Obrázok používateľa CEZ OKNO
INFORMÁTOR LAURA MAGDALENE EISENHOWEROVÁ

Ve veřejném prohlášení Laura M. Eisenhowerová, prapravnučka bývalého prezidenta Dwighta Eisenhowera (1890-1969), odhalila snahy si ji získat mezi dubnem 2006 do ledna 2007 do tajného projektu kolonie na Marsu. Vysvětlení paní Eisenhowerové o tom, že byla zaměřena sledováním prostřednictvím cestování času a že byla manipulována zkušenými zpravodajskými agenty napojenými na projekt kolonie na Marsu, poskytla v rozhlasovém rozhovoru pro www.ExopoliticsRadio.org a také v rozsáhlém psaném prohlášení na stránkách paní Eisenhowerové. Ki´Lia, vzdělaná umělkyně ve Standfordu, futuristka a kolegyně paní Eisenhowerové, poskytla potvrzující svědectví o snahách získat Lauru do tajné lidské kolonie na Marsu, pro ty, co přežijí.

Údajný důvod tajné kolonie na Marsu je, že má poskytnout azyl přeživší civilizaci lidské rasy ze Země, při plánovaném použití vyhlazovací techniky (jako je např. HAARP, nebo bio-zbraně) nebo při přirozeném kataklyzma (jako sluneční erupce), které by mohly zapříčinit depopulaci Země.

Při odhalování plánů této tajné kolonie na Marsu se Laura a Ki´Lia objevily, aby se zapojily do rostoucího kádru nezávislých informátorů odhalujících tajné technologie a skryté operace týkajících se mimozemsko-amerických, vojensko-zpravodajských agentur a bezpečnostních entit.

Odhalení Laury Eisenhowerové a Ki´Lii potvrzuje nezávislé odhalení informátora, který učinil advokát Andrew D. Basiago. Mluvil o skrytém vládním sledování zájmových politických osob používajících technologii cestování časem. Jejich údajná tvrzení jsou také shodná s odhaleními učiněnými Basiagem, který praví, že se v roce 1981 dvakrát teleportoval ze střediska CIA v El Segundo v Kalifornii na tajnou vojenskou základnu na Marsu, poprvé sám a podruhé ve společnosti agentky CIA Courtney M. Hunt.

Laura, mimozemšťané a Eisenhowerův odkaz

Laura Eisenhowerová, která procestovala nezávisle přes 20 měst ve Spojených státech a v zahraničí, vyvinula širokou základnu vědomostí o hranicích zdraví, přírodních systémů, alchymie, metafyziky a dávné historie a také získala diplomy a osvědčení v přírodním léčitelství a stavebnictví. Je jakási mytologická kosmoložka, globální strategik, jasnovidný léčitel, obhájkyně Země a umělkyně.

Když uváděla své odhalení o kolonii na Marsu napsala: „Můj prapradědeček prezident Ike, který byl také armádním generálem, který vedl Spojenecké síly k vítězství nad Hitlerem, bojoval se zlými zkorumpovanými mocnostmi na Zemi a tím převzal jednu z největších výzev pro sestavování nového scénáře světa. Když jsem vyrostla, uvědomila jsem si, že mám tento boj, který má kořeny v historii, dokončit. Když padl Hitler a nacisté ztratili moc, entity, včetně těch mimozemských, však nepadly. Pokračovaly v získávání lidí a vytvořily smlouvy s lidmi, kteří byli součástí této rasy patriarchální a globální elity, která chce řídit věci skrze taktiky strachu, kontroly a v potlačování Sofie nebo podstaty tzv. „Divine Feminine.“ (božské ženskosti).

Cestování časem: jak byla Laura zaměřena tajným projektem kolonie na Marsu

Ve svém prohlášení Laura uvádí podrobnosti o tom, jak se jí agent X, její hlavní „manager“ z tajného projektu kolonie na Marsu, nakonec přiznal, že „věděl o mně z mnoha nesčetných zdrojů, které se překrývaly jeden s druhým – od Svobodných zednářů, Templářských rytířů až po tuto skrytou větev vlády, která stála za vytvořením mise na Mars. Pochopili mě na základě dálkového nazírání a pomocí zařízení na cestování časem a také se zdálo, že lidi nabírají ze Svobodných zednářů, Templářských rytířů, kteří si byli dobře vědomi Magdaleniny (Máří Magdalena, pozn. překl) cesty. Zdá se, že jsou všichni nějak spojeni, ale někdo toho využívá a snaží se zůstávat o krok vepředu v tom, jak přirozeně se nám mohou otevřít, co se týče setkání se s Unií. Nevěděla jsem o něm, že byl agentem několik měsíců, než začal náš vztah a později jsem zjistila, že to byli oni, kdo jej poslali, aby mě našel, bylo to vše připraveno.“

