaderných zbraní potenciálně ohrožuje lidský rod a integritu planetárního prostředí,“ řekl.

Bývalý kapitán letectva Robert Salas, který napsal knihu o incidentu v Montaně, řekl, že byl právě v podzemí, když se nad jeho raketovým silem vznášelo UFO v březnu roku 1967, a proto ho nemohl vidět. Řekl, že jeden z jeho strážců nahoře na zemi mu řekl, že nad přední bránou zařízení se vznáší červený zářící objekt, na izolovaném území daleko od Malmstrom.

„A když jsem volal svému veliteli, naše střely začaly přecházet do režimu no-go, byly nevypustitelné. Byly znehybněny, zatímco nad naší základnou se vznášel onen objekt,“ řekl Salas.

Salas i ostatní řekli, že armáda je v té době donutila, aby o incidentech nehovořili.

Plukovník ve výslužbě Charles Halt vzpomínal na to, jak viděl UFO nad lesy v blízkosti Královské letecké základny Bentwaters a Woodbridge ve východní Anglii v r. 1980. On a bezpečnostní personál pátrali po zvláštních světlech v blízkosti základny.

„Uprostřed lesa byl jasně zářící objekt,“ řekl. „Nejlépe ho mohu popsat tak, že vypadal jako oko – jasně červené s tmavým středem. Zdálo se, že mrká. Padalo z toho cosi jako roztavený kov, kapalo to z toho.

„Tiše se to pohybovalo skrze stromy, vyhýbalo se jakémukoli kontaktu, houpalo se nahoru a dolů, a v jednu chvíli se to přiblížilo až k nám. Zkusili jsme se přiblížit. Stáhlo se to zpět za les, do pole, a tiše explodovalo do pěti bílých objektů – a bylo to pryč. A my jsme šli na to pole a pátrali po nějakých důkazech, protože z toho evidentně cosi padalo – ale nic jsme nenašli,“ řekl.

Také hovořil o tom, že viděl i jiné objekty na nebi, z toho jeden se zastavil asi 3 000 stop nad jeho hlavou a „vyslal koncentrovaný paprsek k našim nohám.“ Nikdo nebyl zraněn.

„Nejlépe to mohu přirovnat k jakémusi laserovému paprsku. Stáli jsme tam v úžasu. Bylo to varování? Byl to pokus o komunikaci? Byla to zbraň? Nebo jen zkouška?“ řekl.

Zhruba ve stejnou dobu slyšel rádiové zprávy od personálu základny, že paprsky z některých těchto objektů dopadaly na oblast nebo blízko oblasti, kde jsou uchovávány zbraně.“

Na schůzi velení pak jeden generál rozhodl, že „se to stalo mimo základnu, tak je to britská záležitost,“ připomněl Halt. Jinými slovy, neměli chuť se tím zabývat.

Americké letectvo zkoumalo UFO od r. 1948 do r. 1969 v programu zvaném Modrá kniha. Obsluha na jeho vebových stránkách učinila závěr, že „žádná UFO, oznámená, zkoumaná a hodnocená Leteckými silami, nikdy neučinila žádný náznak hrozby pro naši národní bezpečnost.“ Také se tam praví, že není žádný důkaz, že spatřené jevy kategorizované jako „neidentifikované“ jsou vozidla mimozemšťanů.

Salas řekl, že jev UFO „je skutečný, nikoliv imaginární.“

„Naše vláda obklopila tento jev v současné době nadměrným mlčením,“ řekl.

CNN


U p d a t e : 23. října 2010 došlo v USA opět k výpadku činnosti raketových střel, viz zde zpráva FoxNews (anglicky).

Americké letectvo přiznalo, že 50 raketových střel na základně ve Wyomingu přestalo pro výpadek zařízení na 45 minut komunikovat. (To však prý neznamená, že nebylo možno je odpálit.)

