Obrázok používateľa CEZ OKNO
Podle vydavatele VETERANS TODAY existují tajné smlouvy s mimozemšťany

Gordon Duff je vydavatel populárních stránek Veterans Today, jenž právě před měsícem zaujal sdělovací prostředky svým tvrzením, že u pobřeží San Franciska se odehrává společná čínsko-americká operace proti UFO. Dnes, 20. října blog Veterans Today uveřejnil rozhovor z rozhlasového vysílání Coast to Coast vysílaného před čtyřmi dny. Duff poskytl detaily instruktážního dokumentu, kterého byl v roce 1982 svědkem, zatímco pracoval pro nejmenovanou vládní agenturu.


Duff tvrdí, že dokument patřil organizaci známé pod jménem Majestic 12 – jakýsi výbor, údajně zformovaný, aby vyvinul vládní politiku ohledně mimozemského života – a obsahoval reference na dvě smlouvy s mimozemskými civilizacemi. Smlouvy byly podle Duffa na vládě USA a vládách ostatních zemí nepřátelskou mimozemskou rasou vynuceny. Při odhalování detailů svého zážitku z roku 1982 Duff doufá, že vrhne světlo na to, co mu jeho zdroje řekly o nepřátelské mimozemské rase, proti které v současné době bojují v Pacifiku námořnictva USA, Číny, Japonska a Jižní Koreje. Odhaluje Duff skutečně obsah pravého, přísně utajovaného vládního dokumentu, kterého byl před lety svědkem, anebo rozšiřuje dezinformaci, která byla vytvořena za účelem výroby falešné mimozemské hrozby, která se právě odehrává v Pacifiku?

V rozhlasovém rozhovoru Duff popisuje počáteční zážitek, který jej upozornil na mimozemskou otázku prvně. Říká:


V roce 1982 jsem byl umístěn do čtenářské skupiny pro Majestic 12. Obdržel jsem originální svazek, mírně redakčně upravený. Napsaný na stroji s datem 23. srpna 1977, Úřad námořního zpravodajství. Asi 12 stran dlouhý dokument, já měl kopii číslo 5.

Duff tvrdí, že měl tenkrát vysokou úroveň bezpečnostního prověření od nejmenované vládní agentury a že mu to trvalo 18 měsíců, než byl prověřen pro čtenářskou skupinu Majestic. Po přečtení dokumentu, asi po dvou hodinách, jej Duff dal zpět do pořadače a již jej nikdy neviděl.


Duff prozradil obsah dokumentu:
Dokumenty se týkaly období mezi lety 1947 až 1977, kdy byly vyrobeny. Naznačovaly, že během této doby jsme měli dvě odlišné smlouvy. Bylo toho tam více než mně bylo řečeno. Jedna dohoda v roce 1947, původně s prezidentem Trumanem. Druhá dohoda v roce 1953 s prezidentem Eisenhowerem… Ta z roku 1953 s Eisenhowerem byla jakousi dohodou, vynucenou dohodou proti USA jménem nepřátelské mimozemské moci, která si přála unášet jistá množství občanů ze Spojených států, což ovšem znamená, že měli smlouvy i s ostatními zeměmi.

To, co Duff odhalil, by mohlo být buď šokujícím souborem ustanovení, vnucených autoritám USA nepřátelskými mimozemšťany, nebo něco jako propaganda vystřižená z propagandistického manuálu, jak si pěstovat domácí publikum pro budoucí falešnou mimozemskou válku.

Čísla byla neobvykle vysoká. Nebyli to lidé, kteří byli jednoduše zadrženi, zkoumáni a vráceni. Byli to lidé, kteří měli být zadrženi a zmasakrováni. V tom měli zcela jasno!

Existují však důležité důvody, na základě kterých lze podezírat Duffa, že mohl být v roce 1982 nevědomky získán k tomu, aby v budoucnu rozšiřoval propagandu, která by usnadnila operaci, tzv. pod falešnou vlajkou.

Zaprvé, existuje dobře známá sbírka dokumentů Majestic, která byla uvolněna v roce 1984 a byla od té doby zkontrolována a zkoumána nezávislými badateli UFO. Někteří z nich, podle vedoucího badatele, jako je penzionovaný nukleární fyzik Stanton Friedman, jsou velmi pravděpodobně pravými dokumenty. Další dokumenty Majestic jsou kontroverznější ve smyslu jejich autenticity. Nicméně, žádný z dokumentů Majestic se neodkazuje na mimozemskou smlouvu a žádný se neodkazuje na vynucené podmínky, které popisuje Duff.