Ki´Lia, která pracovala jako kvalifikovaná, inovativní a multidisciplinární konzultantka v designu s mnoha slavnými průkopníky, potvrzuje pozadí toho, jak paní Eisenhowerová byla zaměřena jako vhodný subjekt stínovou skupinou na tajnou kolonii na Marsu za použití cestování časem a exotických zaměřovacích technik.

Ki´Lia říká: „Po letech přátelství, na jaře 2006 ve Washingtonu, jsem ji potkala s jejím novým partnerem, kterému budu říkat agent X. On tvrdil, že se zná archetypně jako Josef z Arimatie/Osiris/Orion a přátelil se s různými mezičlánky tajných společností jako jsou Templářští rytíři a Svobodní zednáři. On a Laura rychle zformovali intimní vztah a já jim pomáhala řídit obřady „Divine Union“ (božské unie, spojení), kterými procházeli. Agent X prozradil, že jeho skupina ji identifikovala skrze pokrevní linii, po mateřské linii, prapravnučky 34tého prezidenta Spojených států Eisenhowera a spojeneckého velitele, který porazil Hitlera.

Také ji znali podle její údajné jedinečné inkarnace Magdalény/Sofie/Isis (dokonce, když byla malá, mnohá psychická média ji poznávala). On také řekl, že jeho skupina se zajímala o její dvojčata – syny, o kterých věděli, že jsou Romulus a Remus (zakladatelé Říma) a archetypy hrdinných dvojčat v mayském proroctví. Měli seznam mužských partnerů, se kterými by mohla být v možné časové linii a on byl jedním z nich. Zaměřili se na ni (zvláště na její srdce) a na tyto muže skrze elektromagnetické nebo psychické zbraně a vskutku se mnoho mužů snažilo celkově zničit jí život. Agent X připustil, že jemu (jakož i jeho rodičům) byl implantován čip a tím došlo k mnohačetné poruše osobnosti, která se týkala náhlého robotického a hrubého chování. Tohle je typický profil někoho, kdo byl vystaven dobře zdokumentovaným experimentům MK-ULTRA a zneužívání mezigeneračním okultním rituálem.“ (MK-ULTRA je kódovaný název pro projekt CIA, jehož cílem bylo získat možnost řídit myšlení pomocí drog, pozn. překl.)

Ki´Lia z toho vyvozuje, že: „Jejich údaje o Lauře a jejím partnerovi byly očividně sesbírány skrze zařízení časového nazírání (čemuž oni říkají „zrcadlo“ nebo „kostka“ z Orionu) nebo možná skrze dálkové nazírání nebo dokonce za pomocí cestování časem – všechno je součást jejich kádru přísně tajných technologií (již odhalených v množící se literatuře o černých projektech).

Časová linie tajného projektu Mars

Paní Eisenhowerová, která je matkou dvojčat, píše o vývoji svého vztahu s „agentem X“ během období, kdy se jí pokoušeli získat do tajného projektu Mars. Laura říká: „Srpen 2006. Plán byl, že se přestěhuji do Raleigh v Severní Karolíně a my budeme žít spolu a všechny tyhle věci vymyslíme, jak mě agent X přesvědčoval, a že moje představy a mise nezůstanou nepovšimnuty. Takže jsme se přestěhovali. Po příjezdu se věci drasticky posunuly. Vždy, když se Mars vynoří znovu, necítím se bezpečně. Cítila jsem, že tenhle Mars, to byla mise vytvořená ze skryté agendy, která si přála přerušit naší jednotu a kontrolovat ji – aby naše jednota byla využita pro jejich nekalé záměry v širším schéma věcí, aby mohla asistovat při znovuosídlení civilizace. Tak jsem to zkrátka vnímala, protože se jeho chování často měnilo a výrazně kolísalo a ztrácel se mnou kontakt, nabíralo to panického rázu a intenzity ohledně těchto misí.“

