Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak je to s vyzbrojováním vesmíru

Plukovník Philip Corso, styčný důstojník Národního bezpečnostního výboru za Eisenhowerovy administrativy, bývalý zpravodajský důstojník a náčelník Vojenského oddělení pro výzkum a vývoj, pod velením generála Artura Trudeaua, byl zodpovědný za tajnou distribuci mimozemské technologie do soukromého sektoru. Vybíral vhodné korporace a příslušné osoby, které motivoval při vývoji reverzního inženýrství a pozdějšího uplatnění mimozemských technologií.


Corso jako vysoký důstojník a každým coulem voják zaujímal k mimozemské přítomnosti negativní stanovisko, cítil ohrožení a bezpečnostní problém a podporoval rozvoj Strategické obranné iniciativy (rozmisťování zbraní ve vesmíru).

Kniha „The Day After Roswell“

Nemuseli jsme sestřelovat tisíce sovětských válečných hlavic a Sověti se nikdy doopravdy prvořadě nezajímali o antibalistickou smlouvu, protože věděli, že oni nezahájí první úder, a to ani my. Obě velmoci věděly, kdo byl skutečným cílem naší Strategické obranné iniciativy a nebyly to žádné mezikontinentální balistické rakety ani jednoho z nás. Bylo to UFO a mimozemské vesmírné lodě, které si o sobě mysleli, že jsou nezranitelné a neviditelné, které si poletují v naší atmosféře, vrhajíce se dolů, aby ničili naší komunikaci s elektromagnetickými impulsy praskáním, létaly kolem našich letadel, kolonizovaly náš měsíční povrch, mrzačily dobytek na své vlastní hrozné biologické experimenty a dokonce unášeli lidské bytosti na své lékařské testy a hybridizaci druhu. A co bylo horší, museli jsme je nechat to dělat, protože jsme neměli žádné zbraně, kterými bychom se bránili.


Tyto bytosti nebyly přátelskými mimozemskými bytostmi, které by přišly osvítit lidstvo. Byly to geneticky upravené humanoidní automaty, klonované biologické entity, které de facto těžily z biologických druhů na Zemi pro své vlastní experimentování. Nebyli jsme schopni se bránit, proto jsme je museli nechat vměšovat se tak, jak si přáli. A to byla část toho, čím se musela pracovní skupina zabývat. Vyjednali jsme s nimi jakýsi druh kapitulace, protože jsme s nimi nemohli bojovat. Nadiktovali si podmínky, protože věděli, čeho jsme se obávali nejvíce, bylo to jejich odhalení. Skrývání pravdy a pravda se stala naším nepřítelem. Odhalit pravdu se stalo zbraní. Skrývali jsme pravdu a EBE toho využívali proti nám až do roku 1974, kdy jsme poprvé sestřelili mimozemskou loď nad leteckou základnou Ramstein v Německu.

Po mnoho let se snažili narušovat náš vesmírný program, ať již to bylo Merkury, Gemini, Apollo nebo dokonce i Space Shuttle (raketoplán). Motali se kolem našich kosmických kabin, které cestovaly vesmírem, narušovali naše vysílání a vysílali impulsy elektromagnetického praskání tak, jak jsme to dělávali my sovětským letadlům, když jsme je zachytili na radaru a vysílali jsme jim do sluchátek a do sonarové technologie tak masivní šum, že křičeli bolestí. Ale když to samé nám dělali EBE, neměli jsme žádnou odezvu. To bylo ještě před Strategickou obrannou iniciativou.

Jakmile jsme rozjeli a testovali naše vysokoenergetické lasery umístěné ve vesmíru, chovaly se tyto lasery jako blesk tehdy v noci z 3. července na 4. července 1947, tak že úplně přerušily elektromagnetické vlny propagátorů ve vesmírné lodi, létající nad Roswellem, že piloti nemohli udržet kontrolu svých vlastních strojů. Nakonec jsme si uvědomili, že co se pak stalo, byla jakási přirozená verze vyspělého paprsku částeček šumu, který vlastně sundal UFO, i když se snažilo uniknout. Když jsme rozmístili naši vyspělou zbraň na paprsky těchto částeček a zkoušeli je na naší oběžné dráze, aby to všichni viděli, EBE věděli a my jsme věděli, že máme svou obranu planety na svém místě.


Gorbačov, věřte tomu nebo ne, tím byl také potěšen, protože prezident Reagan garantoval, že USA také nastaví svůj obranný štít i kolem Sovětského svazu. Ano, oba vedoucí si potřásli rukama a veřejně se objali… Ale když Spojené státy a Sovětský svaz souhlasily na začátku 80. let, že nebudou proti sobě bojovat nad tímto územím nebo že bude sloužit toto teritorium jako spolupráce k vítězství nad společným nepřítelem, byli jsme neporazitelní. Teď, když se náš raketoplán spojil se sovětským Mirem a astronauti společně sdíleli hlt vodky ze svých plastikových trubic a vyhlíželi ven do těch nejvzdálenějších vesmírných prostor, věděli, že je kolem nich elektronický štít. Těsně před červencem 1947 si armáda nejasně uvědomovala, že jsme na sklonku potencionálního jaderného kataklyzmatu, odtáhli havarované vesmírné plavidlo z pouště u Roswellu a využili jeho součásti, stejně tak jako jeho osádka chtěla zužitkovat nás.

Philip Corso

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Star Trek versus Solar Warden – skutečná vesmírná flotila
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/star-trek-versus-solar-warden...


Autori: 
máj 10, 2012 20:57 popoludní
 • krát komentár

1 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Laci
  Lacimáj 12, 2012 10:30 dopoludnia

  Komentár: 

  Mám taký pocit, že už je to tu.
  Song "Hrozba z vesmíru" sa zrejme stane hitom tejto i nasledujúcej sezóny.
  Ja osobne vrelo odporúčam aj pesničku:
  "Ako to urobiť tak, aby sme to sami chceli..."
  http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie-nwo/ako-to-urobit-tak-aby-sme...

 

 

Top