Obrázok používateľa CEZ OKNO
Oznámí Obama návštěvy UFO a kontakt s mimozemšťany v roce 2011?

Spekuluje se o tom, že Barack Obama má mandát (nebo podědil dědictví) odhalit přítomnost mimozemšťanů. Prezident již podněcuje nové zvěsti o mimozemském odhalení právě vrchním velitelem vojsk Spojených států. Jeden zdroj uvádí: „Všechny internetové noviny obdržely informaci od vládních zaměstnanců blízkých prezidentovi, že Barack Obama se má odhodlat a učinit důležité „čistě soukromé“ oznámení týkající se návštěv UFO a kontaktu Spojených států s mimozemšťany. Údajně i DARPA (Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů) dala tomuto tabu zelenou. Komentář prezidenta bude učiněn v dosahu jednoho měsíce. Náš zdroj tvrdí, že to ale nebude přímé připuštění návštěv UFO a kontaktu s mimozemšťany, ale že jeho komentář bude ve smyslu „blízkého“ připuštění takového kontaktu. Z toho, co chápeme, prezident má připustit, že existují „nějaké důkazy“ naznačující, že by se mimozemšťané mohli pokusit kontaktovat pozemšťany. Všechno z toho, co se říká, je součástí toho rozproudit program vedoucí k eventuálnímu připuštění o povědomí UFO a mimozemských návštěv hlavními světovými vládami v dosahu třech let.“

Existuje mnoho důvodů, proč by mohl být rok 2011 (nebo 2012 či i další léta) rokem, kdy vláda Spojených států konečně přizná, že více jak 60 let pracuje na vztazích s mnoha druhy mimozemských civilizací ve vesmíru.

Závěr č. 1: Spojené státy vše odhalí, protože mimozemšťané čelí tomu udělat to rovněž

Jako reportér zkoumám existenci a informace o zmiňovaném výboru mimozemských civilizací jako „pracovní hypotézu“ založenou na důkazu předloženém původně, nyní již zesnulým, Stanleyem Fulhamem a nyní také i jinými novými komunikačními kanály stejného galaktického vládního výboru. Sestavil jsem videorozhovor o citovaných komunikacích mezi galaktickým vládním výborem a bývalým španělským zpravodajským agentem NATO, který je také kontaktérem tohoto výboru vedle zesnulého Fulhama.

V rozhovoru tento bývalý španělský zpravodajský agent NATO uvádí, že byl 9. listopadu 2010 kontaktován jistým mimozemským zdrojem, který tvrdil, že tento výbor zastupuje a že on shromáždil mnoho zpráv o plánech mimozemského výboru, o kterých psal Stanley Fulham ve své knize „Challenges of Chance.“ Tento zdroj pak uvedl, že nad Manhattanem v New Yorku bude pozorováno 24. listopadu 2010 UFO, jako potvrzení pravosti této informace. Španělský zpravodajský agent NATO tuto předpověď zaznamenal ještě před 24. listopadem. Jak je vidět, ve skutečnosti existovalo 24. 11. 2010 rozsáhlé pozorování UFO nad New Yorkem natočené na videu. Protože se Stanleyemu Fulhamovi v listopadu urychlila rakovina, zdá se, že tento mezidimenzionální zdroj, který jak uvádí, zastupuje galaktický vládní výbor, přichází nyní s dalším jedincem s novými informacemi a předpověďmi potvrzujícími pozorování UFO. Podstata poselství tohoto výboru je, že mělo v lednu 2010 nastat mimořádné setkání členů tohoto výboru, kde se mělo rozhodovat o odložení zákona o nezasahování, protože se ekologická situace na Zemi tak zhoršila, že se blíží svému kolapsu a lidstvo není schopno samo současnou technologií tomu zabránit a zamezit vyhynutí druhu. Viz: http://www.exopolitika.cz/news/rada-8/ a také: http://www.exopolitika.cz/news/pozorovani-ufo-predpovezeno-na-leden-2011...

