Obrázok používateľa CEZ OKNO
SENZACE SE NEKONÁ

Před časem proletěla internetem zpráva o připravovaném dokumentárním filmu o civilizaci Mayů, který měl předložit stoprocentní důkaz o tom, že tato kultura měla kontakt s mimozemšťany. Oznámená premiéra před koncem roku se však nekonala a navíc se objevily zprávy, které celou situaci konečně trochu objasnily. Nebo více zkomplikovaly? Ukázalo se, že film Revelations of the Mayans 2012 and Beyond je jen dalším podvodem, který se rozšířil po celém světě. Bohužel...


Již v dubnu 2012 totiž producent Julia-Levy náhle ukončil výrobu dokumentu, propustil zaměstnance, ukončil smlouvu s postprodukční firmou a utekl se záznamem. V současné době jsou na něj uvaleny žaloby. Jeho spolupracovnice na dokumentu Elizabeth Theriotová ho dokonce nařkla, že je obviněn z podvodu, protože tvrdil, že film vzniká za spolupráce mexické a guatemalské vlády, což nebyla pravda.

Kromě toho, že vláda vydala povolení k natáčení dokumentu, nebyla nijak dále zainteresována. Ukázalo se též, že tvrzení Julia-Levy, že Stephen Hawking bude součástí filmu, je jen pouhá lež. A aby toho nebylo málo, existují údajně informace o tom, že samotná identita producenta Julia-Levy je velice pochybná. Co se tedy ve skutečnosti stalo se asi nedozvíme.


Jedná se o důmyslný podvod? Sehrály tajné agentury na producenta nastraženou past, aby ho diskreditovaly a aby se utajily skutečnosti o mimozemském kontaktu, které chtěl dát veřejnosti? Jedná se o vládní dezinformaci? Nebo je snad Julia-Levy mimozemšťan, který utekl s natočeným záznamem, aby ukryl identitu svoji a své rasy? Příliš mnoho otázek a málo odpovědí :))

Tak snad příště...

Více zde:

http://www.hollywoodreporter.com/thr-esq/arbitrator-rules-mayan-prophesy...

openminds.tv

Preklad: Michael M. Faitl

Zdroj: astronauti.cz


Súvisiace:

Nový dokument potvrdí styky Mayů s mimozemšťany
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/novy-dokument-potvrdi-styky-m...


január 16, 2013 23:55 popoludní

 

 

Top