Obrázok používateľa CEZ OKNO
Milton W. Cooper: PROJEKT APOLLO A UFO

V počáteční době vesmírných letů a následujících přistání na Měsíci byl každý start rakety provázen mimozemskými létajícími objekty. Posádka Apollo viděla a nafilmovala jednu měsíční základnu, které dali krycí název „LUNA“. Na fotografii jsou kopule, kuželovité velké stavby, které připomínají sila. Na snímcích je lze zřetelně rozeznat. Je možno vidět též obrovská vozidla tvaru T, která za sebou zanechávala na měsíčním povrchu hluboké brázdy, a také jsou na nich vidět velké i malé mimozemské létající objekty.

Oficiální program vesmírných letů je opět fraškou, v jejímž rámci jsou na něj doslova vyhazovány obrovské sumy peněz.

Alternativa 3 je skutečnou realitou a nikoliv jen Science Fiction. Mnozí astronauti Apollo byli touto zkušeností hluboce otřeseni a jejich život a jejich pozdější výpovědi jsou reflexem rozsahu těchto zkušeností a také vlivu mlčení, které jim bylo nařízeno. Bylo jim nařízeno přísné mlčení pod hrozbou trestu smrti, která pak byla opisována výrazem „nutnost“. Jeden astronaut nicméně hovořil s britskými producenty, kteří natočili film o Alternativě 3 a potvrdil pravdivost všech vznesených obvinění.

V knize „3. alternativa“ byla totožnost astronauta zamaskována pseudonymem „Bob Grodin“. Tvrdilo se, že v roce 1978 spáchal sebevraždu. To nemůže být v žádném případě potvrzeno a já věřím, že mnoho takzvaných skutečností v této knize jsou dezinformace. Jsem přesvědčen, že je to výsledkem nátlaku, který byl na autory vyvíjen, aby byl neutralizován jakýkoliv účinek, který vyvolala britská televize svým zveřejněním a uvedením filmu o Alternativě 3.

Z vlastní zkušeností a z ostatních pramenů mohu potvrdit, že kniha „3. alternativa“ se ze 70 % opírá o pravdu. Připouštím, že dezinformace byla pokusem zpochybnit informace uveřejněné britskou televizí. Pravost těchto informací je možno lehce vyvrátit manévry, které má tajná organizace USA k dispozicí, a také prohlášením, vydaným pod názvem „Eisenhowerův dokument“, který líčí organizaci MJ 12 jako nutný plán pro ochranu USA.

Jakmile počala technologická výměna s mimozemšťany, dostala se nám do rukou technologie, která předčí naše nejodvážnější sny. Létající stroj s názvem „Aurora“ se nachází v území 51 a jsou s ním pořádány pravidelné lety do vesmíru. Jedná se o jednostupňovou raketu TAV (Trans Atmospheríc Vehicle). Může se vznést ze startovací dráhy dlouhé 12 km, stoupat na vysokou oběžnou dráhu Země a zase přistát na původní dráze.

V současné době vlastníme jeden létající objekt na atomový pohon, podobný mimozemskému, který je přechováván v oblasti 4 v Nevadě. Naši piloti již v tomto létajícím objektu podnikli meziplanetární lety a navštívili v něm Měsíc, Mars a další planety.

Byli jsme obelhání o pravém charakteru a přírodě Měsíce a planet Marsu a Venuše a rovněž tak o stavu technologie, kterou v dnešní době vlastníme.

Na Měsíci jsou území, kde se daří rostlinnému životu a jeho barvy se mění podle ročního období. Tento jev, vyvolaný změnou ročního období, probíhá proto, že Měsíc nám i Slunci neukazuje stále jednu a tutéž tvář, jak se tvrdí. Existuje území, které se v každém ročním období vynořuje z temnoty a na tomto území existuje rostlinný život. (Totéž potvrdil George Adamski ve své knize „Uvnitř vesmírných lodí“. Jeho tvrzení pak bylo doloženo fotografií z jedné sondy vyslané ze Země. Fotografie byla zvětšena vojenskou výzkumnou organizací USA NASA a na snímce je zřetelné vidět, že Adamski říkal pravdu. Pozn. překl.)

Na Měsíci byly zřízeny umělé rybníky a jezera a v atmosféře Měsíce je možné pozorovat oblaka, která byla na filmovaná. Existuje také přitažlivost Měsíce a člověk se může na jeho povrchu dobře pohybovat i bez skafandru, pokud se podrobil dekompresi, jako např. před ponořováním se do vody.

Měl jsem možnost vidět fotografie a jejích část byla rovněž uveřejněna v knize Freda Stecklinga „Odkryli jsme cizí základny na Měsíci“.

Milton W. Cooper

Překlad byl pořízen z německého textu. Praha 1993


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

november 25, 2012 21:05 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa barbus
    barbusnovember 26, 2012 22:14 popoludní

    Komentár: 

    Doporučujem prečítať si knihu od Leslieho Watkinsa Alternatíva 3. Dá sa stiahnuť z Ulozto.cz.Pojednáva o divadielku,ktoré na nás hrá NASA pretože ich dnešné technológie sú neuveritelné...kniha je o tom ako už v 70-tych rokoch podnikali cesty na Mars.

 

 

Top