Tento výbor se rozhodl zakročit se svou vyspělou technologií (pravděpodobně Plejáďané) kolem roku 2015 (ne-li dříve) a vyčistit atmosféru Země. Výbor se také pokusí o projev světu, kde má vysvětlit svůj plán a to v roce 2014 v OSN (ne-li dříve). Jak Fulham, tak důstojník španělské zpravodajské služby NATO, se zmínili, že mezidimenzionální zdroje naznačují velké změny v sociální, finanční a vládní sféře mezi lety 2011-2014. Z dostupných důkazů se zdá, že galaktický vládní výbor má schopnost identifikovat a vytvořit hodnověrné zdroje pro další komunikaci.

Musím zmínit, že Fulhamova kniha je výsledkem 10-letého výzkumu a vzájemných vztahů se zdrojem spojeným s tímto výborem a obsahuje návrh plánu výboru na roky 2011-2015. V jeho posledním komuniké ze 6. prosince 2010 před svou smrtí Fulham zdůraznil prolomení konspirace mlčení Spojených států a Ruska o mimozemské přítomnosti, což je základní cíl galaktického vládního výboru. Fulham píše: „UFO a proces intervence bude mít následný dopad na vlády Spojených států a Ruska.“

Španělský zpravodajský agent NATO také uvedl, že mu bylo řečeno, že galaktický vládní výbor bude posílat komunikaci americké vládě v prosinci 2010 a bude na ni naléhat, aby se zapojila do mimozemské intervence a ekologického procesu vyčištění atmosféry. Zdá se, že toto je důvodem k úvahám o tom, že „Spojené státy vše odhalí, protože je k tomu mimozemšťané dotlačí.“

Závěr č. 2: Lidské vědomí bude mezi lety 2011-2012 pokročilé natolik, aby „umělo zacházet s pravdou.“

Vědci, jako je Dr. Carl Johan Calleman uvádějí, že začátkem března 2011 interdimenzionální portál v jádru našeho vesmíru zahájí vyzařování vln energie vědomí - osvíceného vědomí jednoty. Tyto vlny energie vědomí, osvíceného vědomí jednoty, jsou zprostředkovány skrze celý vesmír přes interdimenzionální portál v jádru naší galaxie (galaktická černá díra). Na naší mysl bude v roce 2011 vyzařována energie a je obklopena vlnami energie vědomí, osvíceného vědomí jednoty - a my, lidstvo, můžeme mít k ní přístup jednoduchými činy vůle a subjektivní, emocionální a vjemovou otevřeností.

Nedávné hlasování o veřejném mínění ukázalo, že 48% dospělých severoameričanů již věří tomu, že mimozemšťané navštěvují Zemi. Dr. Colleman píše: „Abychom začali, z toho, co víme, musíme přinést posun do jednoty vědomí, kde již déle lidská mysl nebude dominovat. My se jinými slovy staneme „průhlednými“ a já věřím, že je to ono specifické vědomí – vidění reality způsobem, který není separátní – po kterém mnozí touží. Nikoli jednotlivé vědomí, ale ono jedno, které přestoupí dualitu minulosti a pomůže lidským bytostem vidět jednotu všech věcí. Důvod, že tento druh jednoty vědomí může být pro planetu prospěšný a to i lidstvu je, že je jednotou, která vede k dokonalosti všech separací (mezi mužem a ženou, lidstvem a přírodou, vládcem a ovládaným, východem a západem apod.) Cítím, že bez manifestace takovéhoto posunu ve vědomí svět dříve či později dojde ke svému konci. Lidé s dualistickým a separátním vědomím jsou poněkud podobní rakovinovým buňkám v těle Země, co se týče jejího většího celku a budou posléze vytvářet kolaps jejího ekosystému. Pouze posun k jednotnému vědomí navždy zastaví nekontrolované využívání Země a na hlubší úrovni nás přiměje pochopit, že jsme součástí tvoření a potřebujeme žít s ní v harmonii. Ale nastane takový posun čistě automaticky?“

