Obrázok používateľa CEZ OKNO
OBAMŮV PORADCE ŘÍKÁ, ŽE ZDOKUMENTOVANÉ PŘISTÁNÍ UFO/ET V AMERICKÉM KAPITOLU „by mohlo destabilizovat společnost“

Willbur „Will“ Allen, bývalý zaměstnanec Bílého domu a inženýr Air Force One za vlády prezidentů Ronalda Reagana, George Bushe a Billa Clintona, uvedl, že Everett Bellamy (odborný asistent děkana georgetownského právního centra) zastupující Johna Podestu, který je členem fakulty v georgetownském právním centru a bývalým náčelníkem štábu Bílého domu za prezidenta Clintona (1998-2001) a předsedá Obamovu tranzitnímu týmu mu řekl, že častá UFO a mimozemšťané a jejich přelety a přistání na americkém Kapitolu, které je Allen schopen fotograficky zdokumentovat za pomocí vysoké rozlišovací schopnosti by mohly, kdyby byly veřejně rozšiřovány, „destabilizovat společnost“ a naléhal na Allena, aby upustil od svých aktivit dokládat tyto přelety a přistání UFO/ET.

Ironií je, že 14. 11. 2007 na tiskové konferenci v národním tiskovém klubu, John Podesta sám volal po veřejném zkoumání jevu UFO, když uváděl, že „na to je zákon“.

Allen je profesionální fotograf, který prošel výcvikem ve fotografii a fotografických analýzách ve filmových laboratořích CIA a vyráběl fotografie pro hlavní nahrávací společnost jako je DefJam.

Allen svá prohlášení učinil v rozhlasovém pořadu ExopoliticsRadio.org.

Allenovy analýzy UFO létajících nad a přistávajících na střeše amerického Kapitolu 16. 7. 2002 byly pořízeny 50 let ode dne 16. 7. 1952, kdy bylo UFO vyfotografováno nad americkým Kapitolem poprvé. Allenovy fotografie ze 16. 7. 2002 jsou dokonce spolu s pozorováním UFO a přistáním na americké senátní budově a washingtonském Monumentu k nahlédnutí zde: http://www.ufodc.com/

V rozhovoru Allen, který vyrůstal po vojenských základnách Spojených států a nyní obývá Wasninhgon DC prozradil, že když mu bylo pět let, navštívila jej nějaká skupina „čtyř až pěti šedých mimozemšťanů ve stříbrných oblecích“, kteří do něj vpravili implantát. Toto zařízení zůstalo během celých let jeho vojenské kariéry a služby v Bílém domě neodhaleno a nyní mu signalizuje, aby se vypravil na určitá místa ve Washingtonu DC, kde je pak instruován, aby fotografoval mimozemskou loď a zaměstnance, kteří vstupují do P-51, zakázaného vzdušného prostoru Capitol Hill skrze hyperdimenzionální hvězdné brány při extrémně vysokých rychlostech. Allen, který oznámil některé z těchto přistání UFO policii v Kapitolu uvádí, že policie mu řekla, že jeho fotografie o přistáních UFO potvrzují i jejich důstojníci, kteří se s tím také setkali.

Allen věří, že jeho fotografie, které jsou velmi kvalitní, dokládají, že nějaké inteligentní civilizace stály za přistáním z 16. 7. 1952 a za přelety nad Kapitolem z 16. 7. 2002. Tyto přelety UFO pokračují do současnosti. Allen uvádí, že tato civilizace s ním komunikuje a navádí jej k pořizování fotografické dokumentace jejich přistání na Kapitolu, a že jsou to „šedí a lidští hybridé.“

Dokumentování všudypřítomných jevů UFO/ET

Skrze vyspělou fotografickou analýzu Allen sestavil dimenzionální podrobnosti mezi jevy UFO (1) objevující se v roce 1944 jako tzv „Foo Fighters“; (2) jevy UFO/ET nafilmované společností Walt Disney u Lincon Memorial 26. 7. 1952; (3) jevy UFO/ET přelétávající nad americkým Kapitolem 16. 7. 1952 (a během července 13.-29. 1952 ve Washingtonu DC); (4) jev UFO/ET létající nad americkým Kapitolem o 50 let později 16. 7. 2002; (5) jev UFO/ET objevující se nad washingtonským Monumentem 4. 7. 2002; (6) jev UFO/ET vyfotografovaný u amerického Kapitolu 17. 11. 2008; (7) jev UFO/ET fotografovaný jak se odráží na Buzz Aldrinově hledí, když se procházel po Měsíci během mise Apolla 16 (21-24. 3. 1972).