Ki´Lia dokumentuje organizaci agenta X tajného projektu Mars. Ki´Lia píše: „Můj vědecký a obchodní profil nebyl rozsáhlý, ale jako rychlá multidimenzní žákyně jsem si mohla okamžitě vypátrat klíčové spojence a tu nejlepší technologii chování. Spojila jsem se s významnými, bohatými lidmi při mnoha různých podnicích, ale stále jsem se dotazovala, proč k sakru se všemi jejich konexemi mě do toho chtěli zatáhnout. Dobrá, agent X poznal mé vůdčí schopnosti a vizionářské dovednosti a chtěl, aby fondy přicházely skrz jeho důvěrné spojence, aby dosáhl nějaké rovnocenné základny se svými staršími poradci.“

Sny a tajný projekt kolonie na Marsu

Paní Eisenhowerová vysvětluje roli svých snů při snaze uprchnout ze spárů tajného projektu kolonie na Marsu, kteří se ji snažili získat.

Píše: „Po celou tu dobu se otázka Marsu stávala hlasitější a hlasitější. Ki´Lia a agent X pracovali na plánech, aby se tato mise mohla uskutečnit, ale ona si uvědomila, že jeho plány byly pochybné, založené na mých pozorováních a tak se mohla jen pokusit více v tom pátrat. Ona i já jsme spolu hovořili více a více a tak jsem ji naplnila pocitem, jak to vidím já. Bylo jasné, že on se stal obětí ovládání mysli. Dokonce jsem měla sny a předtuchy, že něco se má stát a v jednom snu jsem byla v poutech vzata do nějaké lodě a nějaký hlas mi říkal, že si musím vybrat mezi tím, jestli chci být s nimi, nebo zůstat na Zemi a že mi nebudou škodit, ale zcela jistě mě budou kontrolovat.

Zvolila jsem Zemi, z lodi jsem vypadla a dopadla do oceánu a byla jsem sama v naprosté tmě. Zkoušela jsem se s tou lodí spojit znovu a vyletěla jsem do vzduchu, abych s nimi komunikovala a pochopila více, avšak hrom a blesky zastřely mou schopnost vidět loď a já spadla zpět do vody. Pak se odehrálo nějaké bláznivé seskupování planet, které mě obklopily: nějaké organické světlo naplnilo mou bytost a já věděla, že jsem se rozhodla pro Gaiu (Zemi), která byla spojená s mým vědomím toho, proč jsem tu. Zároveň jsem měla přirozeně protikladnou reakci, že budu celou tu dobu kontrolovaná, takže jsem věděla, že to byla moje jediná volba.

Svůj sen jsem řekla agentu X a on z toho byl nervózní, ale zůstali jsme spolu zatímco jej stále pozoruji, mám zlomené srdce. Věděla jsem, že jim ho ztrácím. Řekla jsem, že nechci jít na Mars, dokonce i když na Zemi budou katastrofy a já cítila sebejistotu, to zvláště po tom snu, ale on řekl, že musím, a když ne, tak mě unesou. Jeho chování se zhoršovalo a zhoršovalo až se začal zabývat různými druhy vyhrožování smrtí a již nebyl způsob, jak by se vytrhl z jejich spárů nebo aby zůstal na Zemi se mnou.“

Tajný projekt Mars a „Divine Feminine“

Ki´Lia

O následcích odpojení se od projektu tajné kolonie na Marsu po lednu 2007, paní Eisenhowerová píše: „Ki´Lia a já jsme objevily, že aby tajná kolonie na Marsu mohla řídit svůj potenciál, potřebovali Magdalénu – Isis a Osirise, kteří Mars osídlí nebo moc Svatého Grálu, což znamená „královskou krev“. Po mnoha přečtených knihách za celý svůj život mně to potvrdilo, že tohle je má identita, nikoli jen esence – všechno začalo dávat smysl, ale způsobem, který byl pro mě těžký. Věřím, že dojde k osvobození od jejich řízení, kterým nás drží tak dlouhou dobu uvězněné.“

Americké tajné základny na Marsu a inteligentní život na Marsu

Výpověď Eisenhowerové a Ki´Lii o tajné kolonii na Marsu projektované pro civilizaci lidské rasy, která přežije, je věrohodná v kontextu nezávislého důkazu informátora týkající se tajné přítomnosti Spojených států na Měsíci.

