Obrázok používateľa CEZ OKNO
Nad Uralem byl sestřelen neidentifikovaný objekt

Pochmurná zpráva připravená ruským Velitelstvím vesmírných sil (VKS http://structure.mil.ru/structure/forces/cosmic.htm) obíhající dnes v Kremlu praví, že jedna z jeho jednotek vzdušné obrany operující ve stavu „vysoké pohotovosti“, umístěná osadě Uržunka blízko Čeljabinsku, vypálila střelu a zničila http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/ „neidentifikovaný kosmický objekt“ ve výši 20 km, ten vybuchl a způsobil rozsáhlé a masívní škody a zranil přes 500 lidí.


Čeljabinsk, jedno z nejdůležitějších průmyslových center ve státě, je hlavním městem a správním střediskem Čeljabinské oblasti Ruska, a leží na severozápadě oblasti, 210 km jižně od Jekatěrinburgu, na východě pohoří Ural, na řece Miass, na hranici Evropy a Asie, a má 1,3 miliónu obyvatel.

Rusko ve stavu vysoké pohotovosti po sestřelení neidentifikovaného objektu, při incidentu zraněny stovky lidí

Jak praví zpráva VKS, tato letecká obranná jednotka při útoku na UFO použila systém S-400 „Triumph“, který prezident Putin nařídil rozmístit na hranicích Ruska na podzim minulého roku http://rt.com/politics/russia-air-defense-modernization-483/

Systém S-400 Triupmh http://en.wikipedia.org/wiki/S-400_(SAM) je protiletecká zbraňo nové generace, schopná odpálit tři různé typy raket. Systém byl zkonstruován k zachycování ničení rušících letadel, radarových letadel, výzvědných letadel, strategických nosičů, raketových střel a balistických raket středního doletu.


Ruští vojenští analytikové oznamují, že Triumph je schopen vysledovat současně více než 100 cílů v dosahu více než 600 km a zničit až 12 cílů v různých vzdálenostech.

Stav zvýšené pohotovosti letecké obranné jednoty, která vypálila na UFO, byl, jak praví tato zpráva, vyhlášen z důvodu projevu premiéra Medveděva na ekonomickém fóru konaném v sousedním krasnojarském kraji http://english.ruvr.ru/2013_02_15/Russia-s-economic-prosperity-impossibl..., jak se v podobných situacích vždy dělá pro ochranu ruských politických a vojenských vůdců.


Policie v čeljabinské oblasti, jak praví zprávy RT http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/, dostala po tomto sestřelení UFO rozkaz k vysoké pohotovosti a zahájila „Operaci Pevnost“, aby ochránila životně důležité infrastruktury, a obyvatelům bylo úřady naléhavě doporučeno, aby vzali děti ze škol a zůstali pokud možno doma.

Podle zprávy se v čeljabinské oblasti nyní hemží přes 20 000 příslušníků ruských vojenských sil http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/, a krajské ministerstvo pro mimořádné události údajně vyhlásilo, že jev byl sprchou meteoritů http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/.

Místní obyvatelé však spekulují http://rt.com/news/meteorite-crash-urals-chelyabinsk-283/, že šlo o pád vojenského letadla nebo výbuch rakety, a obyvatelé města Emanžilinsk asi 50 km od Čeljabinsku viděli letící objekt, který náhle vzplanul, rozpadl se a spadl na zem, a nad městem pak visel černý oblak. Svědkové z Čeljabinska nyní uvádějí, že vzduch ve městě „páchne po střelném prachu“.


Nejzlověstnější v této zprávě VKS je tvrzení, že „neidentifikovaný kosmický objekt“, který byl sestřelen a zničen nad Čeljabinskem, „zrychlil“ do naší zemské atmosféry z dráhy „přesně podobné“ dráze asteroidu 2012 DA14 http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2013/02/201321212834710672.html, který se má dnes přiblížit nejblíže k naší planetě a ta uvidí tento 130 000tunový kosmický balvan ze vzdálenosti 27 700 km – což je zhruba třetina vzdálenosti Země – Měsíc.

I když tato zpráva VKS neříká výslovně, že tento „neidentifikovaný kosmický objekt“ byl inteligentně ovládán, ruští analytikové vesmírných zbraní přesto uvedli, že jeho trajektorie se vyžaduje „extrémní analýzu“, aby bylo možno plně vysvětlit jeho „bezprecedentní chování a účinky“, včetně rozsáhlé škody, kterou těleso způsobilo, jak se můžeme dočíst zde: http://en.ria.ru/science/20130215/179484907.html

„Budovy v celé čeljabinské oblasti byly poškozeny tlakovými vlnami a sonickými výbuchy… v továrně na zinek v Čeljabinsku po nárazu tlakové vlny částečně spadla střecha a zeď...“

„Střecha nespadla, ale poškození je významné. Okna jsou rozbitá, některá vyražena i s rámem, řekla mluvčí univerzity agentuře RIA Novosti. Spadly i některé stropní obklady, dodala. Okna byla rozbita aspoň v tuctu škol a třech nemocnicích, jak oznámilo Ministerstvo pro mimořádné záležitost. Střecha čeljabinského zimního stadionu byla rovněž poškozena.

„Elektrárna v Jižnouralském okrese má rozbito 10% oken, ale bez vlivu na její funkčnost“, oznámil ruský dodavatel energie Inter RAO.


Jak jsme dříve oznámili v našem článku „Rusko přikazuje Obamovi: Řekněte světu o mimozemšťanech, jinak to učiníme my“ http://www.whatdoesitmean.com/index1649.htm (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusko-vyzyva-usa-reknete-svet..., pozn. red.)

Sorcha Faal, 15. 2. 2013

http://www.whatdoesitmean.com/index1658.htm

February 15, 2013 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Meteority v Rusku
http://www.stream.cz/video/793996-meteority-v-rusku

Ruský ministerský předseda nežertoval – měl na mysli ruský dokument o MIB
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusky-ministersky-predseda-ne...


Autori: 
február 16, 2013 23:47 popoludní

 

 

Top