Podle Allenových analýz, každý z jevů UFO/ET zmiňovaných výše byl schopen dimenzionálního posunu do samo-vygenerovaných hvězdných bran. V rozhovoru Allen uvádí, že pokročilé fotoanalýzy jej vedly k závěru, že specifický jev UFO/ET z roku 1942 představuje celosvětový jev a záběry Apolla 16 se zdají, že jsou produktem těch samých hyperdimenzionálních bytostí – šedých a lidsko-hybridních civilizací, kteří mu signalizují, aby jejich rostoucí manifestace hyper-rychlostí zdokumentoval.

Přelety UFO/ET v červenci 1952 a červenci 2002

Allen si všímá některých rozdílů ve vládních reakcích na přelety UFO nad Wanshingtonem z roku 1952 a o 50 let později v roce 2002.

Podle jednoho zdroje „událost UFO z roku 1952 nad Washingtonem DC, také známá jako washingtonské třepotavé UFO, bylo sérií zpráv o neidentifikovaných létajících objektech mezi 13.–19. červencem 1952 nad Washingtonem DC. Toto nejznámější pozorování se odehrálo nepřetržitě po dva víkendy 19.-20. července a 26.-27. července 1952“.

Fotografie UFO nad americkým Kapitolem z roku 1952 byly uvedené na přední straně novin po celé USA. Dvě stíhačky, 26. 7. 1952, byly povolány nad Washington DC z vojenského letiště v Delaware. Popis událostí se shoduje s Allenovým popisem UFO, které má schopnost vygenerovat si hvězdnou bránu: „(26. července, 1952) Kapitán John McHugo byl naveden podle radarového pípání, ale nic neviděl i přes opakované pokusy. Avšak jeho poručík William Patterson viděl čtyři bílé „záře“ a tak je pronásledovali. Náhle se tyto „záře“ obrátily a obklopily stíhačku. Patterson se zeptal řídící věže na Národním letišti, co má dělat. Odpověď z věže byla „překvapivé ticho“. Čtyři objekty pak velmi rychle odletěly a zmizely.“

1. Robertsnova porota CIA z roku 1953 – uložila jakési virtuální embargo na pravdu o přítomnosti UFO/ET, zakázala veřejné odhalení UFO ve vládě, v médiích, na akademii, ve vzdělání, ve vědě a nařídila výsměch a sociální útlak zastáncům UFO. Jeden zdroj uvádí: „Mimořádně vysoké počty zpráv o UFO v roce 1952 znepokojily jak Air Force, tak CIA. Obě skupiny pociťovaly, že nějaký nepřátelská národ by mohl úmyslně zaplavit USA falešnými zprávy o UFO, čímž by zapříčinil masovou paniku a umožnil jim zákeřný útok. V září 1952 Kancelář vědeckého zpravodajství vydala memorandum Walteru Smithovi, řediteli CIA. Tam stálo, že „situace kolem létajících talířů... mají národně bezpečnostní důsledky... ve veřejném zájmu ohledně tohoto jevu... lhát o této možnosti, aby se vyhnulo masové hysterii a panice.“

2. Hyperdimenzionální přelety UFO/ET pomocí vysoké rychlosti – Podle názoru Allena na události přeletů z roku 2002 nad Kapitolem - se odehrály za pomocí hyper-rychlosti. Allen, který je střídavě naváděn signálem skrze svůj implantát, aby byl na specifickém místě a v čase a fotografoval UFO, dimenzionální přelety a přistání, tyto přelety dokumentuje.

Washington post uvedl zprávu o dvou stíhačkách F-16, které honily stejný typ UFO 26. 7. 2002, které bylo identické s tím z 26. 7. 1952, které pronásledovaly také stíhačky:

26. července 2002, Washington Post: F-16 stíhají neznámý letoun nad oblastí

Honička, 26. 7. 2002

Pro Reny Rogerse to bylo dost divné, že vojenské stíhačky letěly příliš nízko nad jeho domem ve Waldofru uprostřed noci. Zahleděl se tím směrem a byl zcela uveden do rozpaků.

