Obrázok používateľa CEZ OKNO
Reptiliáni zasouvají krycí vzpomínky

Zlomyslné počínání přichází v mnoha podobách. Šedí, kteří provádějí bolestivé experimenty na lidech, ale co je ještě horší: Reptiliáni – ti znásilní nejen tělo, ale i psychiku. Proto ti, kteří zažili únos Reptiliány, cítí, že nezapadají do žádné skupiny a nemají s kým si o tom promluvit. Neřeknou to svému faráři, přátelům (vyjma jiných unesených), ani rodinám. Obvykle skrývají tento fakt do té doby, dokud nepřijdou do nějaké podpůrné skupiny, která skutečně rozumí tomu, co prožili a o čem to mluví.


Pro ženy je to jako ukrývat incest, který se odehrál v dětství a trval až do dospělosti. Pro muže – je to matoucí, protože v některých případech se stává sexuální pud velmi zesíleným. I ženy často hlásí příliš aktivní libido. Faráři považují tato vyprávění buď za mentální nemoc, nebo si myslí, že pachateli jsou démoni a navrhují exorcismus a vysvěcení domu. Když se toto děje – únosy se odehrávají stále - zanechávajíc unesené ve stavu beznaděje a zoufalství, protože to nemohou zastavit.

Existuje tu také rozdíl mezi kontaktéry a unesenými. Kontaktéři si často myslí, že unesený má jen nějakou chiméru ve své mysli a že oni by měli být váženi, protože se cítí nějak více poctěni a jsou přeci pravděpodobně vyvolení. Není divu, že unesený, který je sužován únosy Reptiliány, se cítí sám, pokud je bez skupiny, která doopravdy rozumí těmto typům únosů.

Jak to začíná

Únosy Reptiliány jsou jedny z nejnepřátelštějších aktů únosu mezi všemi druhy. Oni aspirují na mistry při používání krycích vzpomínek – vsouvají falešnou vzpomínku do mysli unesených, aby si mysleli, že jen sní – i když byli v okamžiku únosu plně probuzeni. Některé reptiliánské druhy využívají malé Šediváky, které únos vykonají za ně. Tito Šedí podle všeho mají nějaké emoce, které ale jsou velmi zlovolné. Mám tu jistou ženu, která je opakovaně unášena jak Šedými, tak Reptiliány. Zde uvádím následující příklad:

Sally, 26letá učitelka má znovu se opakující sny o tom, že je zamilovaná do pohledného zpěváka slavné rockové skupiny a příležitostně sní o tom, že by s ním chtěla mít vášnivý sex. Když se tento sexuální akt koná, Sally se probouzí s fyzickými stopami a hlubokými podlitinami na těle, nachází kapky krve, které mohou pocházet z vaginální oblasti a celkově se cítí velmi trapně, jako kdyby byla znásilněna! Zcela jistě nemá pocit, že měla sen o tom, jak se miluje s rockovou hvězdou. Zmatená tímto snem, snaží se Sally dostat do hlubin své paměti. Místo toho, aby se cítila dobře – jako při přirozeném erotickém snu – začínají se projevovat symptomy posttraumatického stresu a odmítá spát ve své posteli, když je zhasnuté světlo – zůstává vzhůru po celé hodiny, dokud nevyjde slunce. Nakonec je schopna zbavit se svého snu a pokračovat v normálním životě. Podotýká, že se cítí špinavá a provinilá kvůli potěšení/bolesti, pocházející z takovéhoto divného snu; dokonce přemýšlí, že si musí dát sprchu. Obvykle si přeje mít sex, ale zároveň po většinu doby sexuálně abstinuje kvůli manželovu nedostatku libida. Má sexuální přání, ale ty se týkají extrémního sexu, který vrcholí téměř okamžikem bolesti. To se pro ni stávalo čím dál tím více abnormálním. Kupodivu je vdaná – libido jejího manžela je náhle vypnuto – přichází sexuální dysfunkce, aniž to má nějaký zdravotní důvod. Nespí dokonce ve stejném pokoji. Ve všech ostatních aspektech ji její manžel miluje projevuje něžnost – pomáhá jí s domem a povídá si s ní. Také jí říká, že ji má rád, ale že se s ní zrovna milovat nemůže. I když jeho lékař nenašel žádný důvod jeho impotence nebo nedostatku erotických představ, jeho neschopnost pokračuje. Sally a její manžel nechápou, co se děje a Sally má strach, že s ním o tom nebude moci mluvit – proč touží po drsnějším sexu nebo po zesíleném vyvrcholení. Snažila se s ním mluvit o svých únosech, ale on ji obvykle zarazí, řekne jí, že se jí děje něco s hlavou a že potřebuje psychiatrickou pomoc a léky. Přesto nedokáže vysvětlit, proč je sexuálně „vypnut“ a proč se z toho dělá tak velký problém. (Toto jako příklad, jak probíhá manipulace negativními mimozemšťany uvnitř rodiny a jaké má důsledky v rámci mezilidských vztahů – pozn. redakce).

