Obrázok používateľa CEZ OKNO
Bývalý úředník ministerstva zahraničí Číny říká, že mimozemšťané žijí mezi námi

To samé říkají i čínští vědci, totiž, že mimozemšťané žijí mezi lidmi. A tvrdí to i penzionovaný úředník ministerstva zahraničí Sun Schili, který je nyní prezidentem beijingské badatelské společnosti UFO. Sunovo setkání prvního druhu se odehrálo v roce 1971, když byl poslán do vzdáleného místa během „kulturní revoluce“ mezi lety 1966-1976, aby podal zprávu o vysazování rýže. Jednou, když se plahočil na poli, jeho pozornost zaujal světlý objekt na nebi, který opakovaně stoupal a klesal.

Sun nejprve předpokládal, že tento jev nějak souvisí se zpravodajským monitorovacím zařízením studené války – což byla v té době rozumná dedukce, avšak později, poté, co si přečetl zahraniční materiály o pozorování UFO, věděl, že se setkal s tímto jevem. Když tento objekt dosáhl nejvyššího bodu budovy, ukázalo se najednou sedm bílých světel, rozprostřených kolem vnějšího okraje objektu. Sun ovšem není jediným odborníkem v zemi, který bere tato pozorování vážně. Podle vysoce uznávaného Shen Shituana, raketového vědce, prezidenta beijingské Vesmírné univerzity a váženého ředitele vládou podporované Čínské asociace výzkumu UFO, každá zpráva o mimozemském setkání stojí za zkoumání.

„Některá z těchto pozorování jsou skutečná, některá jsou podvodem a s ostatními je to nejisté,“ řekl Shen Shituan. „Všechny jevy stojí za prozkoumání,“ dodává.

Výzkum UFO (v souladu s etikou) by mohl pomoci urychlit vývoj nových forem energie pro vysokorychlostní přepravu, energie neomezených zdrojů bez znečištění a bez závislosti na fosilních palivech, tvrdí Sun Schili, prezident vládou schválené asociace výzkumu UFO s 50 000 členy.

Světla, která tenkrát pozoroval, se rychle ztratila, až svítilo jen jedno velké, které rychle a neočekávaně zmizelo.

Shen Shituan nepopírá zprávy o UFO/ET jako jeho protějšci na západě ve vědecké komunitě, dokonce ani tvrzení jednoho dělníka, že mimozemšťané přišli do jeho domu v Beijingu, když byla přítomna jeho žena a dítě a odjeli s ním 265 km východně a zpět za pouhých pár hodin.

Nejznámějším případem únosu v Číně je ten, který se stal mladému farmáři Meng Zhao Guo z Wuchangu poblíž Harbin v provincii Heilongjiang. V červnu 1994 Zhao Guo a dva další farmáři, pracující u těžebního kempu Red Flag, uviděli něco neobvyklého poblíž Mount Phoenix. Následovalo bizarní setkání, včetně toho, že byl Zhao Guo zasažen nějakým paprskem světla, jakož i údajně prožil únos a sexuální spojení s mimozemskou ženou.

Meng Zhao Guo

Zhao Guo, místní pracovník ze severovýchodního města Wuchang, vysvětluje, že mu bylo 29 let, když porušil svůj manželský slib poprvé a naposledy s mimozemšťankou neobvykle robustní postavy.

„Měřila asi 3,3 metrů a měla šest prstů, ale jinak vypadala úplně jako člověk.“ Říká. „Své ženě jsem to řekl hned nato, nebyla tak rozzlobená“.

Během září 2003 Zhang Jingping, beijingský badatel UFO, který měl k dispozici psychology a policejní techniky, podrobil v Beijingu Zhao Guoa hypnóze a vyšetření na detektoru lži. Zhang naznačil, že výsledky testu ukázaly, že unesený mluví pravdu. Uvedl také, že lékaři došli k závěru, že jizvy Zhao Guo „nemohly být způsobeny běžným zraněním nebo operací.“ Meng Zhao Guo, skromný farmář s pouhými pěti lety základní školy také řekl, že nikdy neslyšel o UFO nebo ufologii předtím, než ohlásil svůj zážitek.

Australský vědec Bill Chalker, zabývající se UFO a pobývající v Číně, podnikl rozsáhlé rozhovory s profesorem Chen Gongfu, který řídil případ Meng Zhao Guoa. Požádal mě, zda bych jeho výzkum nepřeložil a uveřejnil v západním tisku.