„Byl to světle modrý objekt, pohybující se velkou rychlostí. Ta stíhačka byla těsně u něj, pronásledovala ho, ale objekt ji zanechal daleko vzadu. Řekl jsem sousedovi – hele myslím, že ty stíhačky pronásledují ten objekt.“

Vojenští důstojníci potvrdili, že byly vyslány dvě F-16 z Andrewsovy letecké základny pozdě odpoledne po radarovém kontaktu neznámého letounu ve vzdušném prostoru. Ale vysmáli se myšlence, že letouny honily podivný, rychlý, modrý neidentifikovaný létající objekt.

„Měli jsme jistou dráhu zájmu, tak jsme vyslali nějaká letadla,“ řekl major Douglas Martin, mluvčí Severoamerického vzdušného prostoru obranných sil v Kolorádu, který má zodpovědnost za protivzdušnou obranu amerického vzdušného prostoru. „Všechno bylo na obloze v pořádku, tak jsme se vrátili domů.“

Zároveň, vojenští důstojníci řekli, že nevědí, co vlastně stíhačky pronásledovaly, protože to zmizelo. „Existuje ještě jiný scénář, ale nevíme, zda to tak bylo,“ řekl major Barry Venable, mluvčí pro NORAD (Severoamerická protivzdušná obrana).

Radar podle vojenského důstojníka zaznamenal nízko a pomalu letící letoun včera, asi v 1 hodinu ráno. Operátoři nebyli schopni zbudovat radiovou komunikaci s neidentifikovaným objektem, a NORAD to potvrdil. Když vystartovaly z Adrewsovy základny F-16 nesoucí na palubě rakety vzduch-vzduch, neidentifikovaný letoun zmizel z radaru, řekl vojenský důstojník, který mluvil pod podmínkou zachování anonymity.

Piloti národní vzdušné gardy 113té vzdušné letky, kteří letěli na F-16 z Andrewsovy základny neoznamovali nic neobvyklého, jak řekli důstojníci z NORAD.

„Byl to rutinní start,“ řekl podplukovník Steve Chase, vyšší důstojník letky, který drží piloty a stíhačky na Adrewsově základně 24 hodin v pohotovosti a je zodpovědný za vzdušné incidenty jako součást systému letecké obrany zabezpečující Washington po útocích z 11. září. Reny Rogers je přesvědčen, že to, co viděl, nebyla žádná rutina. „Vypadalo to jako padající hvězda, ale bez plápolajícího ocasu“, řekl. „Nic takového jsem nikdy neviděl.“

Jaké jsou záměry šedých a lidsko-hybridních hyperdimenzionálních civilizací za jevem UFO?

Jak Examiner.com oznámil, Obamův tým zakrývá před občany dopad mimozemského odhalení na Bílý dům, ačkoli odtajnění UFO/ET se dostalo až na vysoké pozice Obamova tranzitního týmu, do veřejné agendy, za což byl s konečnou platností zodpovědný John Podesta, všechny zmínky o UFO/ET byly z webových stránek Obamova Bílého domu vymazány Obamovou administrativou.

Nyní se zdá, že Podesta byl důvěrně obeznámen s Allenovou dokumentací o pokračujících přeletech nad americkým Kapitolem v ochranné letecké zóně P-51. Zároveň, Podesta Allenovi přímo uvedl, že věří jeho dokumentaci o těchto přeletech a přistáních UFO.

John Podesta je vysoce postavený poradce Obamova tranzitního týmu a jedním z nejobeznámenějších lidí o UFO/ET přítomnosti. Můžeme se odůvodněně ptát, na jakém základě byla tato politika uzákoněna, že Obamův Bílý dům neposkytuje žádné odpovědi tisku? Je tato politika neodpovídat na žádné tiskové dotazy spojena s Johnem Podestou, který vyjádřil názor, že prokázané přelety UFO a přistání, o kterých mluví Allen, by mohly destabilizovat společnost?

Wilbur Allen

Jsou-li Allenovy fotoanalýzy, fotodokumentace a závěry správné, pak mimozemské civilizace stojící za jevem UFO, včetně podivných úkazů z roku 1944 „Foo Fighters“, třepetavých UFO z roku 1952, z července 2002 a z července 2008 nad Washingtonem DC a UFO z mise Apolla 16 z roku 1972 mohou být hyperdimenzionální „šedí a lidsko-hybridní mimozemšťané.“

Záměry těchto bytostí vůči lidstvu však zatím nebyly definitivně zjištěny.

Allen uvádí, že přítomnost UFO/ET může signalizovat nějaké spojení s rokem 2012.

Alfred Webre, 19. 5. 2010

Preklad Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

júl 08, 2010 20:15 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top