Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prezident Kennedy (analýza zveřejněných tajných nahrávek - VIDEO)

Mimozemská otázka ovlivnila ambice prezidenta Kennedyho v rámci vesmírného programu USA. Je zde slyšet analýza zašifrované zprávy v nově uvolněných tajných páskách Bílého domu. 35. prezident Spojených států, který sloužil od roku 1961 až do svého zavraždění v roce 1963, zaznamenal na 248 hodin konverzací na schůzkách, včetně jedné s velvyslancem Spojených států v Sovětském svazu Foy David Kohlerem, která byla údajně úzkostlivě držena v tajnosti a to dokonce i před jeho nejvyššími spojenci.

Muzeum a knihovna Johna F. Kennedyho (Presidential Library) dnes oznámilo, že odtajnilo a zpřístupnilo 45 hodin nahrávek Bílého domu, které byly tajně nahrány během prezidentova času v úřadě.

Na paranormální zájmy prezidenta Kennedyho se upozorňovalo v přísně tajném memorandu tehdejšímu řediteli CIA Johnu McConemu, napsaném 10 dní před jeho atentátem, kde požadoval “odtajnění všech zpravodajský svazků o UFO týkajících se národní bezpečnosti”! Kdysi utajený dokument, uvolněný v roce 2011 na základě žádosti zákona o svobodě informací, zamýšlel přehodnocení “případů s vysokou nebezpečností” spolu s “nějakým programem na sdílení dat s NASA, kde jsou pčíčinou ti Neznámí.” Tajné zprávy šifrované pozpátku v prezidentově konverzaci s Foy Kohlerem, zaznamenané 17. září 1963 předjímaly prezidentovo zdůraznění zájmů o UFO 8 týdnů před tím, než bylo toto memorandum sepsáno.

Následující přepis ukazuje výměnu informací týkající se americko-sovětské spolupráce ve vesmíru spolu s nevědomou komunikací zachycenou na záznam při řeči prezidenta Kennedyho.


Prezident Kennedy: “Tou další věcí, o které jsem s ním hovořil, byl vesmír. Nevím, zda-li bychom vůbec mohli…“

Tajná zpráva: viděl jsem vesmírnou loď. Nalezli se „Šedí“

Foy Kohler: “Byli tím velmi zaujati, pan prezident. Zmínil jsem se o tom, když jsem mluvil s Andrejem Gromykem (bývalý sovětský ministr zahraničních věcí) ještě předtím, než jsem odjel a bylo zřejmé, že tím byli velmi zaujati, ale také dost zmateni. Mluvil jsem o tom, jako o nějaké imaginární věci a zeptal jsem se, zda o tom nějak přemýšleli. On mi řekl, no, souhlasili s tím, že je to imaginativní. Evidentně je to zajímalo – svými důsledky, mají jednoznačně obavy z možných nákladů těch zatracených věcí – o závodu ve vyzbrojování vesmíru. Takže Gromyko řekl, dobrá, je to velmi zajímavá myšlenka a rádi bychom, abyste předložili něco konkrétnějšího, na co bychom se mohli podívat. Zatím jsem nebyl schopen zkonzultovat vše s těmi správnými lidmi, abych viděl, zda se něco mohlo podařit vyvinout.
“Prezident Kennedy: Rád bych měl nějakou dohodu o tom, kdy se buďto pokusíme nebo poletíme na Měsíc, pak tyto intenzivní závody nemusíme podstupovat – Nevím zda oni poletí na Měsíc. Lovell říká, že ne.” (velitel Apolla 13 James "Jim" Arthur Lovell, Jr.)

Tajná zpráva: Viděl jsem vesmírnou loď. Důkaz, že mimozemšťané zde přistáli


Kohler: “Myslím, že má pravdu. Vy si myslíte, že máte vážný problém s rozdělováním zdrojů, ale věřte mi, Chruščev (bývalý první tajemník komunistické strany Sovětského svazu Nikita Sergejevič Chruščev) má vážnější problém. Tlak nároků na velmi omezený rozpočet tam musí být ohromný a i on se občas na to odvolává. Moji, lidé od vojska to říkají, moji vědci jsou spíše vyčerpaní, ten tlak musí být velký, když jsou zdroje omezené.“


AUDIO ZÁZNAM nájdete na tejto adrese

Jon Kelly, 25. 1. 2012, UFO Examiner

http://www.ufodigest.com/video/alien-landing-proof-jfk-secret-tapes-anal...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: Exopolitika.cz


Súvisiace:

Oficiální prohlášení Bílého domu: „Neexistuje žádný věrohodný důkaz mimozemské přítomnosti na Zemi“
http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/oficialni-prohlaseni-bileho-domu...

Otevřený dopis Dr. Stevena Greera prezidentu Obamovi
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/otevreny-dopi...

Byla podepsána smlouva mezi zástupci americké vlády a mimozemskými rasami?
http://www.cez-okno.net/clanok/byla-podepsana-smlouva-mezi-zastupci-amer...

Mimozemšťania môžu existovať aj v Slnečnej sústave
http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-zemou/mimozemstania-mozu-ex...


Autori: 
február 20, 2012 17:34 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top