12 ROKOV CEZ OKNO, ďakujeme za priazeň a podporu

V najbližších dňoch budeme testovať nový design portálu, ospravedlňte občasnú nedostupnosť (najmä v nočných hodinách), vďaka za porozumenie

     

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Další důstojník amerického letectva mluví o vyřazování raket od UFO

Kanada, Toronto, ZNN (Zland Communications NewsNetwork) | Objevuje se více důkazů, týkajících se toho, jaká míra utajení je uvalena na americké letectvo, na jejich vlastní důstojníky. Zřejmě to slouží k omezení veřejného přístupu k informacím o neautorizovaných vletech do zakázaných vzdušných prostor a neoprávněného vyřazování jaderných hlavic letouny neznámého původu.


ZNN se dozvěděl, že ještě další zástupce odpalovacího velitele ICBM (mezikontinentální balistické střely) vyšel na veřejnost, aby popsal nejen své vzpomínky o neoprávněném vyřazení jaderných hlavic na americké jaderné instalaci, ale také že mu bylo řečeno, aby tento incident nikdy nezmiňoval.

Na základě tohoto incidentu a jemu podobných: Existuje dostatečný důkaz domnívat se, že tu jde o jakési neregistrované, ale zorganizované formy chování, které pošpiňují celou super-strukturu americké vlády, její armádu a zpravodajské služby – že tu existuje důkaz nejen o odpírání veřejného práva na pravdu, ale odpírání přístupu k těmto věcem.


Zdá se, že důkazy převládají ve prospěch této hypotézy. Nejenže je narušování vzdušného prostoru neidentifikovanými vzdušnými jevy nad jadernými stanicemi v USA rozsáhlé, ale služebně nejstarším důstojníkům amerického letectva bylo řečeno jejich nadřízenými, aby nikdy o těchto záležitostech nemluvili.

Tito důstojníci – nehledě na hrozby a zastrašování – nyní vystupují na veřejnost, navzdory tomuto jasnému utajování touto super-strukturou. Tentokrát je v centru této kontroverze letecká základna v Minot v Severní Dakotě. Minot má již svou historii incidentů spojených s UFO.

Události vyřazování jaderných střel v Minot, ale i na ostatních jaderných střediscích, kolidují s hlášením o přítomnosti letounu neznámého původu, jak popisovali mnozí důstojníci, kteří obsluhovali instalace jaderných zbraní na středovýchodně USA během 60. let. Můžeme uvést vyprávění penzionovaného kapitána Davida D. Schindele jako prvního poručíka a zástupce velitele bojové raketové jednotky 742. skvadrony, 455. strategické raketové perutě v Minot, který vyšel na veřejnost, aby popsal nejen to, jak mu bylo řečeno na instruktážní poradě, že posádka předešlé noci prožila jakési neobvyklé okolnosti, kde se některé hlavice „vypnuly z pohotovostního režimu“, ale i to, že byli naváděni k tomu, aby o tom nikdy nemluvili.

V článku badatele Roberta Hastingse, Hastings cituje z přední strany novin příběh z Daily News z roku 1966 o tom, že se nad základnou Minot objevil létající talíř. V tom samém článku také popisuje potvrzující výpověď bývalého kapitána Schindele.

Nyní penzionovaný Schindele řekl: „Vzpomínám si, že když jsme byli další ráno po službě a přijeli jsme na velitelství, snažil jsem se dotázat muže z řízení bezpečnosti letu, který mně řekl, že o tomto incidentu nemůže mluvit. Bylo to tenkrát, když můj velitel mě také informoval, že přijal dobře míněnou radu během mé přestávky dole na zemi, abychom o této události nikdy nemluvili.“

Tento zvláštní vzorec vzdušného narušování letouny neznámého původu, kryjící se s vyřazováním jaderných střel a se svorkami na štábní mapě pozorování, se nyní spojuje.

Vzdušná narušení z roku 1954 na letecké základně Maxwell v Alabamě, Malmsrom v Montaně, Wursmith v Michiganu v roce 1975, Walker v Novém Mexiku a Warren ve Wyomingu, jsou dobře zdokumentovaná. To jsou však jen některé z invazí, které badatelé odhalili, kolik dalších jich je, o kterých ví Pentagon a které jsou nepozemské?