Akty agrese a opakované znásilňování


To, co Sally prožívá, jsou typické krycí vzpomínky Reptiliánů, jakési falešné vzpomínky umístěné do její mysli, aby zakryly brutální akt znásilnění a experimentování. Většina reptiliánských bytostí je násilná a podle mého názoru v tomto případě jakékoli druhy, které někoho unášejí proti jeho vůli, spadají do zločinné kategorie. Nicméně tyto šupinaté, zlověstné bytosti používají techniky, které jsou tak bolestné a tak odporné, že jsou pro průměrné lidi naprosto nepochopitelné. Mysl uchovává data a přetváří velmi traumatické události do úplného výpadku ve vzpomínkách, které se stanou krycí vzpomínkou: jako např. onen scénář s rockovou hvězdou, která zakryje agresivitu.

Reptilliáni to dělají z několika důvodů

Dle mého nevědeckého názoru trauma a extremní sex vytvářejí jakési otevření psyché u člověka, na základě kterého se oni živí z naší uvolněné negativní energie. Je to něco podobného jako když krávy spásají trávu nebo když nějaký člověk vysaje z jiného člověka energii, čímž jej zanechá citově vyprázdněného.

Také dělají experimenty, možná manipulují s DNA a RNA, aby nás učinili kompatibilnější pro pozdější využití našich těl jako hostitelských nebo spoluhostitelských organismů. Sbírají náš druh pro své vlastní účely, o kterých se můžeme jen domnívat. Používají nás jako rasu sexuálních otroků – pro své vlastní potěšení, jakož i na experimenty. Jsme v podstatě jakási zvířata na farmě, jako kočky, psi, myši - využívaní ve jménu mimozemské vědy!


Ti z nás, kteří prožili tyto reptiliánské experimenty, znají tu agónii, která je za hranicí běžných únosů od Šedých. Reptiliáni se obvykle maskují krycími vzpomínkami – jako např. příběh s hezkou rockovou nebo filmovou hvězdou, aby mohli zahájit své sexuální akty prostřednictvím scénářů vypadajících jako sny. Jakmile se objeví únos, může ve skutečnosti Reptilián číst myšlenky svého zajatce a vydolovat z něj všechna jeho přání. Všichni z nás máme nějaké fantazie o milování – zdá se, že oni mají tu schopnost je využít v něčem, co by se dalo nazvat jako "filmová produkce“ (vysílání klamných realit do mozku – pozn. redakce) místo milování samotného, ubližují nám a nás to ohromně bolí.

Naučila jsem se bojovat za udržení si vědomí opakovaným vedením deníku, bojováním do poslední kapky jasné vzpomínky a podařilo se mi pamatovat si Reptiliány dělající experimenty nebo pokoušející se o sexuální akt se mnou. Bojovala jsem s nimi… a oni to neočekávají. Týká se to naprogramování vaší mysli na to, aby si vzpomněla – ale nedoporučuji to nováčkům, protože jsem obvykle vrácena se šrámy, škrábanci, hlubokými podlitinami a se svalovými křečemi. Často unesení vzatí reptoidními druhy končí se zdravotními problémy, svalovými obtížemi jako je fibromyalgie, různými typy artritidy, chronickou únavou a hlavně spánkovými poruchami. Po všech těch letech začne být taková nemoc jejich nástrojem, jak na naše tělo, čímž zanechávají lidi zdravotně postižené již v mladém věku (v mém případě taková postiženost odstartovala v roce 1990, když mi bylo 35 let a naplno propukla v roce 1999). V jedné malé podpůrné skupině pro unesené přibližně z deseti lidí šest nás vykazovalo znaky nějaké formy poruchy autoimunitního systému.

