Obrázok používateľa CEZ OKNO
ČLEN EVROPSKÉHO PARLAMENTU PŘEDSTAVUJE DEKLARACI K UKONČENÍ UTAJOVÁNÍ UFO/ET

18. června 2010, sedmnáct členů parlamentu EU vedených italským členem Mariem Borghezim údajně podepsalo a projednávalo „Deklaraci o odtajnění dokumentů UFO“ a apelují na členské státy, aby odhalily dokumentaci týkající se UFO a ukončily jeho utajování. Deklarace EU uvádí, že evropský parlament „uznává, že v roce 1978 na 33tém valném shromáždění OSN se formálně právoplatně připustily otázky UFO.“


Již v té době, 18. 12. 1978, valné shromáždění OSN přijalo Rozhodnutí 33/426, kde se říká, že „Valné shromáždění zve zainteresované členské státy, aby podnikly vhodné kroky ke koordinaci na národní úrovni vědeckých studií a vyšetřování mimozemského života včetně neidentifikovaných létajících objektů (UFO) a informovali Generálního tajemníka o těchto pozorováních, výzkumu a vyhodnocování těchto aktivit.“ (OSN - dokument symbol A/DEC/33/426, 1978)

K dnešnímu dni – téměř o 32 let později – Valné shromáždění OSN nepodniklo žádný praktický krok k realizaci Rozhodnutí 33/426.

Zdá se, že evropští členové parlamentu podporující tuto rezoluci jsou nepřátelé Bilderbergerů a Trilaterálů infiltrovaných v evropském parlamentu. V listopadu 2009 Mario Borghezio kladl otázky o nominacích účastníků Bilderbergerů a Trilaterálů a jejich stoupenců ohledně postů prezidenta EU a ministra zahraničí EU.

Oficiální text deklarace EU o odtajnění dokumentace o UFO

0057/2010

Písemně vyhotovená deklarace o odtajnění dokumentace o UFO
Evropský parlament

s ohledem na Článek 4, 179,180 a 189 smlouvy o funkci Evropské Unie, s ohledem na směrnici 128 těchto pravidel pro postup

A: vzhledem k tomu, že v roce 1978, 33. valné shromáždění OSN formálně uznalo UFO jako oprávněnou otázku,

B: vzhledem k tomu, že v roce 1993 byla zkoncipována rezoluce italským fyzikem Tulliem Reggem a kterou se snaží rozšířit na evropské úrovni, vyšetřovací pravomoc toho, co je pouze vládním tělesem prověřujícím UFO (SPRA, která se nyní stala GEIPAN – francouzská ufologická společnost) byla projednávána v parlamentu.

C: vzhledem k tomu, že mnoho členů vědecké komunity projednávalo otázky UFO a odsoudili systém zakrývání informací o tomto tématu,

D: vzhledem k tomu, že studie materiálu sesbíraného vládou všech členských států měla základní vědecké a technologické důsledky,

1. Považuje za podstatné sestavit vědecké centrum pro analýzy a rozšiřování vědeckých dat soustředěných do dnešního dne různými evropskými tělesy a vládami;

2. Požaduje, aby se archivy o UFO otevřely a záznamy byly odtajněny členskými státy a tak poskytly veřejnosti a masmédiím přístup k plnému rozsahu dokumentace o tomto tématu.

3. Instruovat jejího prezidenta, aby doporučil tuto deklaraci spolu se jmény podepsaných stran zasedací radě, komisi a vládám členských států.

Mario Borghezio a agenda proti odhalení Bilderbergerů

Borghezio pracoval na odhalení přítomnosti frakcí Bilderbergerů a Trilaterálů v evropském parlamentu. Bilderbergerové a Trilaterálové jsou obojí kluby, které zaměstnávají politické tvůrce, mediální exekutivu, osobnosti, politiky a veřejné úředníky, aby realizovali proti-odhalovací taktiky přijaté interní skupinou vlastníků podstatného majetku včetně hlavních představitelů finančních skupin Rothschildů a Rockefellerů a britských a holandských královských domů.

Akce Borghezia za odhalení Bilderbergerů a Trilaterálů infiltrovaných do evropského parlamentu je dobrým znamením pro jeho pečlivě a čestně a pravdivě orientovanou agendu o deklaraci o odhalení UFO.

Kurt Nimmo, Infowars, 14. 11. 2009


Mario Borghezio, člen evropského parlamentu "vhodil tento týden bombu" na půdu evropského parlamentu, když se ptal během sezení v Bruselu na nominace Bilderbergerů a Trilaterálů ohledně postů prezidenta EU a ministra zahraničí EU.

„Je možné“, ptal se Borghezio, „že si nikdo nevšiml, že 3 členové často navštěvují setkání Bilderbergerů a Trilaterálů? Myslí, že potřebujeme použít pravidla průhlednosti, tak často zde zmiňované našemi institucemi. Potřebujeme jasně konstatovat, zda tito lidé jsou kandidáty svých vlastních politických sil nebo zda jsou prostě kandidáty okultních skupin, které se scházejí za zavřenými dveřmi, aby rozhodovali o záležitostech přes své lidi.“

Zmínění kandidáti jsou: Jan Peter Balkenende, David Miliband a Herman Van Rompuy.