Zkoumání případu Cao Gonga a jeho kontaktu s ET

V prosinci 1999 Cao Gong, muž ve středním věku z Beijingu, naznačil Billu Chalkerovi, že byl unesen mimozemšťany a odletěl s nimi do Qinhuangdao v jejich UFO. „Vypadali jako lidé, ale měli velké ruce a byli velmi bledí“, řekl Cao. Uvedl, že se v jejich létajícím talíři setkal s nějakou čínskou dívkou. Vyšetřování začalo v dubnu 2000 a vedl jej Zhang Jingping. Prvním krokem byla hypnóza. Badatel Zhang pozval slavného psychologa ze Suzhou a požádal ho, aby vedl hypnózu za pomoci Caoa, aby si na celý incident vzpomněl. Pak přivedli Caoa do Beijingu do úřadu pro veřejnou bezpečnost a dali jej na detektor lži. „Testem prošel“, říká Zhang. Podle Caoa, který je ředitelem soukromé školy v oblasti Fangshan, se v létajícím talíři potkal s nějakou čínskou dívkou, která vypadala na 13 let. „Mimozemšťané vyléčili její nemoc v létajícím talíři,“ tvrdil. Aby tu dívku našel, přivezl Zhang Caoa do tangshanského úřadu pro bezpečnost v červenci 2000. „Policista sestavil počítačový portrét dívčiny tváře podle Caova popisu“, říká Zhang. V listopadu 2002 vedl Zhang skupinu studentů z beihangské univerzity a vydal se na výlet do Qinhuangdao, kde chtěl pátrat po záhadné dívce. „Zbyly jen úzké záblesky naděje, že dívku najde s pouhým portrétem z počítače“, říká Zhang. Přijeli do okresu Qinglong na severu Qinhuangado a začal se svým hledáním naslepo mezi místní populací o 400 000 osob.

„Překvapivě jsme nalezli klíč již druhého dne našeho bádání. Jeden starý muž z této oblasti poznal dívku na našem obrázku,“ říká Zhang. Brzy poté dívku našli. Bylo jí 15 let. Zhang ji přivezl zpět do Beijingu, aby se setkala s Cao Gongem. Cao ji identifikoval, jako dívku, kterou viděl v UFO. Zhang na tomto případu dělal tři roky.

Tento případ byl fascinující a já jsem byl šťastný, že i v Číně jsem byl schopen diskutovat podrobně o případu, který Zhang Jinging a ostatní badatelé vyšetřovali a také jsem měl možnost mluvit osobně s Cao Gongem.

V Beijingu naštěstí Bill Chalker zajistil překlad od Ireny, vynikající překladatelky a průvodkyně. Chalker a Irena pracovali na podrobném překladu tohoto případu.

Přes 400 členů Dalianské společnosti UFO mají vysokoškolský diplom. V Dalianské společnosti UFO 90% ze 400 členů má vysokoškolský diplom. „Je pro nás vzrušující využívat vědu k dešifrování pozorování UFO“, řekl Zhou Xiaoqiang, generální tajemník beijingské společnosti UFO.

Ve skutečnosti úředně registrovaná asociace UFO v Číně má 50 000 členů, ale někteří odhadují, že aktuální počet lidí, co se zajímají o UFO v Číně, je pravděpodobně 10 miliónů.

V Číně vychází časopis, dvouměsíčník, v nákladu 400 000 kopií, který se věnuje UFO. Konzervativní, státem řízená média také hlásí pozorování UFO na rozdíl od západních vládních organizací, které jako svou politiku popírají dokazatelné kontakty mezi lidmi a mimozemšťany. Nadšenci UFO v Číně se domáhají podpory vědců a navázání styku s mlčenlivou armádou, aby poskytli jejich práci vědeckou důvěryhodnost.

„Pokud někde přeletí mimozemská loď, je to velmi dobrý důvod začít chápat, proč jsou zde, proč přicházejí k nám, jaké jsou jejich vztahy mezi námi a jimi,“ říká Zhang Jingping.

Wong je předsedou hongkongského prosperujícího klubu UFO, který zkoumá „UFO nebo laicky létající talíře.“

Tento klub se schází jednou měsíčně a zkoumá témata jako mimozemské civilizace a mimozemské filosofie.

„Abychom pochopili jev UFO, potřebujeme mít širší vědomosti v různých disciplínách“, říká Albert So, profesor univerzity v Hong Kongu, člen klubu UFO. „To se týká matematiky, fyziky, historie, filosofie, parapsychologie a tak podobně.“

Paul Chen (Seattle Exopolitical Examiner) 26. 1. 2011

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

marec 15, 2011 11:06 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Lekno
    Leknoapríl 03, 2013 11:44 dopoludnia

    Komentár: 

    Vsade chceme iba dostavat, mat zisk.
    Výzkum UFO (v souladu s etikou) by mohl pomoci urychlit vývoj... tu by som dodal aj: naucit sa zit v mieri a vzajomnej pomoci

 

 

Top