Nyní existuje nezávislý důkaz informátora o tajných základnách Spojených států na Marsu. Právník státu Washington a prezident Společnosti pro výzkum anomálií na Marsu, Andrew Basiago, původně zapojený do tajného výzkumu a vývoje projektů prováděném americkou obrannou agenturou potvrdil svou tajnou teleportaci na americké základny na Marsu a setkání s inteligentním mimozemským životem na Marsu. Basiago potvrzuje, že „Spojené státy vysílají pomocí teleportace jedince na Mars již po desetiletí a vyprávějí hrůzu nahánějící a děsivé výlety, které podnikli na Mars v roce 1981“, poté, co byl přemluven tam jet, protože byl teleportován jako dětský uchazeč v projektu Pegasus (tajný vládní projekt z roku 1968 zabývající se cestování časem a teleportací, pozn. překl.). Basiago také veřejně potvrdil, že se v roce 1970 ve společnosti svého otce setkal se třemi astronauty z Marsu ve středisku Curtiss-Wright Aeronautical Company ve Wood Ridge v New Jersey, zatímco ti na Marsu byli na kontaktní misi na Zemi a setkali se s pracovníky amerického vesmírného prostoru.

Alfred L. Webre, 10. 2. 2010

Překlad Karel Rašín

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz

marec 09, 2010 23:59 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Hazard
  Hazardmarec 10, 2010 13:26 popoludní

  Komentár: 

  Čistá ryža... Buď je to pravda alebo má niekto megabujnú fantáziu...
  Vyzerá to ako výňatok z nejakej scifi literatúry - mohla by to byť dobrá kniha :)

 2. Obrázok používateľa Rene
  Renemarec 10, 2010 16:38 popoludní

  Komentár: 

  Deje sa vselico, to co vidime vo filmoch ohladne zakulisnych tahov je len nepatrny zlomok, toto je tiez dobry serial
  http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/project-mannequin

 3. Obrázok používateľa Targett
  Targettapríl 16, 2010 19:57 popoludní

  Komentár: 

  To vůbec nemusí být sci-fi ! Pozoruji už delší dobu snímky z Marsu, a to, co se tam objevuje, člověk jen nevěřícně zírá. Je tam neuvěřitelné množství kostí,lebek a dokonce i celých bytostí (některé vypadají jak roboti). Dále je všude rozházeno plno všelijakých trosek, připomínající části strojů a přístrojů. Navíc je tu mnoho všelijakých staveb z různých materiálů, včetně skalních domů. V určitých částech Marsu jsou shluky gigantických rostlin podobné klečovitým borovicím. A také řeka a jezero !!! kde je vidět, že je tam voda. Přes tu řeku je dokonce vidět brodícího se robota značné výšky. Na jiných snímcích je patrná důlní činnost nějakých samohybných strojů, a na jiných jak velcí roboti nahání něco jako lidem podobné bytosti, a trhají jim hlavy. Obojí pak zahodí jako nějakou mršinu. Těch bezhlavých těl nebo hlav bez těl jsem viděl na více snímcích. Až ten s tím robotem mi odpověděl, co se tam děje. Na jiném snímku to zase vypadlo, že je tam nějaké hromadné popraviště. Obrovská plocha byla poseta nesčetnými mrtvolami. Bylo dokonce k rozeznání, že měli na sobě různě barevné šaty. Někteří se jevili s tmavou kůží, jiní byli světlí jako u nás běloši. Navíc mě zaujaly snímky, kde se jakoby pohybovali v písku pod povrchem obrovští červi (ani bych se nedivil, pokud si režisér filmu Duna napřed prohlédl fotografie z Marsu dřív, než jej ten film napadlo točit), a na jiných se zase objevuje bytost něco mezi pštrosem a slepicí. Na snímcích jsou zachyceny i různé fosilie obrovských hadů, něco jako divokých prasat a různých hrozivě ozubených bestií...

 4. Obrázok používateľa Ryziak
  Ryziakmáj 01, 2011 20:22 popoludní

  Komentár: 

  Tak to by som si kukol mas link ?

 5. Obrázok používateľa dana
  danamáj 02, 2011 10:14 dopoludnia

  Komentár: 

  ahoj!odkial to mas? aj ja chcem vidiet!

 

 

Top