Holandský premiér Balkenende pořádal schůzku Bilderbergerů v hotelu Westfields Mariott v Chantilly, Virginie 5.-8. června 2008. Jak se zmínil Paul Joseph Watson 22. května tohoto roku, holandská ambasáda skrývala fakt, že Balkenende se zúčastnil elitních rozhovorů.

David Miliband, současný ministr zahraničí pro záležitosti Spojeného království Británie, je činný v otázce prosazování „reforem životního prostředí“ a globalistické agendy na změnu klimatu. V roce 2006 prosadil myšlenku uhlíkových obchodních „kreditních karet“ pro každého. Je přesvědčen že je to „ideální materiál“ pro post vysokého zástupce unie pro zahraniční záležitosti a bezpečnostní politiky EU. Miliband šel do Oxfordu a byl na Kennedyho škole s důvěrnými vazbami na anglo-americké elity. Jeho otec Ralph, byl věhlasný marxistický intelektuál.

Herman Van Rompuy je také současný premiér Belgie a člen Výboru Královské koruny. Van Rompuy také prosazuje globalistickou „zelenou“ agendu.

Van Rompuy přijal pozvání Etienna Davignona, aby se zůčastnil schůzky, protože diskreditace skupiny Bilderbergerů dosáhla legendárního statutu a to, co je řečeno na těchto schůzkách, nikdy neuniklo.

Ve skutečnosti, díky slídilům jako je Jim Tucker a Daniel Estulin, mnohé z toho, co se od Bilderbergerů dozvěděli, právě uniklo.Jak vyhodnocovat deklaraci Maria Borghezia o odhalení UFO v parlamentu EU

1. Politická integrita a odhalení - kvůli dřívějšímu veřejnému odsouzení Maria Borghezia Bilderbergerů a Trilaterálů a jejich proti-odhalovacích frakcích v evropském parlamentu, se zdá, že je méně pravděpodobné, že se deklarace o odhalení kooptuje stejnými anti-odhalovacími silami, které kooptovaly odhalení UFO ve Velké Británii na ministerstvu obrany. Měli bychom však připomenout, že v současnosti již 17 ze 345 členů parlamentu EU podepsalo deklaraci za odhalení UFO.

2. Jednoznačný sponzor proti Bilderbergerům a proti Trilaterálům – zdá se, že deklarace za odhalení UFO není řízena žádnými anti-odhalovacími silami Bildergergerů ani Trilaterálů. Examiner.com oznámil v článku „Minulé britské uvolnění zpráv o UFO zničí budoucí zprávy o UFO, aby se vyhnulo vládní konspiraci UFO“ jak ministerstvo obrany Británie, tak ministerstvo obrany Spojených států uskutečňují agresivní politiku proti odhalování.

Také v článku o Obamově poradci (John Podesta) Examiner.com naznačil, neochotu odhalovat zdokumentované přelety UFO nad Kapitolem.

Jedním ze základních důvodů politiky Obamovy administrativy může být hluboká infiltrace do jeho administrativy jedinci Bilderbergerů a Trilaterálů stojících proti odhalení, jako je Zbygniew Brzezinski, zakladatel Trilaterálů a jeden z Obamových rádců z 80tých let.

Dokonce i britský premiér David Cameron naznačil své důvody, proč neodhalovat. O něm se předpokládá, že se v letech 2006 a 2008 zúčastnil schůzek Bilderbergerů.

3. Deklarace EU za odhalení a denverská iniciativa o hlasování o zřízení komise pro mimozemské záležitosti – dvě současné iniciativy, které se objevily, mají důvěru a příslib uveřejnit odhalení mimozemské přítomnosti. Denverská iniciativa o hlasování o komisi pro mimozemské záležitosti se nyní posunula na listopad 2010, na generální volby v Kolorádu.

18. 6. 2010

Alfred Webre

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

Rubriky: 
júl 01, 2010 13:14 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa chvilka
  chvilkajúl 01, 2010 14:35 popoludní

  Komentár: 

  Keby som bola najbohatsia a najmocnejsia na svete, tiez by som sa bala niekoho, kto by mohol ponuknut mojim otrokom dostatok energie, potravin, zariadeni na zlepsenie zdravia, prace, vyskumu...

  Tak co sa divime elitam? Najistejsim krokom, ktory mozu urobit je - vyhlasit mimozemsku civilizaciu za potencialnu hrozbu, utajovat fakty, prip. pachat zverstva na vlastnom obyvatelstve v ich mene. Spomenme dvojicky, hacknute bezbecnostne systemy atd. To su stare osvedcene taktiky, ktore funguju dodnes.

 2. Obrázok používateľa Johny
  Johnyjúl 01, 2010 16:49 popoludní

  Komentár: 

  dobrý komentár, čistá pravda... je vidieť, že máš oči otvorené, keby bolo viacej takých ľudí :)

 

 

Top