Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pozorování UFO předpovězeno na leden 2011 nad Moskvou a Londýnem

Stanleymu Fulhamovi, pensionovanému důstojníkovi NORAD byly předány další předpovědi týkající se objevení se mimozemských lodí – UFO nad hlavními světovými městy. V údajné komunikaci se skupinou mimozemšťanů, které nazývá „Transcendors” mu bylo nedávno řečeno, že se mimozemská plavidla nejprve objeví v lednu 2011 nad Moskvou a pak nad Londýnem. Fulhamovy nejnovější předpovědi jsou pozoruhodné, protože již úspěšně předpověděl UFO nad New Yorkem 13. října 2010. Krátce nato se UFO objevilo a následně nato bylo radarové středisko Federálního úřadu pro letectví (FAA) ve Westbury zodpovědné za evakuaci třech hlavních letišť v New Yorku, což zpozdilo o hodinu všechny lety na letištích La Guardia, Newark a JFK.

Čína, Hangzhou 7. 8. 2010

Podle hodnověrného zdroje se podobné přerušení provozu odehrálo na čínském letišti v regionu Hangzhou v červenci 2010 poté, co bylo pozorováno UFO, což také vedlo k hodinovému zpoždění a zrušení letů. Zda se UFO skutečně objeví nad Moskvou a Londýnem na začátku ledna 2011, bude zajímavé a to zvláště, pokud dojde k jakémukoli přerušení letů, což bude potvrzením toho, zda je Fulhamova předpověď správná. Fulhamova poslední předpověď mu byla předána brzy poté, co se 13. října objevilo UFO nad New Yorkem: Fulham řekl:

Při svém posledním „snímání“ zprávy od „Transcendors“, což bylo v říjnu 2010, mně „Transcendors“ oznámili následující předpověď o tom, že se ukáží UFO z Plejád:

„A. Bude velké pozorování UFO nad Moskvou mezi koncem první poloviny ledna 2011 a druhého týdne 2011.

B. Toto „předvedení“ bude pak následovat nad Londýnem přibližně o sedm dní později.

C. Intervence se bude zrychlovat sice ne tolik nad hlavními městy, ale bude roztroušena po našich kontinentech s prodlouženou délkou trvání pozorování. Úmyslem těchto intervencí je zvýšit lidské povědomí, aby přijalo mimozemský jev tak, aby - jak doufají - jsme byli připraveni akceptovat setkání tváří v tvář a komunikovat s nimi, možná na začátku příštího roku 2011.“

New York 13. 10. 2010

Během pozorování UFO 13. října nad New York City, se média rychle přiklonila k názoru, že tato pozorování jsou vypuštěné balónky z párty nedaleké základní školy v Mt. Vernon kolem 13 hodiny. To uvedli nehledě na fakt, že UFO byla pozorována nejprve ráno 13. října a pozorování pokračovalo po celý den. Nejpozoruhodnější na tom bylo, že radarové středisko FAA bylo později vyklizeno kvůli úniku paliva, což vedlo k dočasnému uzavření newyorských letišť. Vysvětlení FAA bylo pravděpodobně krycím příběhem při pokusu zakrýt možné spojení mezi přerušením letů a výskytem UFO. Podobná událost na čínském letišti 7. července 2010 vedla ke stejným důsledkům. Podle důvěryhodného zdroje UFO také přímo zasáhlo do systému radarové navigace a dočasně zastavilo lety, které byly přesměrovány jinam. Tuto zprávu přinesl Neil Gould z Exopolitics Hong Kong, který musel zatajit původní zdroj, který si přál zůstat v anonymitě , protože uvedl, že UFO bylo nejprve spatřeno a oznámeno jedním pilotem, ještě před zveřejněním oficiální zprávy - naznačoval, že na řídící věži došlo k dočasnému výpadku.

Moskva 9. 12. 2009

Pokud se UFO objeví nad Moskvou, nebude to zdaleka v nedávné historii poprvé. 9. prosince 2009, den před udělením Nobelovy ceny prezidentu Obamovi, se asi 1,5 km dlouhé pyramidové UFO údajně vznášelo nad Kremlem, a to po několik hodin. Zdálo se, že toto UFO bylo v nějakém vztahu s podivnou spirálou, která se krátce nato objevila nad norskou oblohou. Podle důvěrného zdroje ruská ponorka na tuto spirálu vypustila rakety, aby zabránila projít mimozemským plavidlům. Byla-li tato spirála ve skutečnosti nějakým druhem vesmírné nebo dimenzionální brány pro mimozemská plavidla, pak objevení se 1,5 km dlouhého pyramidového UFO nad Kremlem byla pravděpodobně ukázka síly vyslaná jako mocné poselství ruským vůdcům o pošetilém nápadu vystřelovat rakety do blízkosti mimozemských plavidel. Má-li Fulham pravdu ve své předpovědi pozorování UFO nad Moskvou, bude zajímavé pozorovat reakci ruských vůdců. Fulhamův úspěch ohledně předpovědi pozorování UFO nad New Yorkem na 13. říjen si získal pozornost různých autorů a spisovatelů a mnozí naznačovali, že jde s takovou předpovědí o vzácný úspěch. Skutečnost, že tři newyorská hlavní metropolitní letiště byla dočasně uzavřena během pozorování UFO, tak jako se to stalo již dříve 7. července 2009 na čínském letišti v regionu Hangzhou, naznačuje, že jde o vztah mezi pozorováním UFO a radarovými operacemi.

Objeví-li se UFO nad Moskvou a Londýnem na začátku ledna 2011, bude se jednat o potvrzení toho, že tato UFO jsou mimozemského původu, pokud nějakým způsobem ovlivní tamní lety. Jedna věc je jistá: Fulham si získá mnohem více pozornosti, ukáží-li se jeho poslední předpovědi jako správné.

PhDr. Michael Salla

3. 12. 2010

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz

december 14, 2010 23:26 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Exception
  Exceptiondecember 15, 2010 11:48 dopoludnia

  Komentár: 

  Ak, tak dúfam, že ich zástupkyne nežného pohlavia budú minimálne tak krásne ako tie naše! :D

 2. Obrázok používateľa shadow
  shadowdecember 15, 2010 14:18 popoludní

  Komentár: 

  To bude láska na prvý pohlad ! :D

 

 

Top