Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ruský ministerský předseda nežertoval – měl na mysli ruský dokument o MIB

Premiér Medveděv odhaluje tajemství mimozemšťanů v rámci ruského dokumentu o Mužích v černém. Poznámky Dmitrije Medveděva mimo vysílání 7. 12. 2012, že ruskému prezidentovi byl předán tajný spis o mimozemšťanech žijících mezi námi, vyvolaly mnoho mediálního zájmu. Většina zpráv tvrdí, že Medveděv prostě žertoval. Jeho jasný odkaz na film Men In Black, jako na zdroj informací o super tajné agentuře, která monitoruje mimozemšťany na Zemi, byl často citován jako klíčový důkaz, že ve skutečnosti žertoval. Argumentace je taková, že žádný politický vůdce by se neodkazoval na nějakou komedii, aby pomocí toho objasňoval národní politiku.


Nyní se však vynořilo, že Medveděv se neodvolával na americkou komedii Men in Black, ale na nedávný ruský televizní dokument nazvaný “Men in Black”, který odhaluje mnoho podrobností o rozsáhlém zakrývání mimozemského života navštěvujícího Zemi. (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/premier-medvedev-dostava-tajn..., pozn. red.)

Po dokončení rozhovoru s pěti televizními reportéry premiér Medveděv i nadále reagoval na reportéry a učinil několik připomínek mimo vysílání, aniž by si uvědomil, že mikrofon byl ještě zapnut. Jeho poznámky mimo vysílání byly více otevřené ohledně jeho skutečných pocitů stran nedávného politického vývoje v Rusku, kde úřady vládly občanským svobodám. Jeden reportér se ho pak zeptal, zda "prezident řešil tajné spisy o mimozemšťanech, když dostal kufřík potřebný k aktivaci ruského jaderného arzenálu?,“ a Medveděv odpověděl:


„Spolu s kufříkem s jadernými kódy je prezidentu této země poskytnut jakýsi zvláštní přísně tajný spis. Tato složka v plném rozsahu obsahuje informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu…Spolu s tím obdržíte i zprávu o absolutně tajné zvláštní službě, která vykonává kontrolu nad mimozemšťany na teritoriu naší země…Podrobnější informace o tomto tématu můžete získat z dobře známého filmu Men In Black… Neřeknu vám kolik z nich je mezi námi, protože by to mohlo vyvolat paniku.“

Medveděv byl přeložen reportérem z Reuteru takto: “Podrobnější informace na toto téma můžete získat z dobře známého filmu Men In Black”. Překlad Reuteru byl použit mnoha dalšími médii při tvrzení, že Medveděv žertoval a že z jeho poznámek je třeba oddělit zrno od plev. Například jeden reportér řekl:


…předtím než ruští mimozemští konspirativní teoretici mohou říci „řekl jste to tak“, ruský premiér rychle uvedl, že jeho komentář byl vtip. “Podrobnější informace na toto téma získáte z dobře známého filmu ‘Men In Black,’” řekl.


Jiný reportér opatřil svůj článek titulky: “Ruský premiér Dmitrij Medveděv udělal vtípek o mimozemšťanech a konspirátoři okamžitě ztatili svou mysl.“

Avšak přesnější překlad toho, co Medveděv vlastně řekl o jevu Men in Black je: “Podrobnější informace můžete získat, když se podíváte na dokumentární film stejného názvu.“ Takže Medveděv se odvolával na ruský “dokumentární film” nazvaný Men in Black, nikoli na hollywoodský trhák stejného názvu. Protože tento ruský dokument je teprve z nedávné doby a mimo Rusko nebyl dobře znám, většina západních médií přijala překlad reportéra z Reuteru. Tento dokument byl přeložen do angličtiny a uvolněn na Youtube 18. prosince 2012.

Je pravda, že zatímco Medveděv poskytoval podrobnou odpověď na reportérčinu otázku o mimozemském životě, široce se usmívala a ostatní reportéři se mohli smát v pozadí také. Přesto Medveděv vypadal velmi vážně po celou dobu své obsáhlé odpovědi a nezdálo se, že by žertoval. Takže odvolával se Medveděv na hollywoodskou komedii Men in Black, odhalil oprávněnou informaci reportérce za použití suchého humoru? Nebo namísto toho Medveděv poskytl upřímné přiznání o ruském prezidentu, kterému jsou dány tajné informační spisy o tajné agentuře vytvořené kvůli monitorování mimozemšťanů, kteří žijí mezi námi, nebo se odvolával na nedávný ruský dokument, aby se jím reportéři zabývali?


V ruském dokumentu Men In Black, se debatuje o jistém počtu významných případů UFO v Rusku a v USA. Hovoří se tam o roswellském zřícení UFO, spolu s dalším množstvím případů únosů mimozemšťany a o UFO, které vyřadilo na různých střediscích jaderné zbraně. Dokument zkoumá svědectví o tom, že na Zemi byly zbudovány mimozemské základny a že některé jsou v zakázaných amerických vojenských oblastech za plného vědomí Pentagonu. Dokument dokonce pokračuje v seriózní diskuzi o Eisenhowerově údajné schůzce s mimozemšťany, kde se dosáhlo jistých dohod s některými z návštěvníků, kterým bylo dáno povolení těžit některé pozemní zdroje výměnou za pokročilou technologii. Kdyby Medveděv chtěl, aby ruská reportérka zkoumala některé z těchto informací, které odhalil, pak dává smysl to, že se ve skutečnosti odvolával na ruský dokument MIB.

To vede k neuvěřitelnému závěru. Kdyby se Medveděv ve skutečnosti odvolával na ruský dokument MIB, pak bezvýhradně podporoval informaci, že mimozemšťané zbudovali základny na vzdálených střediscích armády USA s vědomím Pentagonu. Dokonce, co je ještě více překvapující, že Medveděv schvaloval tvrzení, že prezident Eisenhower se ve skutečnosti setkal s mimozemšťany a že se dosáhlo dohod o vyspělé technologii za obchod s planetárními zdroji. První zprávy v médiích o Medveděvových poznámkách do „vypnutého mikrofonu“ jednoduše neznaly ruský dokument s názvem Men In Black, a došlo se ke špatnému závěru, že se odkazoval na komedii. Přeložený text jeho komentáře se nyní jeví jasněji, Medveděv se odvolával na ruský dokument odhalující jev Men in Black a upřímně radil ruské reportérce, aby vyšetřovala některá z tvrzení, které učinil, aby se dozvěděla o celosvětovém zakrývání mimozemšťanů mezi námi.


Ruský dokument "Men in Black" nájdete na tejto adrese

PhDr. Michael Salla, 2. 1. 2013

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Premiér Medvedev dostáva tajné dokumenty o mimozemšťanoch!
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/premier-medvedev-dostava-tajn...


Autori: 
január 16, 2013 22:55 popoludní

 

 

Top