Co můžete udělat, pokud chcete vědět

Tento typ únosů nemůžeme jen tak zastavit, protože tací tvorové, jako jsou mimozemské druhy, mají něco jako my, totiž svobodnou vůli. Modlitby proti takovým bytostem nejsou účinné (zvláště ne religiózní modlitby na rozdíl od duchovního učení BEAM – pozn. redakce). Ani vysvěcení domu nebo jiný typ úpěnlivých proseb. Avšak existují použitelné věci, které mohou pomoci:


A) Veďte si deník, který nakonec povede k odstranění krycích vzpomínek a dovolí vám vnímat jistou srozumitelnost situace, pohnout se do psyché, do vašeho vědomí, což zmírní posttraumatický stres, přestože léky, ať již bylinné nebo farmaceutické vám mohou také pomoci se s takovou událostí vyrovnat.

B) Vyhledejte ty, kteří jsou specificky znalí v hypnoterapii, kteří se prakticky zabývají Reptiliány nebo agresivními únosy různými druhy.


Osobně bych doporučovala to druhé. Stále si ale myslím, že vést si deník je dobrá věc v každém případě. Doporučuji si přečíst knihy od lidí, kteří mají zkušenost s Reptiliány nebo s násilím během únosů. Např. „Fire in the Sky“ od Travise Waltona a to jak v knižní, tak ve filmové podobě, pak „Forgotten“, „Dreamcatcher“, dokonce i seriály „The Matrix” je dobré vidět – tedy jak lze ovládat mysl. Navrhuji přečíst si dílo Dr. Karly Turner, zvláště její poslední knihu, kterou napsala před svou smrtí, která se jmenuje „Masquerade of Angels“. Je plná případů krycích vzpomínek, které se podařilo demaskovat.

Najděte podpůrnou skupinu, která přijímá unesené, kteří byli obětí těchto zlovolných návštěvníků. Čím více o tom budete vědět, tím lépe budete schopni s tím nějak zacházet. Unášející mimozemšťané nás nemají příliš v lásce. Chtějí, abychom byli poslušní, abychom v klidu a potichu přijali jejich program. Musíme bojovat se svým vědomím, abychom se dozvěděli, co nám to vlastně dělají, pak můžeme varovat ostatní. Nabývání naší síly sice únosy nezastaví, ale mohlo by to vést k tomu, že ostatním bude ukázáno, co se to s nimi děje. Neznáme zcela jasně důvod, proč se toto děje. Podobně jako 83letá žena, která přijala únosy jako svůj osud a zvolila si, že bude mnoho let ignorovat to, co se jí děje, její návštěvy pokračovaly do té doby, dokud neumřela. Protože unesení existují a uvědomují si svou hrůzu agresivních únosů, je potřeba, aby ufologické kruhy byly ochotny jim naslouchat, aby měly návrhy a koncepty, jak jim pomoci a řešit jejich situaci. Znamená to potřebu práce kvalitních a zasvěcených hypnoterapeutů, odborných poradců, propojení celosvětové sítě unesených a badatelů. Je potřeba s unesenými komunikovat, aniž by se jim kdokoli vysmíval.

Colleen Johnston, USA, 2005

http://members.iinet.net.au/~trashladin/alien-abductions.php

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Seriál: Projekt Alfa
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-projekt-alfa


Štítky: 
marec 30, 2012 00:04 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Peter Vyšehradský
    Peter Vyšehradskýmarec 30, 2012 13:40 popoludní

    Komentár: 

    Poučný a zaujímavo napísaný článok na tému obrany a poznania negatívnych bytostí. Dôležité bolo hlavne spomenutie faktu, že podobné entity je možné od seba odpudiť prácou na vlastnej mentálnej, charakterovej a celkovej duchovnej stránke a aktívne je sa ich možné zbaviť pomocou meditácie resp. koncentrovaného vysielanie aktívnej ľudskej energie skrz príslušné energetické centrum, v texte je to spomenuté ako "BEAM" technika. Podrobnejšie túto techniku a ostatné body obrany pred negatívnymi entitami rozvíjam vo vlastnej pripravovanej knihe...

 

 

Top