Závěr č. 3: Síly pro zveřejňování informací o ET v rámci vlády Spojených států budou získávat převahu

Vláda spojených států si může zvolit, zda dovolí vrchnímu veliteli ozbrojených sil učinit prohlášení o odhalení v roce 2011, protože síly stojící za odhalením uvnitř vlády Spojených států získají převahu ve vnitřním fungování „černého rozpočtu“ a ústavní vládě. Do dnešního dne Barack Obama neodhalil mimozemskou přítomnost, jak někteří očekávali v roce 2009, nehledě na mnoho příležitostí, které k tomu měl a ani na stálou a hlasitou podporu.

Webové stránky Bílého domu a tiskový mluvčí pokračují v blokování jakýchkoli otázek nebo informací vztahujících se k UFO nebo embargu ET.

Viz: http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/white-house-press-associa...

Alfred L. Webre, 1. 1. 2011.

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

január 13, 2011 14:05 popoludní
 • krát komentár

10 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Petro
  Petrojanuár 14, 2011 17:23 popoludní

  Komentár: 

  konecne, bolo by na case

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 14, 2011 18:44 popoludní

  Komentár: 

  veľa ľudí ma kontakt s UFO a ani o tom často nevedia. Obama ten kontakt má tiež, takže pre neho nebude problem tu spravu oznámiť.
  Záleží však na tom o aky kontakt ide, k čomu je určený.ale nemam z toho moc dobry pocit...

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 15, 2011 12:28 popoludní

  Komentár: 

  Dnes ráno okolo pol 2 ráno som videl objekt na Martinskými teplárňami vo výške asi 1 až 1.5 km červeno-žltej farby nepršalo a bolo poloblačno smer juho-východ stál na mieste asi 15 min. potom zmizol tak ako keď zhasnete svetlo. Minulí rok asi 5x som videl také objekty nad MT väčšinou to prišlo smerom od Žiliny alebo s juhu a smerovalo to na východ smer Vysoké Tatry. Najmenej v 2 prípadoch bolo niekoľko desiatok svedkov, ktorí si to fotografovali alebo filmovali. Rád sa dívam na nočnú oblohu aj keď voľným okom, ale ako prví krát som také objekty ja osobne spozoroval pred 2 rokmi a dovtedy nič, mám pocit, že intenzita sa každým mesiacom stupňuje, väčšinou sa objavia okolo 21:40 až 55 min. Dodnes neviem, čo to dopekla bolo?

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 15, 2011 17:13 popoludní

  Komentár: 

  neboli to tie balony stastia? Mna tiez uz mnohokrat zmiatli :)

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmarec 04, 2011 16:04 popoludní

  Komentár: 

  mozna budem mluvit jednim jazykem budem moct hrat snimi hry a nebatsejich ale jen si povidat jako norale. nebo jetu hrozba kterou nejde zastavit takto reknou na rovinu

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 15, 2011 11:10 dopoludnia

  Komentár: 

  Články, že Obama se chystá zveřejnit existenci UFO, vycházely již na podzim 2009 a v roce 2008 taky. Takže bych to nebral tak vážně :)

 7. Obrázok používateľa 123
  123január 15, 2011 15:11 popoludní

  Komentár: 

  Takze to neustale odkladaju, to ma neprekvapuje...

 8. Obrázok používateľa layonell
  layonelljanuár 15, 2011 23:31 popoludní

  Komentár: 

  podla mna to boli lampiony... http://www.lampionypriani.sk

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 16, 2011 11:27 dopoludnia

  Komentár: 

  Kľudne mohli to byť aj balóny to nevylučujem.

 10. Obrázok používateľa Nezabudka
  Nezabudkajanuár 17, 2011 07:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Samozrejme že nič oznámené ani odhalené nebude, tak ako nebolo v minulom roku, ani v predošlých a ni v roku 2000 ako bolo predpovedané. Takéto predpovede sa opakujú každý rok a nikdy nič.

 

 

Top