Obrázok používateľa CEZ OKNO
PLANETA X, NIBIRU A KOMETA ELENIN. RUSKO JE V POHOTOVOSTI

Přinášíme Vám progresivní článek z italských internetových novin o ufologii, kruzích v obilí a podobných tématech – http://www.segnidalcielo.it/ Kometa Elenin proletí v blízkosti Země 17. října 2011 a někteří ruští vědci o tom informovali prezidenta Medveděva s tím, aby uvedl v pohotovost ozbrojené složky. Existuje podezření, že toto nebeské těleso má spojitost s přítomností Nibiru.

Jak již bylo řečeno, kometa Elenin se stále hrozivěji přibližuje k Zemi, ale je vyloučeno, nebude-li to vyvráceno, že by se srazila s naší planetou. Zdá se, že tato kometa, pocházející z Oortova oblaku, který je semeništěm komet, byla vystřelena směrem k naší sluneční soustavě gravitační silou slavné planety NIBIRU. Různé scénáře jsou stále temnější a lze připomenout sérii různých článků na internetu pocházejících od NASA, která doposud nic nepotvrdila ani nevyvrátila.

Tím, co je ovšem neslýchané, je to, že Google skryl údaje s hvězdnými mapami v bezprostřední blízkosti komety, jak to bylo již potvrzeno Argentia org. ve zveřejněných materiálech o datech komety Elenin, kterou lze spojit s Hercolubem (Hercolubus), nebo-li planetou Nibiru. Rusové se obávali vyrovnání kosmických těles do přímky, ke kterému došlo 15. března 2011, ale zejména pak průletu komety v blízkosti Země 17. října tohoto roku.

Materiál, o kterém hovoříme, byl poskytnut agenturou odborníkovi na slovo vzatému, Dr. Cristianovi Negureanuovi a skutečnost, že se Rusové rozhodli zvýšit počet personálu v jaderných podzemních základnách o dalších 5 000 míst a dále pohotovostní plán, který byl předložen ruskému prezidentovi Medveděvovi, v nás vážně budí obavy.

Tento pohotovostní plán má plnou podporu ruského ministra obrany Sergeje Serďjukova, který hovoří o "výbuchu gravitace" s dramatickými důsledky na Zemi. Ruští odborníci hovoří o kontrolovaném pohybu planety, jakémsi "smart routing" (chytrý směr cesty), což vyvolává řadu otázek, týkajících se skutečného významu tohoto nebeského tělesa.

Tento podzim uvidíme, jak se kometa přibližuje k Zemi na vzdálenost bližší než je normální, jako kdyby padala do jakéhosi "víru gravitační přitažlivosti", který by mohl vtáhnout kometu k Zemi s celým jejím doprovodem meteoritů a dalších malých nebeských těles neznámého původu.

Zdá se, že tato kometa, objevená profesorem Leonidem Eleninem 10. prosince 2010 a následně potvrzená různými astronomy, má velké vazby na nově objevenou planetu v naší sluneční soustavě, jejíž velikost je 3x větší než Jupiteru, je plynného skupenství, nachází se daleko za oběžnou dráhou Pluta a která byla pojmenována Tyché.

Objev byl učiněn dvěma Američany, Danielem Whitmirem a Johnem Matesem z University v Louisianě.

Poslední informace z NASA naznačují stav zvýšeného poplachu a zdá se, že FEMA (Federal Emergency Management Agency – Federální agentura krizového mamagementu) začala instalovat bezpečnostní kamery po celých Spojených Státech, aby mohla monitorovat dopad meteoritů. Akce nese název: "Whats Hitting Earth?" (Co zasáhne Zemi?). Náhoda?

Massimo Fratini, červenec 2011, Segnidalcielo

Překlad z italštiny: Iva Dobrovská

Zdroj: http://www.segnidalcielo.it/index.php/segnidalcielo-news/324-pianeta-x-n...

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

Mimozemšťania priletia 10. septembra 2011
http://www.cez-okno.net/clanok/2011/mimozemstania-priletia-10-septembra-...


august 10, 2011 16:43 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Matthew
  Matthewaugust 11, 2011 21:33 popoludní

  Komentár: 

  Ak je to pravda, tak by som mal rad okolo seba zopar Sumerov, aby poradili, co robit. Pripadne aby vedeli privitat navrativsich sa bohov. Inak neviem neviem.

 2. Obrázok používateľa Ajki
  Ajkiaugust 12, 2011 14:17 popoludní

  Komentár: 

  Teším sa na to.. :-)

 

 

Top