Zadruhé, kdyby byla vynucená smlouva realizována USA a dalšími národními vládami s takto nepříznivými podmínkami popisovanými Duffem, existovali by další informátoři, kteří by to odhalovali. Přestože existuje významné množství informátorů, kteří vyšli na veřejnost, aby popsali smlouvy mezi autoritami USA a mimozemskými rasami, žádný z těchto informátorů nepopisoval obtížné smluvní podmínky, o kterých podrobně mluví Duff. Například Dan Sherman (americké letectvo, v penzi) tvrdí, že byl trénován k tomu, aby komunikoval s mimozemskými druhy zapletenými do únosů, když byl umístěn v NSA (Agentura národní bezpečnosti). Sherman tvrdil, že jména a čísla, která předával, se zdála být součástí nějakých dohod k monitorování mimozemských aktivit s unesenými lidmi. Žádná z těchto aktivit nebyla tak nehorázná, jako ty, které popisuje Duff. Sherman napsal:

Hořkost začala o pár měsíců později poté, co jsem začal dostávat komunikaci od Bonese [mimozemšťan]. Změnilo se to velmi prudce, když jsem začal dostávat tuto komunikaci o únosech a nyní to začalo pozvolna sílit.

Měl jsem už dost toho být tak důležitý - pravděpodobně kvůli svým schopnostem - ještě se chovali jako, že jsem poskok, že nejsem ten, kdo to potřebuje vědět. Proč údaje o únosech? Proč bylo všechno posíláno v kódech, až dodnes? Nakonec jsem přišel na řešení, po nahlášení přes 20 únosových scénářů jsem už dále nechtěl být součástí tohoto programu. Ačkoli jsem neměl důvod věřit, že bylo někomu zlomyslně ublíženo, získal jsem pocit, že únosy, o kterých jsem podával zprávy, byly součástí nějakého druhu ,,vyššího poslání“ a pocity lidí, kterých se to týkalo, byly v rámci tohoto poslání odstaveny na vedlejší kolej. [Above Black: Project Preserve Destiny (One Team Publishing, 1988) 134, 136]


Zatřetí, údajná smlouva, kde se jasně popisuje, že lidé, kteří byli zadrženi byli zmasakrováni, je velmi pravděpodobně dezinformací. Pokud ustanovení smlouvy obsahují obtížné podmínky, ty by nepochybně bylo třeba vyjasnit na velmi vysoké úrovni a zformulovat způsobem, aby nebyly tak nejasné. To by zajistilo, že vyšší postavy národní bezpečnosti by nebyly soudně stíhány někdy v budoucnu, pokud smlouva/dohoda bude jednou uvolněna pro veřejnost.

Závěrem, je více než pravděpodobné, že Gordon Duff byl nevědomě dezinformován údajnými dokumenty Majestic, kterých byl v roce 1982 svědkem. Cílem bylo zřejmě Duffa získat, tak aby v budoucnu mohl propagovat scénář o smlouvě, a o nepřátelské mimozemské hrozbě, který by mohl být manipulován národně bezpečnostními autoritami zaúkolovanými na mimozemské otázce. Vytvoření falešného mimozemského útoku nebo invaze by umožnilo národně bezpečnostnímu aparátu realizovat přísnější bezpečnostní procedury, které by významně zvýšili jejich vliv; udržovat zatajování rozsáhlé mimozemské technologie vyvinuté z obnovených vraků mimozemských lodí; ostře zasáhnout kdykoli v budoucnu při odhalování informátorů tajných mimozemských projektů; a konečně, manipulovat s veřejným míněním o záměrech a aktivitách navštěvujícího mimozemského života.

Duff, John Kettler a další spisovatelé, kteří v současné době diskutují o různých zdrojích, tvrdících, že se v Pacifiku rozšiřuje nějaká bitva s nepřátelskými mimozemšťany a že USA vede námořní koalici, mluví jen o scénáři vesmírných válek. Pravděpodobněji, Duff, Kettler a další, rozšiřují, při nejlepším nevědomky, dobře připravený a promyšlený scénář falešné mimozemské invaze, aby bylo pro veřejnost obtížné se dozvědět pravdu o skutečném mimozemském životě, který navštěvuje naši planetu.

© Copyright 2012 Michael E. Salla, Exopolitics.org

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: Sú oveľa bližšie než sme ochotní pripustiť
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-su-ovela-blizsie-nez-sme-ochotni-...


Autori: 
Štítky: 
november 15, 2012 13:39 popoludní

 

 

Top