Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dopis Davidu Ickovi

Právě jsem dočetl knihu „The Biggest Secret“ a mám nutkavý pocit Vám napsat jistou informaci, kterou se ve svém výzkumu zabýváte. Asi 8 let jsem byl nešťastně ženatý se ženou, o které jsem nedlouho po našem manželství zjistil, že je negativní entitou v lidské formě, se schopností měnit tvar. Při několika příležitostech jsem ji viděl se několikrát přeměňovat.

Z našeho soužití se narodily tři dcery, dvě z nich jsou podobné své matce. Během let našeho manželství se moje tehdejší žena věnovala satanistickým rituálům a podobným praktikám za účelem vyvolávat a vzývat negativní entity. „Vedlejší efekt“ těchto zhoubných praktik byl, že se zaplétala do manifestace mnoha entit, které byly nakonec schopny se objevit kdekoli si přála, aniž by je přivolala rituály. Pro mě tato noční můra neskončila, dokud jsem se s ní v roce 1985 nerozvedl.

Neschopen zbavit se nechtěných „návštěvníků“ jsem s nimi často mluvil, abych vůbec rozlišil, kdo jsou a co chtějí. Tyto entity byly chladné, hrubé a bez jakéhokoli soucitu. Bez výjimky všechny nenáviděly a opovrhovaly lidmi a často mluvili o dlouhodobé agendě, o převzetí planety pro sebe. Považoval jsem tuto samozvanou rasu za vysoce znepokojující a varující, ale nebyl jsem si jist zda mluvily pravdu nebo mě jednoduše balamutily ze škodolibosti. Často mluvily o místech jako Draco a Orion a při několika příležitostech jsem zažil setkání s entitou, na kterou se odkazovaly jako na vůdce. Byl bez pochyb tou nejhroznější entitou, se kterou jsem se vůbec dostal do kontaktu a jednou se tato bytost prohlásila za jednoho z těch, kterým náboženství říká Satan nebo Ďábel.

Mezi mnoha dalšími věcmi mě tyto entity řekly, že nejsou jen mimozemskou formou života na této planetě (mnozí z nich se prohlašovali za inkarnované do lidské formy po celá tisíciletí, aby vykonávali svůj dlouhodobý úkol). Bylo mi řečeno, že další různí mimozemšťané se zde inkarnovali, ale z jiného důvodu.

Přestože byly plny nenávisti, pohrdání a odporu vůči lidským bytostem, byly tyto negativní entity ke mně překvapivě civilní. Když jsem se jednou zeptal, proč tomu tak je, bylo mi řečeno – k mému velkému údivu – že je to proto, že nejsem člověk.

„Tvé tělo je lidské, ale tvá duše nikoli,“ tohle mi řekl jeden z členů těchto entit. Dále mi řekli, že nejsem jedním z jejich druhu a že s nimi nemám nic společného, ale byl jsem na této planetě mimozemšťanem tak jako jsou oni. Nakonec jsem zjistil, že je to pravda, když jsem jednou objevil svůj duchovní původ.

Když jsem četl Vaši knihu... mnohé z těchto zážitků jsem měl a mnoho věcí, které mi byly řečeny mimozemskými entitami mně dávaly dokonalý smysl a jsou pro mě nyní komplexními.

Jméno na žádost autora neuvedeno

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

David Icke: Najvyššie Tajomstvo
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/najvyssie-tajomstvo


Rubriky: 
november 10, 2011 18:38 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa ĎURO.G
  ĎURO.Gnovember 11, 2011 11:55 dopoludnia

  Komentár: 

  ...potom si sa zobudil...

 2. Obrázok používateľa Dominika*
  Dominika*november 11, 2011 13:09 popoludní

  Komentár: 

  On sa zobudil , ale ty ešte spíš.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 11, 2011 17:47 popoludní

  Komentár: 

  pekne si mu to napisala

 4. Obrázok používateľa ĎURO.G
  ĎURO.Gnovember 11, 2011 17:54 popoludní

  Komentár: 

  ...keď myslíš:-))

 5. Obrázok používateľa Anonym11
  Anonym11november 11, 2011 17:13 popoludní

  Komentár: 

  Jasneee. Po obyvacke sa mu premavali diabolske entity a sialena zenska..susedia sa nestazovali na ramus?....akoze odtial potial....

 

 

Top