Je pravda, že tyto podivné incidenty je těžké pochopit. Avšak armádní utajování a záhadné kulturně-politické mlčení obklopující tyto události a i ostatní incidenty jsou dokonce ještě více udivující. Úplné mlčení vlády Spojených států o těchto věcech ale poskytuje jasný důkaz, že vláda a armáda něco tají. Pokud letectvo Spojených států tvrdí, že UFO není hrozbou národní bezpečnosti, pak proč je důstojníkům amerického letectva, kteří taková setkání hlásili řečeno, aby mlčeli? Navíc odkud pramení tyto direktivy a strategie? Vyzařuje z toho dobře zorganizovaná forma prolhanosti. Dvě události mohou sloužit za poučný příklad toho, co můžeme popsat jako formu ústavního podvodu. Při komunikaci s americkým letectvem a při odpovědi na otázky ke kompromitovaným jaderným hlavicím bylo ZNN řečeno Vicky Steinem z kanceláře pro kontakt s veřejností amerického letectva, že nebude komentovat záležitosti přesahující běžnou prezentaci údajů amerického letectva na jejich internetových stránkách. Chatrná, ne-li nešikovná reakce na velmi vážnou věc stran podstatného tvrzení o kompromitovaných jaderných hlavicích letounem neznámého původu – jasně nehorázná záležitost národní bezpečnosti.

V jiné konverzaci NORAD (Severoamerické velitelství protivzdušné obrany) a jejich námořní důstojník pro vztahy s médii poruč. Reskond James pro ZNN naznačil, že si jsou vědomi washingtonské tiskové konference z roku 2010, na které důstojníci amerického letectva popisovali mnohonásobné narušení vzdušného prostoru UFO nad jadernými středisky v USA; protože však to byla „záležitost amerického majetku“, zdůraznil pro ZNN, obdrželi jsme jen nemastné, neslané obecné vyjádření o UFO.

Toto téma, na které je uvaleno mlčení, se znovu objevuje ve znepokojující výpovědi bývalého šéfa divize pro nehody a vyšetřování – odvětví Federálního úřadu pro letectví (FAA) ve Washingtonu, Johna Callahana. Callahan mluví o setkání pořádaném s Reaganovým vědeckým týmem, kde bylo FBI a CIA 17. listopadu 1986, aby prodiskutovali incident japonských linek, let číslo 1628 s UFO zachyceným na radaru.

Callahan, vyšší důstojník FAA, byl pak kategoricky instruován, že se tento incident nikdy neodehrál a schůzka se nikdy nekonala. Abychom ještě jasněji zdůraznili zákeřnou povahu amerického utajování obklopující UFO, uznávaný astronaut a pilot amerického letectva Gordon Cooper uvedl během rozhovoru: „Mnoho let jsem žil s tajemstvím, s utajováním, uvaleným na všechny specialisty v astronautice. Nyní to můžu prozradit. V USA, naše radarové přístroje zachycují objekty, které nám jsou neznámé. A existuje tisíce svědeckých zpráv a hromada dokumentů, která to dokazuje, ale nikdo je nechce zveřejnit.“

Cooperovy poznámky demonstrují, že otázky pokračují a točí se kolem toho, jak je americká vláda neprůhledná, vyhrožuje zastrašováním vůči svým vlastním zaměstnancům a 65 let mlčí o záležitostech UFO, což působí na ústavní práva občanů.

Americká vláda musí být dotlačena vystoupit na veřejnosti a otevřeně zahájit odhalení o všech důkazech v této věci; prohlédnout svědectví svých vlastních důstojníků a definitivně připustit, že byla vědomky či nevědomky součástí dosti dlouhé generace lhářů.

Musí být nabídnuta amnestie všem a každému jedinci uvnitř armády a zpravodajské komunity, kteří si přejí vyjít na veřejnost se svými zkušenostmi nebo se svým podílem utajování.

Severoamerická média musejí nechat stranou své zlenivělé, korporační svědomí a dát se do práce odhalovat každý aspekt zakrývání UFO.


Bývalí důstojníci amerického letectva, jako kpt. Schindele, kpt. Robert Salas, pplk. Dwynne C. Arneson a mnoho dalších, kteří věrně sloužili Americe, si zaslouží, aby byli vyslyšeni.

24. 9. 2012

http://news.exopoliticsinstitute.org/index.php/another-us-air-force-offi...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Američtí důstojníci letectva podali svědectví o UFO!
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/americti-dustojnici-letectva-...


október 20, 2012 21:40 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top