Zdroj: http://nhne-pulse.org/ufos-eyed-nukes-ex-air-force-personnel-say/

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


VIDEO nájdete na tejto adrese


Súvisiace:

UFO VYŘAZUJE Z PROVOZU AMERICKÉ NUKLEÁRNÍ STŘELY
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/ufo-vyrazuje-z-provozu-americ...


november 03, 2010 16:19 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa James Carlson
  James Carlsonnovember 05, 2010 07:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Recent discussions RE: the September 27 press conference at the NPC, Washington, DC to address “the vital issue of UFO incursions at U.S. nuclear weapons sites” is a pathetic joke on the American public. The organizers of this sideshow, Robert Salas, co-author of “Faded Giant”, and Robert Hastings, author of “UFOs and Nukes”, claim to be witnesses to “one of the top ten UFO cases best supported by the evidence” — the Echo Flight case analyzed in “Faded Giant” and a primary point of discussion for the conference. We have repeatedly proven that they have lied about this UFO case.

  The organizers claim that in March 1967, UFOs interfered with the operations of two silo complexes attached to Malmstrom AFB, Montana and armed with Minuteman I missiles. These events are said to have occurred at Echo Flight on March 16, and Oscar Flight on March 24. The USAF officers manning these launch facilities dispute those claims. To understand the actual events of March 1967, including the incidents at Echo Flight and Oscar Flight, we encourage you to examine without any cost whatsoever the narrative discussing these incidents at http://www.scribd.com/doc/26641522/Americans-Credulous-by-James-Carlson, and more recent discussions at http://www.realityuncovered.net/forum/viewtopic.php?f=19&t=1688&sid=da8c..., which will eventually be added to the original Americans, Credulous narrative. We strongly recommend examining the articles at http://www.realityuncovered.net, specifically the recent articles by Ryan Dube.

  The commander of Echo Flight on March 16, 1967, Captain (Ret.) Eric D. Carlson, very recently released the following definitive statement:

  “Let me start by stating that, as best as I can recall, my only contact with Salas and Hastings has been on the phone. … I have talked to a newspaper writer in Great Falls, several years age, and a TV producer from one of those UFO shows. With both these individuals I denied any knowledge of any UFOs at Malmstrom. In addition, I stated that there was no, repeat no, incident at Oscar flight as Salas maintains. The man is either lying or delusional.

  “My memory is quite good regarding the events at Malmstrom and there is no doubt in my mind that there were no reports of UFO’s and no incident at Oscar flight. I will be willing to discuss this with anyone who is truly interested in the facts.”

  His deputy commander at Echo Flight, Colonel (Ret.) Walter Figel, Jr., has also insisted that UFOs were not involved, and adds that his version of this event has been distorted by both Robert Salas and Robert Hastings in order to give the impression that an actual UFO was involved. He asserts very strongly that no UFOs were involved, nor were UFOs ever reported.

  Robert Salas’ commander at Oscar Flight, Frederick Meiwald, insists that he doesn’t even believe in UFOs — a strange comment to make in light of Salas’ insistence that a UFO took out the missiles at Oscar Flight during an incident that emptied completely the security command post of all armed personnel in order to face down this threat. One would probably expect the commander of Oscar Flight, after experiencing such a watch, would have changed his opinions regarding UFOs, and yet, it did not.

  It is a remarkable and shameful measure of journalism in the world today that the press has largely ignored the insistences of these primary witnesses that no UFOs were involved with any equipment failures at Malmstrom AFB in March 1967, preferring instead to rest their reporting with the prevarications of people like Hastings and Salas. People need to hold these men accountable for the paranoia they profit from, the lies they tell, the many lives they have been prepared to reduce in stature for their own aggrandizement, and the reputations they have consciously set out to diminish.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 20, 2010 13:00 popoludní

  Komentár: 

  Som priaznivec UFO-teda zaujimam sa o toto tema..a podla vlastnej skusenosti viem,ze sa stava pravidlom,ze pri pozorovani nie je k dispozicii -kamera,alebo fotoaparat..no ale tieto akoze svedectva od Americanov..kde su? nevidim tiez ziadne foto..bud som blbec,alebo neviem co..preco su vzdy fotky, videa rozmazane a dokonca aj vtedy,ked by sa malo jednat o zabery spravene nasou vyspelou technikou?..prinajmensom cudne..kolki uz prezentovali 100 perc.videa ,fotky..ale tie akoby vpodstate nic neukazovali-len rozmazane body a cmuhy..divne

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 09, 2012 19:20 popoludní

  Komentár: 

  Podle mne je jediný pořádně zdokumentovaný pokus mimozemštánu o komunikaci či útok Bitva o Los Angeles z roku 1942...Z toho dne jsou i fotky a dokonce jedno video.Doporučuji přečíst nějáký článek o této události.

 

 

Top